Realitná kancelária
Revúca

Overená realitka skutočnými klientmi

4666 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Revúcej a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Revúcej a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

M.R.Štefánika 2A, Revúca 050 01


GPS: 48.6836048, 20.115254

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

48.683604820.115254

Michal
Kamenský

0902 435 862Správa Whatsapp
Manažér pobočky Rimavská Sobota
Váš osobný realitný maklér Rimavská Sobota, Revúca
CLUB TOP 10 CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
1. miesto maklér roka 2021 | 5x TOP mesiaca | predajca pobočky 2019-22
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti realitný maklér homestaging realitný maklér natáčanie nehnuteľnosti dronom 69

Ing. Zoltán
Kecső

0910 393 227Správa ViberSpráva Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Revúca
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér homestaging realitný maklér natáčanie nehnuteľnosti dronom 30

Mgr. Ján
Ulický

0948 019 864
Váš osobný realitný maklér Rimavská Sobota, Revúca
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
realitný maklér profesionálne video realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti realitný maklér natáčanie nehnuteľnosti dronom 33
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Revúca

Pozrite si referencie našej pobočky v Revúcej, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
30
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Revúca

Všetky v okrese Revúca Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Revúcej a okolí.

Kúpa dvojizbový byt okr.

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v meste Revúca. V prípade, že predávate 2 izbový byt, kontaktujte ma na čísle 0910 393 227 alebo na e-maile zoltankecso@haloreality.sk

Kúpa dvojizbový byt Jelšava

20 000 €

Pre klientku hľadáme dvojizbový byt v meste Jelšava. Byt by mal byť v zachovalom stave, prípadne čiastočne prerobený. Na lokalite nezáleží, najdôležitejšie je kľudné a tiché susedstvo. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle: 0940 860 408. Za každú ponuku vopred ďakujem!

Kúpa dvojizbový byt Jelšava

15 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Jelšava. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle: 0940 860 408. Za každú ponuku vopred ďakujem!

Kúpa dvojizbový byt Muránska Huta

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-2-3 izbový byt alebo stavebný pozemok priamo na Prednej Hore. Pokiaľ danú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0910 393 227 alebo na e-maile : zoltankecso@haloreality.sk

Kúpa trojizbový byt Revúca

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v meste Revúca. Byt by mal mať aspoň 75 m2 a byt by mal byť po rekonštrukcií. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, ozvite sa mi na tel. čísle 0910 393 227 alebo ponuku pošlite na email : zoltankecso@haloreality.sk

Kúpa rodinný dom okr.

150 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Revúca. Požiadavky : mal by byť s čo najväčšou záhradou v blízkosti centra. Ked predávate podobnú nehnuteľnosťneváhajte ma kontaktovať na čisle 0910 393 227 alebo na emaile : zoltankecso@haloreality.sk

Kúpa rodinný dom okr. Revúca

200 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Revúca alebo blízkom okolí. Ponuky posielajte na email zoltankecso@haloreality.sk alebo ma kontaktujte na tel. Čísle 0910 393 227.

Chatka, Chalupa, záhradný domček, pozemok

35 000 €

Pre viacerých klientov hľadáme rekreačné nehnuteľnosti (chatka/chalupa) v meste Revúca a okolí, prípadne v obci Muráň. Môže byť aj chatka v záhradkárskej osade. Cena podľa veľkosti pozemku, veľkosti a stavu chatky a dostupnosti inžinierskych sietí. Platba v hotovosti.

Chatka, Chalupa, záhradný domček, pozemok

35 000 €

Pre viacerých klientov hľadáme rekreačné nehnuteľnosti (chatka/chalupa) v meste Revúca a okolí, prípadne v obci Muráň. Môže byť aj chatka v záhradkárskej osade. Cena podľa veľkosti pozemku, veľkosti a stavu chatky a dostupnosti inžinierskych sietí. Platba v hotovosti.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4666 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4666 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia