Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Začíname: Ako predať/kúpiť nehnuteľnosť

Nehnuteľnosť predáva/kupuje človek zvyčajne len raz-dvakrát za život a preto by takýto závažný krok mal nechať na profesionálov. V zahraničí je bežné, že nehnuteľnosti sa predávajú len cez realitné kancelárie, aby sa predišlo podvodom a špekuláciám. Prinášame vám prehľad, čo by ste všetko mali vedieť skôr, ako sa pustíte do obchodu s nehnuteľnosťami.

Neriskujte, nehnuteľnosť predávate/kupujete raz za život

Nechajte všetko na nás, sme profesionáli v realitách, ide o vaše celoživotné úspory.

Prečo nepredávať sám

Pozrite si názorný príklad, ako prebieha predaj samostatne a ako cez realitnú kanceláriu HALO reality. Klasický predaj nehnuteľností bez realitnej kancelárie prináša veľa problémov, investícií do inzerátov a hlavne času a nervov. Mimochodom, nič vás to stáť nebude, vy si poviete, koľko za danú nehnuteľnosť požadujete a ostatné všetko necháte na nás.

Predaj bez realitnej kancelárie Prečo sa s nami nemusíte báť

Prečo sa obrátiť na realitnú kanceláriu

Spoľahnete sa v dnešnej dobe na zmluvy, ktoré si donesie druhá strana? Viete vôbec, koho si pri obhliadke púšťate do bytu? Prepíšete svoju nehnuteľnosť skôr ako dostanete peniaze alebo opačne? Naozaj tak veľmi dôverujete predávajúcemu/kupujúcemu? Pozrite si aj naše články o realitnom trhu a na čo si dávať pozor. Veď ako sa hovorí - dobrá rada nad zlato.

  • Šetríme čas - inzerovanie vašej nehnuteľnosti
  • Bezpečnosť pri obhliadkach - vieme, komu ukazujeme vašu nehnuteľnosť
  • Právna pomoc - zmluvy garantované právnikom
  • Skúsenosti a profesionalita - množstvo neštandardných problémov
  • Tretia strana - nezávislý dohľad nad obchodom a odborné poradenstvo
  • Minimalizovanie rizika - zmluvy podľa aktuálnych zákonov
  • Zabezpečenie finančných prostriedkov - hypotéky na mieru
  • Kompletné služby - obhliadky, náber, inzercia, zmluvy, protokoly, odovzdanie, hypotéky

Prečo sa s nami nemusíte báť Naša realitná poradňa

Rýchly, bezpečný a profesionálny predaj/prenájom nehnuteľnosti.

Nechajte všetko na profesionálov vo Vašej lokalite s overenou celoslovenskou realitnou kanceláriou. Doteraz sme mali v ponuke už viac ako 30.000 nehnuteľností.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, vyberte si prosím z kontaktov vo vašej lokalite.

Chcem predať/prenajať nehnuteľnosť

U nás to náberom len začína. Nehnuteľnosti, ktoré sú v našej databáze inzerujeme na viac ako 200 inzertných webových portáloch (vrátane platených). Robíme všetko pre to, aby sa vaša nehnuteľnosť čo najskôr predala - pracujeme aj po večeroch a cez víkendy. Pre klientov máme jedinečnú klientskú zónu, kde máte svoju nehnuteľnosť stále pod kontrolou a navyše ju viete porovnať s vašou konkurenciou.

Chcem predať/prenajať nehnuteľnosť

Chcem kúpiť nehnuteľnosť

Aktuálne máme skoro 2500 nehnuteľností a denne pribúdajú desiatky ďalších. Patríme medzi najväčšie realitné spoločnosti na Slovensku, čo je tiež dôkazom, že sa na nás môžete spoľahnúť. Pokiaľ ste si vybrali, neváhajte kontaktovať makléra danej nehnuteľnosti a dojednať si obhliadku. Radi a ochotne vám pomôžeme.

Chcem kúpiť nehnuteľnosť Spokojní klienti

Nezavádzame - ceny nehnuteľností sú konečné

Vieme, že sa vám zíde každé euro na zariadenie nového bývania a aj preto my naších klientov nezavádzame. Všetky ceny uvedené na našej webovej stránke sú konečné (vrátane všetkých našich štandardných služieb) a bez ďalšieho navýšenia.

Čo všetko je v cene nehnuteľnosti

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Pridajte sa k nám

Myslíte si, že vo vašej lokalite by ste vedeli predávať nehnuteľnosti aj vy? Pridajte sa k nám, naučíme vás to aj popri práci. Zmeňte si život, alebo si len privyrobte. Skúsení makléri si môžu neskôr otvoriť svoju vlastnú kanceláriu pod HALO reality. Patríme k najdynamickejším realitným spoločnostiam na Slovensku, pozrite si aktuality zo života HALO reality.

Viac o práci realitného makléra U nás sa stále niečo deje

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia