Realitná kancelária
Nové Zámky

Overená realitka skutočnými klientmi

3888 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Nových Zámkoch a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Nových Zámkoch a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Kraskova 2, Nové Zámky 940 01


GPS: 47.9859479, 18.1605566
FB LOKALITY

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

47.985947918.1605566

Andrea
Kovarčíková

0907 483 112Správa Whatsapp
Manažér pobočky Nové Zámky
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky, Levice
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Predajca pobočky 2019, 2020
97

Mgr. Jana
Sláviková

0908 798 364
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky
  
CLUB TOP 10 CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
nováčik roka 3.miesto 2020 | predajca pobočky 2021
68

Ing. Eva
Lysíková

0948 441 090Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky
  

Martina
Gombárová

0915 411 237Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky
  
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Nové Zámky

Pozrite si referencie našej pobočky v Nových Zámkoch, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
165
CELKOVO

aaAktuálne nehnuteľnosti v okrese
Nové Zámky

Všetky v okrese Nové Zámky Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Nových Zámkoch a okolí.

Kúpa garsonka Štúrovo

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Garsónku v meste Štúrovo, okr. NZ. Na lokalite v meste nezáleží. Preferencie klienta: - stav nezáleží ( môže byť pôvodný) -lokalita nezáleží ( v rámci mesta Štúrovo) - výmera: cca 20 m2 Cena je predmetom dohody na základe stavu, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa jednoizbový byt okr. Nové Zámky

49 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byť alebo garsónku v Nových Zámkoch, cena do 49.000€.

Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový BYT v Nových Zámkoch na sídlisku JUH ( lokalita S.H.Vajanského- Gúgska) PREFERENCIE KLIENTA: - minimálne čiastočná rekonštrukcia a dobrý stav ( okná, podlahy, murované byt. jadro) -lokalita sídliska JUH v NZ v okolí S.H. Vajanského okolie príapdne Gúgska okolie - poschodie max do 4. poschodia - výťah - zariadenie nie je podmienka - cena je predmetom dohody v závislosti od stavu, lokality a miery zariadenia V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

75 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbovy byt v meste Nové Zámky alebo okolie. Cena maximálne do 75000 eur, môže byť aj pôvodný stav, prípadne po rekonštrukcii. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Šurany

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt alebo garsónku v Šuranoch, cena do 49.000€. Za ponuky ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Šurany

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbový byt v meste Šurany. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

83 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v meste Nové Zámky. Byt by mal byť čiastočne zrekonštruovaný s rozlohou cca 65 m2, v pokojne lokalite. Ak máte takýto byt k dispozícii, prosím kontaktujte nás. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

87 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v okolí Nábrežnej ulice v Nových Zámkoch. Klient preferuje minimálne čiastočnú rekonštrukciu a podmienkou je balkón, príp. loggia. Pokiaľ plánujete predať vašu nehnuteľnosť, príp. viete o niekom, kto má k dispozícii taký byt, prosím kontaktujte nás na uvedenom tel. čísle. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch v lokalite JUH. Ak podobnú nehnuteľnosť v budúcnosti plánujete predať, alebo už predávate, prosím kontaktujte nás. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

85 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v lokalite Cyrilometodská, príp. okolí na 2 - 5. poschodí. Byt by mal byť minimálne čiastočne zrekonštruovaný. Pokiaľ plánujete predať byt v tejto lokalite, prípadne viete o niekom, prosím kontaktujte nás. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Nové Zámky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3izbový byt ( alebo 3+KK) v Nových Zámkoch. Preferencie klienta: -ideálne aspoň čiastočná rekonštrukcia -samostatné izby (min. 2) -lokalita nezáleží -obytný dom zateplený -lodžia/balkón CENA: je predmetom dohody na základe lokality, stavu nehnuteľnosti miery zariadenia V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3888 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3888 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia