Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Hodnotenie makléra

Naše služby sa snažíme neustále zdokonalovať. Preto nám veľmi záleží na vašej spätnej väzbe. Ak vás napadá, čo by sme mali podľa vás zmeniť alebo máte skúsenosti s našim kolegom, dajte nám prosím vedieť. Povedzte nám čokoľvek, kľudne aj anonymne cez náš formulár uvedený nižšie. Iba tak môžme napredovať a spolupracovať iba s tými najlepšími.
Ďakujeme.

Čo najviac poteší kolegov?

Pocit dobre odvedenej práce a spokojnosť klientov je to najcennejšie. Ak ste boli spokojný, potešte svojho realitného makléra aj vy :-)

Naše realitné služby sa snažíme neustále zlepšovať, podeľte sa s nami o Vaše postrehy.

false

Váš názor môže byť použitý ako referencia na tejto webovej stránke. Pokiaľ nechcete vaše meno uverejniť, neuvádzádzajte ho, napíšte nám prosím aspoň iniciálky.

Odoslať

Veľmi nás teší, že ste boli spokojný, ďakujeme za recenziu.

Dajte nám prosím ešte minútku a pošleme Vám darček :-)

Stačí mať e-mail účet (@gmail.com) a zanechať Google recenziu, kliknutím na odkaz nižšie, úplne stačí pridať len hviezdičky (komentár poteší). Ďakujeme

Pridať Google recenziu

Darček pre Vás

V prípade, že nám dáte recenziu aj na Googli a odošlete nám Vaše kontaktné údaje, pošleme Vám malý darček poštou (naše drobné prezenty, odosielame len na Slovensko), najprv je ale potrebné pridať recenziu na Googli :-)

Odoslať adresu za zaslanie darčeka

Adresa klienta sa použije iba na zaslanie darčeka a nebude uložená v žiadnom systéme. Odosielame iba 1 darček na adresu a klienta a len na Slovensko, vyhradzujeme si právo darček neposlať pri podozrení odoslania formulára viackrát, či podozrení recenzie z fiktívneho google účtu, rovnakej IP adresy a podobne.

Ďakujeme za recenziu, kontakt na zaslanie darčeka bola odoslaná.
Tešíme sa, že ste sa podelili so SVETOM so skúsenosťami s HALO reality, po kontrole recenzie na Googli Vám budú odoslané naše drobné reklamné predmety, pekný deň :-)

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia