Bezpečne, rýchlo, profesionálne

Už viac ako 3 500 pozitívnych recenzií

Sme overená kancelária

Predali sme viac ako 10.000 nehnuteľností

3D obhliadky nehnuteľnosti ZADARMO

Už vo väčšine miest Slovenska

Chcem predať/prenajať nehnuteľnosť

Chcete predať alebo prenajať vašu nehnuteľnosť? Obráťte sa na lokálnych profesionálov s celoslovenskou pôsobnosťou. Predávate raz-dvakrát za život, vyberte si správne a oslovte overenú realitnú kanceláriu, ktorá má skúsenosti a dôveru tisícok klientov po celom Slovensku. Nenechajte nič na náhodou.

Rýchly, bezpečný a profesionálny predaj

Nechajte všetko na profesionálov vo vašej lokalite s overenou celoslovenskou realitnou kanceláriou. Doteraz sme mali v ponuke už 62 946 nehnuteľností.

Chcete poradiť
radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu? Nechajte to na nás, vyberte si prosím z kontaktov vo vašej lokalite.

Nehnuteľnosti inzerujeme skoro na 200 portáloch

Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov. Dôraz kladieme predovšetkým na odbornú znalosť všetkých pracovníkov, seriózny a korektný prístup ku všetkým našim klientom. Tím maklérov je povinne pravidelne školení niekoľkokrát ročne, nakoľko nám záleží na našej profesionalite a len málo spoločností sa môže pýšiť takýmto odborným vzdelávaním.

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Služby našim klientom:

  • prezentácia vašej nehnuteľnosti - nehnuteľnosti inzerujeme na najprestížnejších ale aj menších celoslovenských portáloch
  • v databáze máme tisíce záujemcov, ktorí hľadajú možno práve vašu nehnuteľnosť
  • u nás máte istotu, že nebudete podvedení, na obhliadku je každý klient zaznamenaný a preverený na základe OP
  • prevod nehnuteľnosti s právnou zárukou - máme vlastný tím právnikov, ktorí dohliadajú na bezpečný a garantovaný prepis nehnuteľnosti
  • vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti až po zanesenie kúpnych zmlúv na kataster (okrem zmlúv a poplatkov súvisiacich s poskytnutím hypotekárneho úveru)
  • kolky na katastri platíme za vás (neplatí pri nízkej provízii RK - opýtajte sa svojho makléra)
  • pomocou hypotekárnych partnerov zapezpečenie hypotéky na mieru v čo najkratšom čase
  • vo vybratých lokalitách robíme Odhad trhovej ceny pre potreby dedičského konania
  • vo vybratých lokalitách naši makléri zabezpečia aj 3D obhliadku, profesionálne fotenie, videoobhliadku, obhliadku dronom a homestaging.
  • pre vašu istotu: HALO reality s.r.o. preberá od klientov len peniaze za rezervovanie nehnuteľnosti

Profesionálna 3D prezentácia

Ak chcete aj vy pútavú prezentáciu vašej nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať, už vo väčšine miest Slovenska robíme 3D matterport prezentácie. Viac o tejto forme zviditeľnenia nehnuteľnosti sa dočítate na podstránke 3D prehliadky nehnuteľností

Nechajte to na profesionálnu realitnú kanceláriu

Pekné logo na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti nestačí. Predávate/kupujete väčšinou len raz za život, neriskujte vaše celoživotné úspory.

Online ocenenie vašej nehnuteľnosti

Pre vaše pohodlie vám prinášame online kalkulačku ocenenia vašej nehnuteľnosti. Behom pár minút viete, v akom rozpätí a aká je priemerná cena tej vašej nehnuteľnosti, a to podľa aktuálne predávaných viac ako 50 000 nehnuteľností.
Vašu cenu zistíte okamžite na našej podstránke Výpočet aktuálnej ceny nehnuteľnosti. Upozorňujeme, že je to štatistika a má len informačný charakter, nie reálny odhad. Preto pre presnejšie stanovenie ceny vašej nehnuteľnosti neváhajte kontaktovať profesionálov v realitách.

Kde všade ste o nás mohli počuť alebo nás vidieť

HALO reality si zakladá na prepracovanom marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách.

Stále váhate komu zveríte vašu nehnuteľnosť?

Možno vás presvedčí náš systém kvality maklérov. Každému jednúmu klientovi posielame e-mail a SMS, kde môže jednoduchu ohodnotiť našu prácu. Viac ako 99% recenzií je pozitívnych a tie ostatné individuálne riešime. Spokojní klienti sa navyše s našimi spolupracovníkmi aj fotia, doteraz nám bolo zaslaných už hodnotení, ktoré si môžete pozrieť na stránke recenzií od klientov.

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62946
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma

Nechajte nám kontakt na vás a my sa vám čo najskôr ozveme. Nezáväzne.

Chcem predať/prenajať nehnuteľnosť

Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Náš zástupca vás bude čo najskôr kontaktovať.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 791 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 791)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4791 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4791 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia