Jedinečný web makléra

Na slovenskom realitnom trhu

Bezplatne pre našich maklérov

U nás ušetríte tisíce eur na vlastný web

Všetko automaticky a jednoducho

Bezplatný profesionálny web makléra

Osobný web realitného makléra

Záleží nám na našich realitných makléroch a budovaní ich renomé v danej lokalite. Preto jedine u nás majú realitní makléri najmodernejší a naprepracovanejší web realitného makléra. Bezplatná profesionálna osobná stránka makléra, ktorá je navyše automaticky aktualizovaná. Jedine v HALO reality.

Z osobných skúseností vieme, že až 95% (či už veľkých alebo malých) realitných kancelárii neumožňuje do kontaktov na ich webovej stránke pridať aj kontakt na osobnú stránku makléra. Tým pádom, má každý jeden realitný maklér oveľa menšiu šancu zaujať prípadného predávajúceho a využiť svoje osobné skúsenosti, kvalitu, či profesionalitu. A to nie len pred svojimi kolegami, ale aj maklérmi na trhu vôbec.

HALO reality sa rozhodla ísť iným smerom a nechať prezentovať osobne každého svojho makléra. Navyše, ako jediná realitná kancelária ponúkame plne profesionálny a automaticky generovaný osobný web makléra, a to s funkcionalitou, aká je na slovenskom trhu úplne jedinečná a u nás dokonca bezplatná.

Obmedzuje vás terajšia realitná kancelária?

Kontaktujte nás. My svojich maklérov neobmedzujeme, dokonca naopak. Chceme, aby každý náš maklér mal profesionálnu stránku a vedel tak zaujať potencionálnych klientov. Zadarmo a s plnou podporou HALO reality.

Čo všetko osobný web makléra obsahuje:

 • základný štart, aby vyzeral profil profesionálne
 • automatickú webovú stránku zapnutú jedným kliknutím
 • žiadne poplatky - pomoc pri vytvorení, mesačné náklady, administračné poplatky,...
 • minimálnu starostlivosť o aktualizáciu osobnej stránky
 • možnosť pridávať súkromné fotky, texty, služby
 • automatické zobrazovanie aktuálnych nehnuteľností na predaj/prenájom
 • automatické zobrazovanie dopytov - hľadaných nehnuteľností pre svojho klienta
 • možnosť pridávať vlastné videá, 3D obhliadky
 • automatické pridávanie recenzií, predaných nehnuteľností
 • automatické generovanie prezentácií, vizitiek, letákov, FB obrázkov
 • možnosť písať vlastné blogy, odborné články do realitnej poradni
 • kontaktný formulár, previazanie na Viber, WhatsApp, Facebook, Youtube, Instagram
 • časová úspora a prehľad v našom jedinečnom realitnom systéme, vyvíjaným len pre nás od roku 2008 s garanciou najlepšieho na slovenskom realitnom trhu.

Pridajte sa k nám

A prezentujte aj seba ako špecialistu a profesionála na danú lokalitu. Nenechajte sa obmedzovať realitnou kanceláriou. Začnite pracovať ako profesionálny realitný maklér s vlastnou osobnou stránkou od HALO reality s maximálnou marketingovou podporou. Osobné stránky našich maklérov majú návštevnosť aj viac ako 2 000 za rok a čo tá vaša?

Osobný web je určený maklérom, ktorí:

 • sa chcú odlíšiť od konkurencie
 • sú skutoční profesionáli v realitách alebo sa nimi chcú stať
 • na prezentáciu všetkých svojich ponúkaných realitných služieb
 • neradi robia dvojitú robotu - nahadzovanie a aktualizovanie dvoch systémov tými istými dátami
 • používajú pri svojej práci Viber, WhatsApp, Facebook, Youtube, Instagram
 • chcú využiť marketingové financie na inú osobnú propagáciu
 • majú radi moderné a obsahovo "nabité" propagačné stránky
 • chcú mať stránku s vysokou návštevnosťou, ktorá je na popredných miestach vo vyhľadávaní

Upozornenie

Osobný web realitného makléra je jedinečná služba HALO reality dostupná len pre svojich maklérov. Kontaktujte nás a pridajte sa k realitnej kancelárii, ktorá ponúka nie len svojim klientom, ale aj maklérom TOP služby - viac v sekcii Kariéra v realitách.

Za 5 rokov ušetríme každému maklérovi 4.626 €

Okrem času šetríme realitným maklérom aj značné financie. Oproti konkurenčným webom ušetríme za 5 rokov každému maklérovi 4626€ (poplatok 77€ za mesiac - oproti konkurenčnej službe + zriadenie). Žiadne zriaďovacie poplatky a navyše všetko automaticky aktualizované bez nutných manuálnych nastavení.

