Realitná kancelária
Levice

Overená realitka skutočnými klientmi

4321 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Leviciach a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Leviciach a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Pri podlužianke 3, Levice 934 05


budova Sabrina invest
GPS: 48.214679, 18.597662
FB LOKALITY

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

48.21467918.597662

Judita
Janíčková

0908 037 834Správa Whatsapp
Manažér pobočky Levice
Váš osobný realitný maklér Levice
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
predajca pobočky 2022
35

Bohuslava
Záborská

0905 237 201Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Prievidza, Levice
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
31

Andrea
Kovarčíková

0907 483 112Správa Whatsapp
Manažér pobočky Nové Zámky
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky, Levice
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Predajca pobočky 2019, 2020
113
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Levice

Pozrite si referencie našej pobočky v Leviciach, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
35
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Levice

Všetky v okrese Levice Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Leviciach a okolí.

Kúpa jednoizbový byt Levice

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt, prosím ponúknite. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Levice

55 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt s balkónom/lodžiou v meste Levice. Lokalita: klient zváži každú ponuku Stav: najlepšie pôvodný, no zachovalý stav Podmienka: balkón/lodžia Inzerované ponuky klient pozná, preto o ne nemá záujem. V prípade vážneho záujmu klient bude platiť v hotovosti, resp. bude mať finančné prostriedky na kúpu k dispozícii v krátkom čase. V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Levice

52 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt v meste Levice. Stav: pôvodný stav, klient je pripravený na investíciu. Požiadavka: byt ideálne s balkónom v bytovom dome s výťahom, v prípade, že výťah nemá, max. 2. poschodie. Lokalita: klient zváži každú ponuku. Ak podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju RÝCHLO predať, klient na jej kúpu disponuje hotovosťou, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Levice

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt v meste Levice. Stav: minimálne po čiastočnej rekonštrukcii, čistý a ihneď obývateľný, ideálne s minimálnou investíciou pre slušné bývanie. Podmienkou je balkón/lodžia. Bytový dom s výťahom, v opačnom prípade max. 2. poschodie. Lokalita: mimo sídlisk Vinohrady a vnútornej časti sídliska Rybníky V. Klient má záujem investovať okamžite, inzerované ponuky pozná, pre kúpu má k dispozícii hotovosť. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať aj bez inzercie, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Šahy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Šahy.

Kúpa dvojizbový byt Levice

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v Leviciach. Lokalita: mimo sídlisk Rybníky 3 a Rybníky 5. Ostatné ponuky klient zváži. Stav: ideálne pôvodný stav Podmienkou je balkón/lodžia. V prípade kúpy klient platí v hotovosti. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Nájom dvojizbový byt Levice

380 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme do prenájmu 1 izbový prípadne 2 izbový byt v Leviciach. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom a výťahom v meste Levice, iba najvyššie poschodia. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Levice

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v meste Levice. Stav: pôvodný stav, klient je pripravený na investíciu. Požiadavka: byt ideálne s balkónom v bytovom dome s výťahom, v prípade, že výťah nemá, max. 2. poschodie. Rozloha bytu taktiež nezaváži v prípade zaujímavej nehnuteľnosti. Lokalita: klient zváži každú ponuku. Ak podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju RÝCHLO predať, klient na jej kúpu disponuje rýchlo dostupnými finančnými prostriedkami, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v meste Levice. Stav: pôvodný stav, klient si chce prispôsobiť rekonštrukciou byt podľa svojich predstáv. Požiadavka: byt s balkónom v bytovom dome s výťahom, v prípade, že výťah nemá, max. 2. poschodie. Rozloha bytu taktiež nezaváži v prípade zaujímavej ponuky. Lokalita: najlepšie okrem Rybníkov V. Ak podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju RÝCHLO predať, klient má na jej kúpu pripravené finančné prostriedky v hotovosti. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Levice

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: uvítame každú ponuku bez obmedzenia. Na kúpu nehnuteľnosti má klient vyhradených 70.000 eur. V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4321 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4321 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia