Realitná kancelária
Galanta

Overená realitka skutočnými klientmi

3980 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Galante a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Galante a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

ul.Staničná 893, Galanta 924 01


autobusová stanica
GPS: 48.185335, 17.724140
FB LOKALITY

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

48.18533517.724140

Michal
Józsa

0908 834 353
Manažér pobočky Galanta
Váš osobný realitný maklér Galanta
CLUB TOP 10 CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
maklér roka 2017, 2019 - 1.miesto | predajca pobočky 2015-21 | 4x TOP mesiaca
58

Renáta
Józsová

0907 191 154
Váš osobný realitný maklér Galanta
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
10

Patrik
Józsa

0903 688 298
Váš osobný realitný maklér Galanta
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
17

Michal
Dušecina

0903 100 115Správa ViberSpráva Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Galanta
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
nováčik roka 2018 - 2.miesto
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti 31
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Galanta

Pozrite si referencie našej pobočky v Galante, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
116
CELKOVO

aaAktuálne nehnuteľnosti v okrese
Galanta

Všetky v okrese Galanta Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Galante a okolí.

Kúpa jednoizbový byt Sereď

80 000 €

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou, bez čakania na hypotéku :-) , súrne hľadáme v meste Sereď 1 - 2 izbový byt

Kúpa dvojizbový byt Galanta

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v centre mesta Galanta. Platba v hotovosti. Za každú ponuku ďakujem

Kúpa trojizbový byt Galanta

130 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 - izbový byt v Galante. Byt by mal byť kompletne zrekonštruovaný v sume do 130 000€, alebo aj pôvodný stav v sume do 100 000€. Minimálna rozloha bytu je 65m2. Podmienka klienta, aby sa byt nenachádzal na prízemí. V prípade ak máte k dispozícii podobnú nehnuteľnosť, prípadne ju plánujete predať, prosím kontaktujte nás na uvedenom tel. čísle. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Galanta

160 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 - izbový rodinný dom vzdialený od mesta Galanta max 10km v sume do 160 000€. Podmienka je novostavba - holodom. Minimálna rozloha pozemku by mala byť 450m². V prípade ak máte k dispozícii podobnú nehnuteľnosť, prípadne ju plánujete predať, prosím kontaktujte nás na uvedenom tel. čísle. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Galanta

300 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 - izbový rodinný dom v centre Galanty v sume do 300 000€. Minimálna úžitková plocha domu 130㎡ - 150㎡. Klient preferuje samostatne stojaci dom, novostavbu, prípadne dom po kvalitnej kompletnej rekonštrukcii s pozemkom min. 600㎡. V prípade ak máte k dispozícii podobnú nehnuteľnosť, prípadne ju plánujete predať, prosím kontaktujte nás na uvedenom tel. čísle. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Galanta

150 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obciach Jahodná (okr. Dunajská Streda), Diakovce (okr. Šaľa), Tešedíkovo (okr. Šaľa) a v okrese Galanta v sume do 150 000€. Rozloha domu a pozemku nie je smerodajná. Nehnuteľnosť môže byť po rekonštrukcii, no nie je to podmienkou. Suma je po zvážení stavu nehnuteľnosti. Klient platí v HOTOVOSTI !!! V prípade ak máte k dispozícii podobnú nehnuteľnosť, prípadne ju plánujete predať, prosím kontaktujte nás na uvedenom tel. čísle. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Galanta

180 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme min. 4 - izbový rodinný dom v sume do 180 000€ (podľa stavu nehnuteľnosti) v okolí do 20km od Galanty. RD by mal byť zrekonštruovaný - plastové okná, zrekonštruovaná strecha a vonkajšie zateplenie domu sú podmienkou. Najlepšie aj s garážou, no nie je to nevyhnutnosť. Ideálna rozloha pozemku je 1000㎡. Klient platí v HOTOVOSTI !!! V prípade ak máte k dispozícii podobnú nehnuteľnosť, prípadne ju plánujete predať, prosím kontaktujte nás na uvedenom tel. čísle. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Galanta

100 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obývateľný, trojizbový rodinný dom s menším pozemkom, v blízkych obciach k mestu Galanta, najlepšie Kajal, Horné Saliby, Matúškovo, Javorinka. Cena do 100.000 EUR. Každú ponuku posunieme klientovi.

Kúpa rodinný dom Galanta

170 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - generačný rodinný dom v okrese Galanta v sume do 170 000€. Klient preferuje aspoň čiastočnú rekonštrukciu. Veľkosť pozemku nie je podstatná. Rodinný dom by mal byť min 2 + 2 izbový. Ak podobnú nehnuteľnosť v budúcnosti plánujete predať, alebo už predávate, prosím kontaktujte nás. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Galanta

200 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 - izbový rodinný dom s cenou do 200 000€. Nehnuteľnosť by mala byť minimálne po čiastočnej rekonštrukcii. Pozemok s rozlohou od 600㎡. Podmienka je, aby sa nehnuteľnosť nachádzala maximálne 60km od Bratislavy. Ak podobnú nehnuteľnosť v budúcnosti plánujete predať, alebo už predávate, prosím kontaktujte nás. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Galanta

150 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme min. 3 - izbový rodinný dom v okresne Galanta ( Horné a Dolné Saliby, Košúty, Čierny Brod, Mostová a Kajal) do 150 000€. Nehnuteľnosť by mala byť po kompletnej rekonštrukcii, no nie je to podmienkou. Pozemok by mal mať minimálnou rozlohu 800m2. V prípade ak máte k dispozícii podobnú nehnuteľnosť, prípadne ju plánujete predať, prosím kontaktujte nás na uvedenom tel. čísle. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3980 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3980 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia