Realitná kancelária
Komárno

Overená realitka skutočnými klientmi

4125 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Komárne a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Komárne a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Mederčská 749/81, Komárno 945 01

budova SPP
GPS: 47.76570, 18.11949

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

47.7657018.11949

Andrea
Vígh

0944 542 832Správa ViberSpráva Whatsapp
Manažér pobočky Komárno
Váš osobný realitný maklér Komárno
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
predajca pobočky 2022
realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti realitný maklér natáčanie nehnuteľnosti dronom 44

Judita
Csabajkóová

0905 243 518Správa ViberSpráva Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Komárno
  
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Komárno

Pozrite si referencie našej pobočky v Komárne, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
44
CELKOVO

aaAktuálne nehnuteľnosti v okrese
Komárno

Všetky v okrese Komárno Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Komárne a okolí.

Kúpa garsonka Komárno

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme GARSONKU v Komárne na kúpu v hotovosti (bezhotovostným vkladom) PREFERENCIE: - minimálne čiastočná rekonštrukcia s kuchynským kútom - obytná zóna (nemusí byť centrum) Cena je predmetom dohody v závislosti od stavu, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa dvojizbový byt Komárno

75 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme čiastočne rekonštruovaný 2 izbový byt na prízemí bytového domu v blízkosti centra mesta.

Kúpa 2 izbový byt

75 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Komárne.

Kúpa rodinný dom Bajč

260 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme minimálne 3 izbový rodinný dom s pozemkom cca 500 m2 v Bajči s cenou do 260.000 eur. Ak disponujete takouto nehnuteľnosťou a plánujete ju predať, prípadne viete o niekom, kto predáva podobnú nehnuteľnosť, prosím kontaktujte nás. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Bajč

150 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme minimálne čiastočne zrekonštruovaný 3 - 4 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch. Cena sa odvíja od lokality a stavu nehnuteľnosti. Ak máte podobnú nehnuteľnosť k dispozícii, prípadne RD plánujete predať, prosím kontaktujte nás. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Bajč

100 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme minimálne 3 - izbový rodinný dom v obci Bajč. RD by mal byť minimálne čiastočne zrekonštruovaný nie s veľkým pozemkom. Ak podobnú nehnuteľnosť predávate, prípadne plánujete predať prosím kontaktujte nás na uvedenom tel. čísle. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Bátorove Kosihy

55 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Bátorove Kosihy, prípadne okolie. Môže byť aj v pôvodnom stave, či po rekonštrukcii s adekvátnou cenou. Za ponuky vám vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Bátorove Kosihy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší RODINNÝ DOM v obci Bátorove Kosihy. Cena je predmetom dohody na základe stavu, lokality a miery využiteľnosti zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa rodinný dom Bodza

100 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám rodinný dom, ktorý môže byť v pôvodnom stave alebo po čiastočnej rekonštrukcii, na pozemku aspoň 1000 m2, v cene do 100.000 Eur v závislosti od stavu a lokality. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Chotín

100 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám rodinný dom aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, na pozemku aspoň 1000 m2, v cene od 100.000 do 150.000 Eur, v závislosti od stavu a lokality. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Chotín

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme čiastočne rekonštruovaný rodinný dom na pozemku o rozlohe 800 m2 v obciach Chotín, Svätý Peter, Kameničná.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4125 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4125 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia