Realitná kancelária
Senec

Overená realitka skutočnými klientmi

3777 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Senci a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Senci a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Krátka 4729/6, Senec 903 01


centrum mesta
GPS: 48.223413, 17.403913
FB LOKALITY

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

48.22341317.403913

Tatjana
Čapanda

0944 936 425
Manažér pobočky Senec
Váš osobný realitný maklér Senec, Trnava
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Predajca pobočky 2016-2021
32

Viliam
Smerek

0918 913 772Správa ViberSpráva Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Senec
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti 7

Mgr. Diana
Decsiová

0918 770 466
Váš osobný realitný maklér Senec
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
4
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Senec

Pozrite si referencie našej pobočky v Senci, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
43
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Senec

Všetky v okrese Senec Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Senci a okolí.

Kúpa garsonka Senec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1+KK BYT alebo GARSONKU v Senci v centre alebo blízko centra. PREFERENCIE klienta - 25-30 m2 - dobrá lokalita blízko centra - balkón/lodžia výhodou, nie podmienkou CENA v závislosti od stavu, lokality, veľkosti a miery zariadenia V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa jednoizbový byt Senec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový BYT v meste Senec. Klientka je spoľahlivá a byt by platila v hotovosti. Nedávno cez nás kupovala byt, aby pomohla svojmu synovcovi. PREFERENCIE: -aspoň čiastočná rekonštrukcia - čiastočne zariadený-pozitívum, nie podmienka -slušní susedia CENA je predmetom dohody. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa jednoizbový byt Senec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový BYT v Senci vo všetkých stavoch( pôvodný, čiastočne rekonštruovaný, novostavba či úplná rekonštrukcia). Máme klientov, ktorí hľadajú bývanie pre seba, pre svoje deti ako štartovací byt, ale aj investorov, ktorí by radi ochránili svoju hotovosť práve investovaním do 1 izbového bytu. Cena je predmetom dohody v závislosti od stavu, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa dvojizbový byt okr. Senec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Senci alebo jeho bezprostrednom okolí - ideálne Veľký Biel alebo Nová Dedinka Preferencie klienta: - byt po čiastočnej alebo úplnej rekonštrukcii- obývateľný, relatívne moderný - balkón/lodžia - bližšie k centru ( nie je podmienka) CENA je predmetom dohody. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa dvojizbový byt okr. Senec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový BYT v bližšom, ale aj vzdialenejšom okolí Bratislavy. Obce v okolí BA ako Rovinka, Dunajská Lužná, Miloslavov, Alžbetin Dvor, Malinovo, atď. Preferencie klientky: minimálne 50m2, balkón, lodžia, terasa alebo predzáhradka Klientka je otvorená všetkým alternatívam od novostavby ( do 10 rokov), ale aj staršie byty po rekonštrukcii či prípadne v pôvodnom stave. Cena: je predmetom dohody na základe lokality, stavu, miery zariadenia 🍀V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)🍀🏢

Kúpa dvojizbový byt Chorvátsky Grob

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 izb BYT v bytovom dome alebo v radovej výstavbe s podlahovou plochou minimálne 55m2 a viac PREFERENCIE KLIENTA -NOVOSTAVBA - novšia budova do cca 5-10 rokov po výstavbe, - výhodou by bola predzáhradka, ak by ale nebola tak podmienkou je mať balkón/loggiu a kľudné okolie s dostatkom zelene (mimo hlavnej cesty). - klient preferuje lokality v okolí Svätého Jura, Pezinok, Limbach, Chorvátsky Grob, Čierna voda, prípadne Bratislava Cena je predmetom dohody na základe stavu, lokality a miery zariadenia nehnuteľnosti V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa dvojizbový byt Senec

150 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový BYT v Senci, Na lokalite nezáleží ( s výnimkou tehelne). Preferencie klientky: - čiastočná rekonštrukcia - lodžia/balkón - čiastočne zariadený ( nie je podmienkou) - nie najvyššie a nie prízemný byt Cena je predmetom dohody v závislosti od stavu nehnuteľnosti, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa dvojizbový byt Senec

140 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Senec alebo blízkom okolí. Na lokalite mesta nezáleží. Pokiaľ viete o niekom vo Vašom okolí kto plánuje predaj podobného bytu, neváhajte sa ozvať.

Nájom dvojizbový byt Senec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme do podnájmu 2 izbové byty v Senec-mesto. Mnohí nás kontaktujú na aktuálne nájmy a nie každému sa ujde, preto pokiaľ plánujete prenájom a chcete mať 0-vé starosti s výberom pravidelného platcu, s kvantom telefonátov, filtráciou uchádzačov a zmluvným zastrešením nájomného vzťahu, kedykoľvek mi zavolajte. Cena nájmu je predmetom dohody v závislosti od stavu, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete prenájom Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s prenajatím aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu spolupráce- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré ponúkate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Pre konkrétneho klienta-mladý pár súrne hľadáme 3izb BYT ( sú otvorení aj možnosti kúpy DOMU) v bližšom okolí Bratislavy: Malinovo, Dunajská Lužná, Rovinka, Chorvátsky Grob, Senec, Ivanka pri Dunaji... 🍀PREFERENCIE: balkón/lodžia/ zimná záhrada, predzáhradka/ moderné členenie bytu, môže byť čiastočne zariadený, ale nie je podmienka 🍀CENA: dohodou na základe stavu, lokality a miery zariadenia. 🍀Ak ste to práve Vy, kto plánujete predaj svojho BYTU alebo poznáte niekoho, kto by svoju nehnuteľnosť rád v najbližšej dobe predal za najvyššiu možnú cenu a za najkratší čas, neváhajte, zdvihnite telefón a zavolajte.🍀🏢

Kúpa trojizbový byt okr. Senec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám trojizbový byt v lokalite Bernolákovo, Veľký Biel, Ivanka pri Dunaji. Mal by byť v obývateľnom stave. Ďakujem za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3777 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3777 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie nájdete tu realitná poradňu, blogy, inšpirácie.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia