Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

U nás sa stale niečo deje

Aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Toto zažijete iba v HALO reality, sme jeden tím :-)
Pridajte sa k jedinečnej realitnej kancelárie, ktorú nájdete už vo väčšine okresoch Slovenska.

REALITNÝ MAKLÉR    OTVORIŤ SI REALITNÚ KANCELÁRIU

Na titulke Plus 1 deň

Dnes (27.5.2024) nás môžete vidieť na titulke druhého najpredávanejšieho denníka Plus 1 deň.

Firemná akcia Prievidza

Minulý týždeň si makléri spadajúci pod pobočku Prievidza užili trojdňový pobyt v Zakopanom. Tradičné poľské trhy, horská túra, dobrá zábava...

HALO realityHALO reality

Firemná akcia Nové Zámky

Minulý týždeň si makléri spadajúci pod pobočku Nové Zámky spravili výlet do Topoľčianok, kde sa dozvedeli veľa historických zaujímavostí o národnom žrebčíne a koňoch, ktoré sú tam dodnes ustajnené. Dobrá nálada, partia a samozrejme, nechýbal ani výborný obed...

HALO realityHALO reality

Jazda áut HALO reality 2024

Tento rok nám počasie naozaj vyšlo a kolónu áut s polepom HALO reality ste mohli v stredu stretnúť na trase Zvolen -> Nitra. Jazdy sa zúčastnilo 23 áut a na ceste sme boli naozaj neprehliadnuteľní. Super kolektív, atmosféra a ukončenie jazdy so spoločným obedom v reštaurácii Hoffer. O rok určite zopakujeme.

HALO reality

Na titulke Nového času

Dnes (14.5.2024) nás môžete vidieť na titulke najpredávanejšieho denníka Nový čas.

Firemná akcia B. Bystrice

Pobočka Banská Bystrica si spravila výlet do Zakopaného. Bol to príjemný pobyt v krásnom prostredí, samozrejme nechýbali nákupy aj kúpanie v termálnom kúpalisku.

HALO realityHALO reality

Na titulke Plus 1 deň

Dnes (29.4.2024) nás môžete vidieť na titulke druhého najpredávanejšieho denníka Plus 1 deň.

Nové auto pre makléra mesiaca - AUDI Q3

Na seminári JAR 2024 bolo predstavené naše nové reprezentačné auto pre makléra mesiaca HALO reality. Od mája bude náš najlepší maklér jazdiť na novučičkej AUDI Q3. Nášmu novému členovi HALO rodiny prajeme veľa šťastných kilometrov.

HALO reality HALO reality HALO reality

Vyhodnotenie najlepších - rozdelilo sa 69 526€

Jarný seminár maklérov HALO reality je vždy výnimočný, nakoľko sa vyhodnocujú najlepší makléri, pobočky, nováčikovia, či odovzdávajú ročné bonusy. Tento rok si 69526€ rozdelilo 35 maklérov (najvyšší mal hodnotu skoro 7 000€), čo nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii na slovenskom trhu. Nováčikom roka sa stal Michal Jančiar z Lučenca, pobočkou roka kolektív z Rimavskej Soboty, maklérom roka Ing. Alexandra Bernátová z Prievidze a manažérom roka Michal Kamenský. Všetkým gratulujeme!

HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia