Realitná kancelária
Levice

Overená realitka skutočnými klientmi

4758 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Leviciach a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Leviciach a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Pri Podlužianke 3, Levice 934 05


budova Sabrina invest
GPS: 48.214679, 18.597662
FB LOKALITY

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

48.21467918.597662

Judita
Janíčková

0908 037 834Správa Whatsapp
Manažér pobočky Levice
Váš osobný realitný maklér Levice
CLUB TOP 10 CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
predajca pobočky 2022-23
49

Bc. Eduard
Virág

0949 270 834
Váš osobný realitný maklér Levice
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
8

Bohuslava
Záborská

0905 237 201Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Prievidza, Levice, Turčianske Teplice
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
32
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Levice

Pozrite si referencie našej pobočky v Leviciach, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
57
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Levice

Všetky v okrese Levice Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Leviciach a okolí.

Kúpa garsonka Levice

43 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v Leviciach. Ideálne po rekonštrukcii. Ak plánujete predaj podobnej nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať.

Kúpa garsonka Levice

40 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu garsónku v meste Levice. Požiadavky: ihneď obývateľný (aj keď nie po kompletnej rekonštrukcii), slušný, čistý stav. Lokalita: preferované sídlisko Rybníky II, III, širšie centrum, no nie je podmienkou. Ak podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Nájom garsónka Levice

300 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku na prenájom v Leviciach. Preferovaná lokalita - sídlisko Rybníky V, ale nieje podmienkou.

Nájom jednoizbový byt Levice

350 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Leviciach. Preferovaná lokalita - sídlisko Rybníky V, ale nieje podmienkou.

Kúpa jednoizbový byt Levice

55 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Leviciach v lokalite - sídlisko Vinohrady.

Kúpa jednoizbový byt Levice

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt v meste Levice. Lokalita: klient zváži každú ponuku Stav: minimálne čiastočne upravený, ihneď obývateľný, podľa možností bez nutnosti ďalšej nákladnej rekonštrukcie (jedná sa o nehnuteľnosť na budúci prenájom). Podmienkou je balkón/lodžia. Klientov záujem je vážny, kúpu zvažuje v krátkom čase. V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Predáme aj bez inzercie. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Nájom jednoizbový byt Levice

350 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt na prenájom. Lokalita nerozhoduje, len nezariadený, ideálne po kompletnej rekonštrukcii.

Nájom jednoizbový byt Levice

400 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme do prenájmu 1 izbový byt v Leviciach, ideálne čiastočne zariadený (kuch. linka, práčka). Cena prenájmu do 400 EUR, vrátane energií.

Kúpa jednoizbový byt Levice

55 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt s balkónom/lodžiou v meste Levice. Lokalita: klient zváži každú ponuku Stav: najlepšie pôvodný, no zachovalý stav Podmienka: balkón/lodžia Inzerované ponuky klient pozná, preto o ne nemá záujem. V prípade vážneho záujmu klient bude platiť v hotovosti, resp. bude mať finančné prostriedky na kúpu k dispozícii v krátkom čase. V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Levice

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Leviciach s balkónom (loggiou), môže byť aj v pôvodnom stave. V prípade vyššieho podlažia ako prízemie je výťah podmienkou.

Kúpa jednoizbový byt Levice

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Leviciach. Lokalita nerozhoduje. Ideálne po rekonštrukcii, no môže byť aj v pôvodnom stave ak bude cena zodpovedať danému stavu.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4758 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4758 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia