Realitná kancelária
Senec

Kontakt:

Trnavská 56, Senec 903 01

vedľa Lidla


GPS: 48.223413, 17.403913 48.22341317.403913
HALO Reality, s.r.o HALO Reality, s.r.o

Otváracie hodiny:

Máme otvorené NONSTOP.

Nakoľko sme väčsinu času v teréne, pre dohodnutie stretnutia nás prosím kontaktujte telefonicky. Naplánujte si osobné stretnutie.

Chcete sa pridať do tímu maklérov realitnej kancelárie v lokalite Senec alebo si vytvoriť vlastný kolektív vo Vašej lokalite?

PRIDAJTE SA K NÁM -VIAC INFO FB LOKALITY

Tatjana Čapanda

tatjanacapanda[at]haloreality.sk
0944 936 425

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Manažér pobočky Senec
Váš osobný maklér Senec, Trnava a okolie
Predajca pobočky 2016

Róbert Hanus

roberthanus[at]haloreality.sk
0907 244 081

Váš osobný maklér Senec a okolie

Recenzie maklérov realitnej kancelárie Senec

Spokojnosť s maklérom: Švába Róbert

august 2016 Róbert Švába
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať realitnej kancelárii Halo reality, predovšetkým p.Švábovi za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti (bytu v projekte Senec Gardens). Od prvotnej obhliadky až po finálnu kúpu mi bol vždy nápomocný. Komunikácia s ním bola veľmi príjemná, profesionálna a zaujímal sa nielen o celkový priebeh procesu, komunikáciu s developerom, ale vedela som, že v prípade potreby je mi kedykoľvek k dispozícii. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem veľa úspechov a rovnako spokojných klientov, ako som ja sama.
Erika V.

Spokojnosť s maklérom: Švába Róbert

február 2016 Róbert Švába
Pán Švába sprostredkoval prenájom bytu rýchlo a profesionálne. Na dnešné pomery naozaj nadštandardný výkon, tak čo sa týka odbornosti ako aj serióznosti a spôsobu komunikácie. ĎAKUJEM.

Spokojnosť s maklérom: Švába Róbert

december 2015 Róbert Švába
Dobrý deň,
priznám sa, že som nepoznala Vašu RK, ale už prvým prihlásením pána Švábu som cítila, že ste svojím konaním a správaním celkom výnimoční. V prvom rade ma upútala jeho čestnosť, váženie si klienta a aj diskrétnosť. V druhom kroku aj prvé stretnutie s ním bolo výnimočné s tým, že kládol dôraz na požiadavky klienta a snažil sa mu maximálne vyjsť v ústrety s návrhom čo najlepšieho riešenia. Zároveň po prvej obhliadke veľmi promptne s nami diskutoval, termíny aj s klientmi do detailu dodržal. Pripravil stretnutie ozaj solídnych záujemcov, tak, ako aj prisľúbil a takisto spracoval podklady. Hodnotím jeho prácu na výbornú a v prípade potreby sa na neho s maximálnou dôverou znovu obrátim.
Prajem p. Švábovi ako aj celému kolektívu všetko dobré do Nového roka 2016, zároveň veľa zdravia, šťastia, úspechov a výborných klientov:-)
S pozdravom Elena Feriancová

Spokojnosť s maklérom z Tatjana Čapanda

august 2015 Tatjana Čapanda

S maklerom sme boli nadmieru spokojný. Ďakujeme velmi pekne.
Ružena K.

Spokojnosť s maklérom: Čapanda Tatjana

august 2015 Tatjana Čapanda
Pani Tatjana Čapanda je velmi profesionalna a spolahliva maklerka. Osoba s skvelym pristupom ku zakaznikovi a velmi obetavo robi svoju pracu. O pani Čapandovej sa všetko len v superlative da hovorit, takže palec hore ! :)
Dakujem
Marjan H.

Spokojnosť s maklérkou z Trnavy

jún 2015 Tatjana Čapanda

Spokojní klienti pri odovzávaní bytu s maklérkou Tatjanou Čapandou z Trnavy.