Realitná kancelária
Lučenec

Overená realitka skutočnými klientmi

4838 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Lučenci a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Lučenci a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

T.G. Masaryka 7, Lučenec 984 01


GPS: 48.330802, 19.6658253

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

48.33080219.6658253

Ján
Beľa

0911 776 676Správa Whatsapp
Manažér pobočky Lučenec
Váš osobný realitný maklér Lučenec, Poltár
CLUB TOP 10 CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
maklér roka 2.miesto: 2020 - 3.miesto 2023 | predajca pobočky Lučenec 2017-23 | 3x TOP mesiaca
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti realitný maklér homestaging 125

Michal
Jančiar

0915 454 020Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Lučenec, Veľký Krtíš, Poltár
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
1.miesto - nováčik roka 2023
19

Andrea
Fábry Kubišová

0905 500 534Správa ViberSpráva Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Lučenec
  

Tomáš
Mužík

0915 484 475Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Lučenec
  
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Lučenec

Pozrite si referencie našej pobočky v Lučenci, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
144
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Lučenec

Všetky v okrese Lučenec Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Lučenci a okolí.

Kúpa jednoizbový byt Fiľakovo

35 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v centre. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Lučenec

42 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt. Klienti predali svoju nehnuteľnosť a hľadajú byt v LC. Platba bude v hotovosti, môže byť a družstevné vlastníctvo.

Kúpa jednoizbový byt Lučenec

50 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Lučenec. Podľa požiadaviek klienta mal by mať výťah po prípade balkón. Predávame trojizbový byt a potrebujeme byt v týchto parametroch. Ďakujeme za každú ponuku.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétnych , overených a serióznych klientov hľadáme dvojizbový byt. Lokalita: Bánska Bystrica prípadne blízke okolie. Všetky náležitosti ohľadom energií, bytového družstva, právnych podkladov a zmlúv, cez financie až po hypotéku, prevody a vklad na kataster vyriešime za Vás. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa dvojizbový byt Detva

Pre konkrétnych , overených a serióznych klientov hľadáme dvojizbový byt. Lokalita: Detva prípadne blízke okolie. Všetky náležitosti ohľadom energií, bytového družstva, právnych podkladov a zmlúv, cez financie až po hypotéku, prevody a vklad na kataster vyriešime za Vás. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa dvojizbový byt Lučenec

Pre konkrétnych , overených a serióznych klientov hľadáme dvojizbový byt. Lokalita: Rimavská Sobota prípadne blízke. Všetky náležitosti ohľadom energií, bytového družstva, právnych podkladov a zmlúv, cez financie až po hypotéku, prevody a vklad na kataster vyriešime za Vás. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Pre konkrétnych , overených a serióznych klientov hľadáme dvojizbový byt. Lokalita: Rimavská Sobota prípadne blízke. Všetky náležitosti ohľadom energií, bytového družstva, právnych podkladov a zmlúv, cez financie až po hypotéku, prevody a vklad na kataster vyriešime za Vás. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa dvojizbový byt Veľký Krtíš

Pre konkrétnych , overených a serióznych klientov hľadáme dvojizbový byt. Lokalita: Veľký Krtíš, Želovce, Sklabiná prípadne blízke okolie. Všetky náležitosti ohľadom energií, bytového družstva, právnych podkladov a zmlúv, cez financie až po hypotéku, prevody a vklad na kataster vyriešime za Vás. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétnych , overených a serióznych klientov hľadáme trojizbový byt. Lokalita: Banska Bystrica prípadne blízke okolie. Všetky náležitosti ohľadom energií, bytového družstva, právnych podkladov a zmlúv, cez financie až po hypotéku, prevody a vklad na kataster vyriešime za Vás. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa trojizbový byt Detva

Pre konkrétnych , overených a serióznych klientov hľadáme trojizbový byt. Lokalita: Detva prípadne blízke okolie. Všetky náležitosti ohľadom energií, bytového družstva, právnych podkladov a zmlúv, cez financie až po hypotéku, prevody a vklad na kataster vyriešime za Vás. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa trojizbový byt Lučenec

Pre konkrétnych , overených a serióznych klientov hľadáme trojizbový byt. Lokalita: Lučenec prípadne blízke. Všetky náležitosti ohľadom energií, bytového družstva, právnych podkladov a zmlúv, cez financie až po hypotéku, prevody a vklad na kataster vyriešime za Vás. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4838 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4838 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia