EXTRA BONUSY pre maklérov HALO reality

Naši makléri súťažia vrámci interných súťazí ako maklér polroka, roka, nováčik roka, pobočka roka a podobne. Každý rok vymýšlame ničo nové a v minulosti sa súťažilo aj o LED televízory, tlačiarne, fotoaparáty, mobily, tablety a iné ceny. Top 20 maklérov má každý rok možnosť zúčastniť sa firemnej víkendovej akie. Navyše, každému nášmu maklérovi prislúcha extra provízia z každého zrealizovaného obchodu.

- pre maklérov:

  • bonus až do 11% z každého obchodu v prípade dosiahnutia stanoveného obratu za predchádzajúci rok / vernostný bonus
  • bonus v prípade, že maklér pôsobí v oblasti, kde nemáme kamennú kanceláriu
  • % bonus, ak maklér prezentuje firmu a zároveň aj seba v danej lokalite reklamou na svojom súkromnom aute - polep automobilu samozrejme platíme my v plnej výške
  • finančná odmena za každý napísaný článok v našej poradni
  • bonusy za privedeného nového kolegu

- pre manažérov:

  • % bonusy za kanceláriu, minuloročný obrat, tím maklérov
  • % bonusy z každého obchodu za reklamu na aute, firemné akcie
  • bonusy za vyškoleného nového kolegu

Pre najlepšieho makléra mesiaca je pripravený náš športiak "formula" s plnou nádržou.
Jazdite na nej aj celý rok a prezentujte sa ako nikto iný vo svojej lokalite.

TOP informačný systém

Do informačných technológii investujeme nemalé finančné prostriedky a čas. Len naši makléri pracujú so systémom vyvíjaným od roku 2008 len pre našu realitnú kanceláriu! Neustále ho zdokonaľujeme a vyvíjame podľa požiadaviek maklérov a vďaka nemu sme vždy krok pred konkurenciou :-)

Súkromná inzercia priamo v systéme

Žiadne zdlhavé vyhľadávanie predávajúcich/prenajímateľov na internete. Monitorujeme súkromnú inzerciu z celého Slovenska a naši makléri si ju nájdu priamo v našom systéme už o pár minút od zadania inzerátu súkromnou osobou.

Bezplatná realitná akadémia

Ako jedna z mála realitných spoločností máme svoj školiaci program - Realitnú akadémiu HALO reality. Naše dlhoročné skúsenosti z praxe posúvame ďalej tak, aby naši realitní makléri vedeli čo najlepšie poradiť budúcim aj terajším klientom. Školenie pozostáva z viacerých častí a je rozložené na viac stupňov. Viac informácii o realitnej akadémii.

Formula HALO reality