Realitná kancelária
Nové Zámky

Overená realitka skutočnými klientmi

4446 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Nových Zámkoch a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Nových Zámkoch a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Kraskova 2, Nové Zámky 940 01


GPS: 47.9859479, 18.1605566
FB LOKALITY

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

47.985947918.1605566

Andrea
Kovarčíková

0907 483 112Správa Whatsapp
Manažér pobočky Nové Zámky
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky, Levice
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Predajca pobočky 2019, 2020
113

Mgr. Jana
Sláviková

0908 798 364
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky
  
CLUB TOP 10 CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
nováčik roka 3.miesto 2020 | predajca pobočky 2021,22
89
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Nové Zámky

Pozrite si referencie našej pobočky v Nových Zámkoch, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
202
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Nové Zámky

Všetky v okrese Nové Zámky Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Nových Zámkoch a okolí.

Kúpa jednoizbový byt Kolta

38 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbový byt v obci Kolta, alebo jej okolí. Cena by sa mala orientovať cca 38 000 eur (prípadne aj s príslušným pozemkom ak je), ale ak máte na predaj aj za vyššiu cenu budeme vďačný za ponuku. Orientačná plocha 40 m2. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Kolta

45 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbobý byt v obci Kolta, okres Nové Zámky. Byt môže byť aj v pôvodnom stave. Cena by sa mala orientovať do 45.000 eur, záleží od stavu a rozlohy nehnuteľnosti. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

75 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbobý byt v Nových Zámkoch. Byt môže byť aj v pôvodnom stave. Cena by sa mala orientovať do 75.000 eur, záleží od stavu a rozlohy nehnuteľnosti. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

kúpa 1 izbového bytu

63 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1izbovy byt v Nových Zámkoch,môže byť aj v pôvodnom stave do 63000 eur. Samozrejme podľa ceny môže byť aj po rekonštrukcii, s adekvátnou cenou. Za vaše ponuky vopred ďakujeme

Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

75 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbovy byt v meste Nové Zámky alebo okolie. Cena maximálne do 75000 eur, môže byť aj pôvodný stav, prípadne po rekonštrukcii. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový BYT v Nových Zámkoch na sídlisku JUH ( lokalita S.H.Vajanského- Gúgska) PREFERENCIE KLIENTA: - minimálne čiastočná rekonštrukcia a dobrý stav ( okná, podlahy, murované byt. jadro) -lokalita sídliska JUH v NZ v okolí S.H. Vajanského okolie príapdne Gúgska okolie - poschodie max do 4. poschodia - výťah - zariadenie nie je podmienka - cena je predmetom dohody v závislosti od stavu, lokality a miery zariadenia V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa dvojizbový byt Kolta

50 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v obci Kolta. Môže byť aj v pôdovnom stave, alebo po rekonštrukcii s adekvátnou cenou. Inak by sa mala cena orientovať do 50 000 eur. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v meste Nové Zámky. Môže byť aj v pôdovnom stave, alebo po rekonštrukcii s adekvátnou cenou. Inak by sa mala cena orientovať do 90 000 eur. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme min. čiastočne zrekonštruovaný 2 - izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch. Ak podobnú nehnuteľnosť v budúcnosti plánujete predať, alebo už predávate, prosím kontaktujte nás. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch v lokalite JUH. Ak podobnú nehnuteľnosť v budúcnosti plánujete predať, alebo už predávate, prosím kontaktujte nás. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbobý byt v Nových Zámkoch. Byt môže byť aj v pôvodnom stave. Cena by sa mala orientovať do 90.000 eur, záleží od stavu a rozlohy nehnuteľnosti. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Zobraziť všetky dopyty