ZOZBRAZIŤ ĎALŠIE VIDEA

Kde všade ste o nás mohli počuť alebo nás vidieť

HALO reality si zakladá na prepracovanom marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách.

TOP informačný systém

Do informačných technológii investujeme nemalé finančné prostriedky a čas. Len naši makléri pracujú so systémom vyvíjaným od roku 2008 len pre našu realitnú kanceláriu. Neustále ho zdokonaľujeme a vyvíjame podľa požiadaviek maklérov a vďaka nemu sme vždy krok pred konkurenciou :-)

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali. Do propagovania našich nehnuteľností na iných realitných portáloch vkladáme značné finančné prostriedky. Nehnuteľnosti, ktoré pridajú makléri exportujeme na viac ako 200 realitných portáloch. Samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších.

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62947
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku

Množstvo realitných bonusov a marketingových akcií

V HALO reality máte okrem istého pravidelného vzdelávania a napredovania aj množstvo bonusov. Od odmeňovacieho systému, kde môžete získať po čase z provízii až +15%, firemné auto AUDI na mesiac s plnou nádržou zadarmo, hypotekárnej provízie vo výške 50%, bezplatnú marketingovú podporu, až po zľavy na mobilné služby u vybratých operátorov. Samozrejmosťou je používanie jedinečného IT systému, ktorý vyvíjame už viac ako 15 rokov a garantujeme, že je najprepracovanejší na Slovensku, sme predsa len jednotka v realitách na slovenskom trhu a to vo viacerých oblastiach :-) Viac na stránke Extra bonusy v HALO reality.

Realitná akadémia HALO reality

Ako jedna z mála realitných spoločností máme svoj školiaci program - Realitnú akadémiu HALO reality. Naše dlhoročné skúsenosti z praxe posúvame ďalej tak, aby naši realitní makléri vedeli čo najlepšie poradiť budúcim aj terajším klientom. Školenie pozostáva z viacerých častí a je rozložené na viac stupňov a najnovšie zahŕňa aj vlastné pravidelné online webináre cez internet. Viac informácii o realitnej akadémii.

Viac o HALO reality

Pozrite si viac informácii o nás - naše novinky, pobočky, recenzi... Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Už som realitný maklér

Máte už skúsenosti a prax? Super, pridajte sa ako maklér, alebo si vybudujte vlastnú realitnú kanceláriu bez vstupných poplatkov a s top službami pre vás.

O nás

HALO reality je profesionálna slovenská realitná spoločnosť, ktorá sa etablovala na slovenskom trhu a momentálne so zastúpením v 59 okresoch Slovenska, tímom 100 spolupracovníkov a s ponukou 1668 nehnuteľností, patríme k lídrom na slovenskom realitnom trhu (z viac ako 8.000 predajcov).

Naši manažéri pobočiek si nepotrebujú zakladať svoje vlastné spoločnosti, nakoľko striktne odmietame spôsob spolupráce ako franšíza. Sme si vedomí, aké je dnes ťažké podnikať v tejto oblasti, tak aby ste dokázali zabezpečiť celkový chod kancelárie od inzerovania, nájmu, právnych služieb až po daňové povinnosti a odvody.

Nájsť optimálny model financovania nie je ľahké, nakoľko musí byť zabezpečená dostatočná inzercia, chod kancelárií a motivujúce ohodnotenie spolupracovníkov - pričom všetky tri veci majú najvyššiu prioritu. Z dlhoročnej praxe sme preto vypracovali pre našich spolupracovníkov taký provízny systém, kde by boli vyvážené všetky tri oblasti a zároveň aby to prinieslo čo najvyšší efekt pre všetkých.

Svoju realitnú kariéru si budujte u nás

Najlepší odmeňovací systém v realitách - provízia 50 až 72% z každej zobchodovanej nehnuteľnosti a žiadne skryté mesačné poplatky, či iné príspevky.

Chcete sa stať profesionálom aj vy?

Stačí vyplniť formulár nižšie a náš zástupca sa vám čo najskôr ozve. Tešíme sa na spoluprácu.

Správa pre nás

Odoslať prihlášku

Prvý krok je úspešne za vami :-)
Pre viac informácií vás budeme čoskoro kontaktovať. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Každý náš maklér má neobmedzené možnosti si u nás zarobiť. Stačí si pozrieť naše aktuality a facebook HALO reality a zistíte, že sme spoločnosť, v ktorej to žije a ktorá sa svojim maklérom neustále venuje. Dokážeme si vážiť a oceniť prácu každého makléra v našej spoločnosti.

O danej pozícii si môžete viac prečítať aj na našom špecializovanom webe REALITNÝ MAKLÉR.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia