Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Spokojní klienti - naše realitné recenzie

Sme veľmi radi, že čoraz viac klientov oceňuje naše profesiónálne služby a snahu zaviesť v realitných službách čo najvyšší štandard. Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4327 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť tu, navyše aj s fotkami spokojných klientov po celom Slovensku. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.


Pokiaľ ste sa už stretli s našimi službami, budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť cez formulár klienta. Ďakujeme.

POSLAŤ HODNOTENIEPROFIL SPOLOČNOSTIVYHĽADAŤ MAKLÉRA - KONTAKTY

Spokojnosť s maklérom: Pavelová Ľubica

Spokojnosť s maklérom: Pavelová ĽubicaIng.Ľubica Pavelová sa ochotne ujala predaja nášho bytu v Novej Bani, ktorý sme sa rozhodli traja súrodenci - každý s trvalým bydliskom mimo miesta bytu -predať po úmrtí našej mamičky. Veľmi pekne jej týmto chceme poďakovať. Keďže nikto z nás nemal skúsenosť s predajom bytu, veľmi dobre nám padlo, keď sa ujala všetkých potrebných krokov od úplného začiatku: profesionálne fotenie, vybavovanie všetkých dokumentov potrebných k predaju, ochota hocikedy, aj bez našej prítomnosti byt prezentovať a s nami sa stretávať kedykoľvek v čase, ktorý nám vyhovoval, vybavila ocenenie bytu... Jednoznačne sme videli, že jej profesionálne kontakty siahajú na všetky spolupracujúce inštitúcie nielen v meste, ale aj v okrese ZC v ďalších okresoch, čím nám veľmi pomohla v našej bezradnosti a neskúsenosti. A to všetko dokázala za 1 kalendárny mesiac! Naviac Ing.Pavelová disponuje veľmi príjemným osobným šarmom a ústretovosťou voči potrebám klienta. Prajeme jej ešte veľa úspechov, pevné zdravie a ďakujeme.
V. Trnková

Spokojnosť s maklérom: Janíčková Judita

Spokojnosť s maklérom: Janíčková JuditaŠikovná, ochotná, príjemná a starostlivá, tak presne by mal vyzerať (vystupovať) realitný maklér. Veľmi príjemná skúsenosť a skvelé vyjednávacie a diplomatické schopnosti. Dokázala udržať obe strany mimo Stress a vzťah predávajúci-kupujúci v pokoji aj za ťažších chvíľ. Odporúčam.
Noro Odinson

Spokojnosť s maklérom: Nejedlíková Jana

Spokojnosť s maklérom: Nejedlíková JanaSuper milá maklérka s profesionálnym a pedantným prístupom, ktorá nás bezpečne a spoľahlivo preplavila cez divoké vody realitného obchodu. Úverové, notárske, právnické záležitosti ovláda dokonale. Klientom vždy všetko náležite pripraví a vysvetli. Boli sme nadmieru spokojní.
manželia Gabika a Radovan
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia