Realitná kancelária
Nové Zámky

Overená realitka skutočnými klientmi

4760 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Nových Zámkoch a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Nových Zámkoch a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Kraskova 2, Nové Zámky 940 01


GPS: 47.9859479, 18.1605566
FB LOKALITY

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

47.985947918.1605566

Andrea
Kovarčíková

0907 483 112Správa Whatsapp
Manažér pobočky Nové Zámky
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
predajca pobočky 2019-20, 2023
134

Mgr. Jana
Sláviková

0908 798 364
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
nováčik roka 3.miesto 2020 | predajca pobočky 2021-22
102

Peter
Cifrík

0950 659 834
Váš osobný realitný maklér Nové Zámky
  
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Nové Zámky

Pozrite si referencie našej pobočky v Nových Zámkoch, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
236
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Nové Zámky

Všetky v okrese Nové Zámky Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Nových Zámkoch a okolí.

Kúpa jednoizbový byt Kolta

45 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbobý byt v obci Kolta, okres Nové Zámky. Byt môže byť aj v pôvodnom stave. Cena by sa mala orientovať do 45.000 eur, záleží od stavu a rozlohy nehnuteľnosti. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Kolta

45 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbový byt v obci Kolta, alebo jej okolí. Cena by sa mala orientovať cca do 45 000 eur (prípadne aj s príslušným pozemkom ak je), ale ak máte na predaj aj za vyššiu cenu budeme vďačný za ponuku. Orientačná plocha 40 m2. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

75 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbobý byt v Nových Zámkoch. Byt môže byť aj v pôvodnom stave. Cena by sa mala orientovať do 75.000 eur, záleží od stavu a rozlohy nehnuteľnosti. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

53 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbový byt v meste Nové Zámky. Orientačná cena okolo 53000 eur. Môže byť v pôvodnom stave, prípadne po čiastočnej rekonštrukcii. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

51 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt, ideálne v blízkosti železničnej stanici v Nových Zámkoch. V prípade ak plánujete predať uvedenú nehnuteľnosť, prípadne predávate, kontaktujte ma prosím na uvedenom telefónnom čísle. Platba ihneď a v hotovosti. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

kúpa 1 izbového bytu

63 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1izbovy byt v Nových Zámkoch,môže byť aj v pôvodnom stave do 63000 eur. Samozrejme podľa ceny môže byť aj po rekonštrukcii, s adekvátnou cenou. Za vaše ponuky vopred ďakujeme

Kúpa dvojizbový byt Hurbanovo

60 000 €

Pre konkrétneho klienta s pripravovaným financovaním SÚRNE hľadáme 2 - izbový byt v meste Hurbanovo. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Kolta

50 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v obci Kolta. Môže byť aj v pôdovnom stave, alebo po rekonštrukcii s adekvátnou cenou. Inak by sa mala cena orientovať do 50 000 eur. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v meste Nové Zámky. Môže byť aj v pôdovnom stave, alebo po rekonštrukcii s adekvátnou cenou. Inak by sa mala cena orientovať do 90 000 eur. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme min. čiastočne zrekonštruovaný 2 - izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch. Ak podobnú nehnuteľnosť v budúcnosti plánujete predať, alebo už predávate, prosím kontaktujte nás. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový zrekonštruovaný byt v meste Nové Zámky. Požiadavky klienta -rozloha aspoň 55m2, balkón, pivnica, ideálne sprchový kút. Cena by sa mala orientovať do 90 000€ v závislosti od lokality. Za vaše ponuky vopred ďakujeme.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4760 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4760 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.