Realitná kancelária
Dunajská Streda

Overená realitka skutočnými klientmi

3998 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Dunajskej Strede a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Dunajskej Strede a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Hlavná 37/19, D. Streda 929 01


GPS: 48.0016726, 17.5996963
FB LOKALITY

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

48.001672617.5996963

Michal
Jediný

0919 225 556
Manažér pobočky Dunajská Streda
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
2x TOP predajca mesiaca | predajca pobočky 2015-2019
realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti 55

Mgr. Kristína
Jediná

0917 436 749
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
  
CLUB TOP 10 CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
predajca pobočky 2020, 2021 | 3x maklér mesiaca
84

Mgr. Katarína
Szabóová

0948 623 651
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
7

Ing. Margita
Agh

0905 363 590
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
9

Mgr. Štefan
Szikela

0917 255 056Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti 33

Ildikó
Posztós

0908 465 747
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
5
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Dunajská Streda

Pozrite si referencie našej pobočky v Dunajskej Strede, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
193
CELKOVO

aaAktuálne nehnuteľnosti v okrese
Dunajská Streda

Všetky v okrese Dunajská Streda Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Dunajskej Strede a okolí.

Kúpa garsonka okr. Dunajská Streda

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme do ponuky 1- izbový byt alebo GARSONKU v Dunajskej Strede Cenová hodnota by mala byť cca do 60 tis EUR V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Klienti s dopytmi nás oslovujú, aby sme ich kontaktovali spať keď nám pribudne do portfólia nehnuteľnosť podľa ich požiadaviek. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa garsonka Dunajská Streda

Pre konkrétneho záujemcu, ktorý nás oslovil súrne hľadáme na PRENÁJOM garsónku alebo 1-izb BYT. Pán je pracujúci, je sám a hľadá si stabilné, dlhodobé bývanie za primeranú cenu v Dunajskej Strede Záujemca je nenáročný, byt nemusí byť rekonštruovaný, stačí keď je čistý, obývateľný s tomu primeranou cenou. V prípade, že máte podobný byt na prenájom a máte záujem o serióznu komunikáciu a spoluprácu, neváhajte mi napísať alebo rovno mi zavolajte. Rada Vám pomôžem s prenájmom aj tej Vašej nehnuteľnosti. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu - nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme a neoverené nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré ponúkate cez inú RK ( Vaš maklér nás môže kontaktovať). Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce!

Kúpa pozemok-záhrada okr.

30 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v okolí Dunajskej Stredy vo všetkých obciach v príjemnej lokalite POZEMOK ( rekreačný-chata, orná pôda, záhrada). Klientka má hotovosť. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa dvojizbový byt okr.

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Dunajskej Strede. Preferencie klienta: - ideálne byt v novostavbe so základným vybavením - pripadne starší byt po čiastočnej rekonštrukcii - balkón /lodžia výhoda V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

80 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadám zrekonštruovaný byt.

Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt alebo dvojgarsónku v Dunajskej Strede. Preferencie klienta: - čiastočná alebo úplná rekonštrukcia Cena je predmetom dohody na základe lokality, stavu bytu a miery zariadenia. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

83 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt v Dunajskej Strede. Mal by byť v obývateľnom stave. Ďakujem za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Šamorín

68 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Šamoríne. Byt by mal byť v obývateľnom stave. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový BYT v Dunajskej Strede Ideálny stav ( nie sú podmienkou): -nie vysoké podlažie (pod 7) -byt by mal mať lodžiu alebo balkón - ideálne bez ťarchy CENA: dohodou na základe stavu nehnuteľnosti, vybavenia a lokality Pokiaľ poznáte niekoho, kto by mal nehnuteľnosť na predaj alebo ste to práve Vy, kto by rád tú svoju predal, neváhajte, zdvihnite telefón a zavolajte alebo mi napíšte. Pracujem s najmodernejšími predajnými a marketingovými nástrojmi, s databázou klientov, ktorí denne cez nás hľadajú nehnuteľnosti podobné práve tej Vašej.

Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3i BYT (kľudne aj 4 i byt) v meste Dunajská Streda. Klient predáva svoj dom a rád by sa nasťahoval do pekného bytu nie staršieho ako 10rokov Preferencie klienta: novostavba ( do 10 rokov) alebo kompletná rekonštrukcia, zariadený ( úplne alebo čiastočne) a lokality v DS na Športovej, mimo centra nie štvorbytovky. 🍀V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)🍀🏢

Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

88 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám trojizbový byt v meste Dunajská Streda. Mal by byť v obývateľnom stave. Ďakujem za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3998 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3998 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia