Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Najčastejšie otázky (FAQ)

Predaj nehnuteľnosti

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku KONTAKTY a podľa lokality nehnuteľnosti si vyberte makléra, ktorý sa o všetko postará. Alebo jednoducho vyplňte nezáväzný formulár PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a my sa Vám ozveme.

Čo ma to bude stáť na začiatok?

Nič. Provízia sa nám platí iba v prípade, že nájdeme záujemcu o kúpu. Cenu Vašej nehnuteľnosti akceptujeme v plnej výške, to znamená, že neprídete ani o jeden cent.

Ako hľadáte klientov, koľko trvá predaj?

Doba predaja sa odvíja hlavne od dopytu v danej lokalite a od ceny, ktorú požadujete, to ovplyvniť nevieme. Nakoľko patríme medzi najväčšie realitné kancelárie na Slovensku, zabezpečujeme jednu z najväčších internetových inzercií na realitných portáloch - viac ako 200 (platených aj neplatených) a samozrejme máme aj internú databázu záujemcov, čo niečo hľadajú.

Mám istotu, koho si púšťam do nehnuteľnosti?

Ako jedna z mála realitných kancelárii ukazujeme vašu nehnuteľnosť iba prevereným záujemcom - máme od všetkých kontaktné údaje z OP a ich podpis, čim vám určite zabezpečíme kľudný spánok.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme nafotiť (nenaberáme cez internet). Poradíme Vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo Vašej lokalite. Následne ju spracujeme, nahodíme na internet a zabezpečíme následnú inzerciu.
Následné obhliadky robíme iba s preverenými záujemcami (ako jedna z mála realitných kancelárii máme od všetkých kontaktné údaje z OP). V prípade záujmu o nehnuteľnosť, vypracujeme zmluvy garantované našimi právnikmi. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky.
Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (neplatí pre nízke provízie). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom energií a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný?

Realitná kancelária je tretia, nestranná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť radšej sám. Zmluvy sú garantované našim právnikom, ktorý ich len pre našu realitnú kanceláriu spravil viac ako 6 000. V prípade vašej požiadavky nie je žiaden problém do zmluvy niečo doplniť, samozrejme, ak druhá strana zmeny odsúhlasí a nie je to s rozpore so zákonom.

Kúpa nehnuteľnosti

Chcem kúpiť nehnuteľnosť?

V prípade, že chcete kúpiť nehnuteľnosť, prejdite na podstránku CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ a jednoducho vyplňte nezáväzný formulár. My si vás uložíme do databázy a v prípade vhodnej nehnuteľnosti, vás budeme okamžite kontaktovať.

Vybral som si nehnuteľnosť na vašej stránke, koľko zaplatím navyše realitnej kancelárii?

Nič. Ceny na našej stránke sú konečné, bez ďalšieho navýšenia. Čo je zahrnuté v cene si môžete pozrieť ČO VŠETKO JE V CENE.

Koľko budem čakať na prepis nehnuteľnosti?

Dĺžka prepisu nehnuteľnosti na vás sa odvíja od viacerých faktorov. Najdôležitejšie je vaše finančné plnenie, t.z. či máte hotovosť, alebo sa budú musieť podpisovať zmluvy v banke a čakať na schválenie hypotéky. Druhou dôležitou vecou, ktorá ovplyvňuje dĺžku prevodu sú možné ťarchy na danej nehnuteľnosti - hypotéka, exekúcie, dedičské konania, nevyrovnané pohľadávky a podobne. Tieto kroky my nedokážeme nijako ovplyvniť ani urýchliť. Taktiež treba rátať s tým, že príslušný katastrálny úrad ma až 30 dní na prepis nehnuteľnosti a väčšinou to skorej ani nestíha (v prípade urýchleného konania 15 dní).

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný?

Realitná kancelária je tretia, nestranná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude predaj riešiť radšej sám. Zmluvy sú garantované našim právnikom, ktorý ich len pre našu realitnú kanceláriu spravil viac ako 6 000. V prípade vašej požiadavky nie je žiaden problém do zmluvy niečo doplniť, samozrejme, ak druhá strana zmeny odsúhlasí a nie je to s rozpore so zákonom. Taktiež môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke (lacnejšia alternatíva).

Prenájom nehnuteľnosti

Chcem prenajať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete prenajať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku KONTAKTY a podľa lokality nehnuteľnosti si vyberte makléra, ktorý sa o všetko postará. Alebo jednoducho vyplňte nezáväzný formulár PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a my sa Vám ozveme.

Čo ma to bude stáť na začiatok?

