Realitná kancelária
Levice

Overená realitka skutočnými klientmi

3980 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Leviciach a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Leviciach a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

Judita
Janíčková

0908 037 834Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Levice
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
23

Bohuslava
Záborská

0905 237 201Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Prievidza, Levice
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
29

Andrea
Kovarčíková

0907 483 112Správa Whatsapp
Manažér pobočky Nové Zámky
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky, Levice
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Predajca pobočky 2019, 2020
102
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Levice

Pozrite si referencie našej pobočky v Leviciach, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
23
CELKOVO

aaAktuálne nehnuteľnosti v okrese
Levice

Všetky v okrese Levice Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Leviciach a okolí.

Kúpa jednoizbový byt okr. Levice

49 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byť alebo garsónku v Leviciach, cena do 49.000€.

Kúpa jednoizbový byt Levice

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt, prosím ponúknite. Platba v hotovosti.

Nájom jednoizbový byt Levice

380 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom 1 izbový byt v meste Levice. Jedná sa o dlhodobý prenájom, klient žije čiastočne v zahraničí. Podmienkou je veľká kuchyňa, balkón, ideálne zánovné zariadenie, klient zváži každú ponuku. Lokalita : mimo sídliska Rybníky V a mimo okolia Supermarketu COOP - okolie Priemstavu. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Levice

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v meste Levice. Byt by mal byť po rekonštrukcii a ihneď obývateľný, ideálne bez ďalších väčších investícií. Lokalita: centrum, širšie centrum mesta, sídliská Rybníky, zvážime každú ponuku. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte a máte záujem ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Levice

68 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Leviciach. Lokalita: klient zváži každú ponuku Stav: minimálne čiastočne prerobený, ihneď obývateľný, ideálne zrekonštruovaný kompletne. Vítaný je väčší sprhový kút. Požiadavky: nie najvyššie, ani najnižšie poschodie bytového domu, bytový dom s výťahom, balkón/lodžia. Najlepšie vyprataný, bez zariadenia. MOŽNOSŤ VÝMENY za 3 izbový zrekonštruovaný byt v širšom centre Levíc + doplatok. V prípade, že takúto nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-j alebo menší 3j izbový byt v Leviciach. Lokalita: klient uvíta všetky ponuky, avšak mimo sídlisk Vinohrady a Rybníky V. Požiadavky: balkón/lodžia V prípade, že takýto byt vlastníte a chcete ho predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

100 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme by v meste Levice. Stav nehnuteľnosti nie je priorita, tak aby stav zodpovedal cene. Cena maximálne do 100 000 eur s plochou cca 65 m2 - aspoň orientačne. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Nájom dvojizbový byt Levice

380 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme do prenájmu 1 izbový prípadne 2 izbový byt v Leviciach. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom a výťahom v meste Levice, iba najvyššie poschodia. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Levice

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v Leviciach. Lokalita: mimo sídlisk Rybníky 3 a Rybníky 5. Ostatné ponuky klient zváži. Stav: ideálne pôvodný stav Podmienkou je balkón/lodžia. V prípade kúpy klient platí v hotovosti. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Levice

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Levice. Lokalita: centrum mesta, okolie polikliniky Sanat. Požiadavky: stav bytu bez nutnej ďalšej investície, po rekonštrukcii. V kúpeľni vaňa, nie sprchový kút, požiadavka na poschodie - nie prízemie, ani najvyššie poschodie bytového domu, balkón nutnosťou. Klient platí v hotovosti a jeho dopyt je súrny. V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3980 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3980 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia