Profesionálne 3D skeny

Aj vaša nehnuteľnosť sa môže predávať profesionálne

Sme overená kancelária

Predali sme viac ako 10.000 nehnuteľností

3D obhliadky nehnuteľnosti ZADARMO

Už vo väčšine miest Slovenska

3D prehliadky nehnuteľnosti/3D sken Matterport

Čo je 3D sken/prehliadka nehnuteľnosti?

3D sken nehnuteľnosti je moderná forma prezentácie nehnuteľnosti, vďaka ktorej si vie záujemca spraviť lepšiu predstavu o vašej nehnuteľnosť, nakoľko sa vie po nej "prechádzať" a prezerať si ju tak detailne. Navyše zariadenie Matterport vie následne vygenerovať profesionálne fotky a aj pôdorys (dokonca aj so zariadením do presného 3D modelu).

Aké zariadenie používame my?

Na trhu je samozrejme viacero zariadení na vytváranie 3D prehliadok nehnuteľností. My používame zariadenie Matterport Pro 2, ktoré je rozšírené medzi profesionálmi najviac na svete a patrí k úplnej špičke vo svojej triede. Toto zariadenie používa kamery s rozlíšením 134 Mpx, 3D infračervený senzor, zorné pole 360°, výstup je v kvalite 4K pre tlač a presnosť snímania je až 50mm na 4,5m. Cena jedného takéhoto zariadenia s komplet príslušenstvom je skoro 5 000€.

Pre koho je 3D sken určený?

Pre všetkých klientov, ktorý predávajú svoj byt, rodinný dom, chalupu, komerčný objekt. Nehnuteľnosť musí byť vhodnom stave na prezentáciu (uprataná, bez zbytočností, viditeľných osobných vecí a rušivých predmetov). 3D sken nehnuteľnosti robíme klientom pri predaji a to dokonca úplne bezplatne, podmienkou je výhradné zastúpenie pri predaji nehnuteľnosti.

Kde poskytujeme 3D skeny nehnuteľností?

Aktuálne majú naši makléri k dispozícii až 8 zariadení Matterport a službu profesionálnej prezentácii nehnuteľnosti poskytujeme už vo väčšine miest Slovenska. Zoznam našich vybraných realitných maklérov s touto službou nájdete na tejto stránke nižšie. V prípade, ak ste tam nenašli makléra z vašej lokality, kontaktujte nás cez formulár Chcem predať nehnuteľnosť a napíšte do poznámky 3D matterport prezentácia.

Aké sú hlavné výhody 3D skenu Matterportom?

  • 3D prezentácia nehnuteľnosti, po ktorej sa dá "prechádzať"
  • jedinečná prezentácia vašej nehnuteľnosti
  • presný 3D pôdorys nehnuteľnosti aj so zariadením
  • kvalitné, svetlé profesionálne fotky nehnuteľnosti z akéhokoľvek zorného uhla
  • ušetrený čas na obhliadkach so záujemcami, nakoľko ešte pred obhliadkou vedia zistiť okolnosti pre "nekúpenie" nehnuteľnosti
  • je možné zistiť presné rozmery, plochy, vzdialenosti s presnosťou na cm
  • možný podklad aj pre potreby znalca
  • môžete si nahrať obrazovku, ako sa prechádzate po nehnuteľnosti a uchovať ako spomienku na vašu nehnuteľnosť

Ako vyzerá 3D prehliadka?

Ako vyzerá taká 3D prehliadka nehnuteľnosti si viete pozrieť v našej ponuke nehnuteľností, stačí sí zobraziť nehnuteľnosti, ktoré sú označené logom 3D alebo ukážku tu nižšie.

Vyberáme pre vás profesionálov v 3D Matterporte

Alebo nás kontaktujte cez formulár

Nenašli ste makléra z vašej lokality a máte záujem o bezplatnú profesionálnu 3D prezentáciu vašej nehnuteľnosti? Vyplňte formulár Chcem predať nehnuteľnosť a do poznámky napíšte, že máta záujem o Materport prezentáciu. Následne sa pozrieme, či máme zastúpenie aj pre váš okres.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia