Realitná kancelária
Dunajská Streda

Overená realitka skutočnými klientmi

4321 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Dunajskej Strede a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Dunajskej Strede a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Hlavná 37/19, D. Streda 929 01


GPS: 48.0016726, 17.5996963
FB LOKALITY

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

48.001672617.5996963

Michal
Jediný

0919 225 556
Manažér pobočky Dunajská Streda
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
2x TOP predajca mesiaca | predajca pobočky 2015-2019
realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti 58

Mgr. Kristína
Jediná

0917 436 749
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
predajca pobočky 2020-22 | 3x maklér mesiaca
86

Mgr. Katarína
Szabóová

0948 623 651
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
7

Ing. Margita
Agh

0905 363 590
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
9

Mgr. Štefan
Szikela

0917 255 056Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti realitný maklér homestaging realitný maklér natáčanie nehnuteľnosti dronom 37
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Dunajská Streda

Pozrite si referencie našej pobočky v Dunajskej Strede, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
197
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Dunajská Streda

Všetky v okrese Dunajská Streda Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Dunajskej Strede a okolí.

Kúpa garsonka Dunajská Streda

Pre konkrétneho záujemcu, ktorý nás oslovil súrne hľadáme na PRENÁJOM garsónku alebo 1-izb BYT. Pán je pracujúci, je sám a hľadá si stabilné, dlhodobé bývanie za primeranú cenu v Dunajskej Strede Záujemca je nenáročný, byt nemusí byť rekonštruovaný, stačí keď je čistý, obývateľný s tomu primeranou cenou. V prípade, že máte podobný byt na prenájom a máte záujem o serióznu komunikáciu a spoluprácu, neváhajte mi napísať alebo rovno mi zavolajte. Rada Vám pomôžem s prenájmom aj tej Vašej nehnuteľnosti. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu - nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme a neoverené nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré ponúkate cez inú RK ( Vaš maklér nás môže kontaktovať). Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce!

Kúpa garsonka Dunajská Streda

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v Dunajskej Strede, cena by mala zodpovedať stavu. Zvážime všetky ponuky.

Nájom jednoizbový byt Šamorín

350 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt, ideálne kompletne zariadený, na dlhodobý prenájom. Jedná sa o pracujúci manželský pár, ktorý potrebuje využívať daný byt, len na prespávanie cez pracovný týždeň. V prípade, že plánujete prenájom/predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rád Vám pomôžem s prenájmom/predajom aj tej Vašej. (prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu o prenájom/predaj - nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti). Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Šamorín

115 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt, ideálne kompletne zariadený. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rád Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. (prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu o predaj - nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti). Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

80 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadám zrekonštruovaný byt.

Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

83 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt v Dunajskej Strede. Mal by byť v obývateľnom stave. Ďakujem za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s vlastnou záhradkou / menším dvorom v Dunajskej Strede. Prosím zasielať iba ponuky, ktoré nie sú inzerované / tie má klient prehliadnuté. Každú ponuku zvážime.

Kúpa dvojizbový byt Šamorín

68 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Šamoríne. Byt by mal byť v obývateľnom stave. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Šamorín

115 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt, ideálne kompletne zariadený. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rád Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. (prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu o predaj - nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti). Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám trojizbový byt v meste Dunajská Streda. Mal by byť v obývateľnom stave. Ďakujem za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

88 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám trojizbový byt v meste Dunajská Streda. Mal by byť v obývateľnom stave. Ďakujem za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4321 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4321 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.