Nič. Provízia sa nám platí iba v prípade, že nájdeme záujemcu o prenájom. Cenu za prenájom Vašej nehnuteľnosti akceptujeme v plnej výške.
V prípade prenájmu je na vás, či zaplatíte províziu vy ako prenajímateľ, alebo záujemca o vašu nehnuteľnosť, prípadne pôjdete pol-na-pol. Samozrejme v prípade menej atraktívnych nehnuteľností ľahšie zoženiete nájomníka, ak nebude musieť platiť celú províziu on.
Výška provízie je jeden mesačný nájom a zahŕňa všetky naše služby, inzerciu a DPH.

Ako hľadáte klientov, koľko trvá prenajať nehnuteľnosť?

Doba prenájmu sa odvíja hlavne od dopytu v danej lokalite a od ceny, ktorú požadujete, to ovplyvniť nevieme. Nakoľko patríme medzi najväčšie realitné kancelárie na Slovensku, zabezpečujeme jednu z najväčších internetových inzercií na realitných portáloch - viac ako 200 (platených aj neplatených) a samozrejme máme aj internú databázu záujemcov, čo niečo hľadajú.

Mám istotu, koho si púšťam do nehnuteľnosti?

Ako jedna z mála realitných kancelárii ukazujeme vašu nehnuteľnosť iba prevereným záujemcom - máme od všetkých kontaktné údaje z OP a ich podpis, čim vám určite zabezpečíme kľudný spánok.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme nafotiť (nenaberáme cez internet). Poradíme Vám, v akých cenách sa prenajímajú podobné nehnuteľnosti vo Vašej lokalite. Následne ju spracujeme, nahodíme na internet a zabezpečíme následnú inzerciu.
V prípade záujmu o nehnuteľnosť, vypracujeme zmluvy na prenájom nehnuteľnosti. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky.

Môžem si vybrať komu nehnuteľnosť prenajmem?

Samozrejme, osoby, ktoré majú záujem môžete aj odmietnúť. Vy si vyberáte, komu zveríte Vašu nehnuteľnosť.

Ako si vybrať makléra

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je a preto to skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá v podmienkach spolupráce.
HALO reality ale dbá na profesionalitu maklérov a preto pri nástupe k nám musia všetci absolovať vstupné školenie a do polroka druhé, nadstavbové. Okrem toho sú povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok máme interné online školenie cez internet.

Ako dohliadate na kvalitu vašich predajcov?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail s linkou OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú na 99% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných sankcii (až po okamžité ukončenie spolupráce). Spolupracujeme iba s tými najlepšími realitnými maklérmi.

Ostatné služby

Ako a kde získať potvrdenie pre dedičské konanie

Potrebujete potvrdenie trhovej ceny pre dedičšké konanie? Stačí vyplniť formulár a my sa vám ozveme. Viac v sekcii ODHAD TRHOVEJ CENY PRE DEDIČSKÉ KONANIE robíme iba vo vybraných okresoch pre typ nehnuteľnosti byty, rodinné domy, chaty/chalupy.

Ako získať najlepšiu hypotéku

V spolupráci s našim hypotekárnym partnerom vám nájdeme tú najlepšiu hypotéku. Náš partner pôsobí vo väčšine miest Slovenska a porovná vám možnosti hypotekárneho úveru vo všetkých relevantných bankách. Pozrite si, čo je dobré vedieť skôr, ako si vyberiete banku, viac v sekcii NAJLEPŠIA HYPOTÉKA - POROVNÁVAČ BÁNK.

Ako oceniť nehnuteľnosť - online kalkulačka

Potrebujete vedieť približnú cenu nehnuteľnosti? Zistite si ju v sekcii VÝPOČET CENY NEHNUTEĽNOSTI - KALKULAČKA. Upozorňujeme, že je to len "odhad", nič nenahradí skutočnú obhliadku profesionálneho realitného makléra.

Ako si mám vybrať makléra?

Každý maklér má na podstránke KONTAKTY hviezdičkové hodnotenie, na základe interných kritérii, ktoré vám môže napomôcť vo vašom výbere. Väčšina má pri mene navyše možnosť zobrazenia profilu, kde sa môžete dozvedieť viac o maklérovi - pozrieť jeho recenzie od klientov, predané nehnuteľnosti, ponúkané služby, prípadne aj napísané odborné články.

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Rýchly, bezpečný a profesionálny predaj/prenájom nehnuteľnosti.

Nechajte všetko na profesionálov vo Vašej lokalite s overenou celoslovenskou realitnou kanceláriou. Doteraz sme mali v ponuke už viac ako 30.000 nehnuteľností.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebuje viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, vyberte si prosím z kontaktov vo vašej lokalite.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia