Realitná kancelária
Malacky

Overená realitka skutočnými klientmi

3779 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Malackách a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Malackách a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Sasinkova 1D, Malacky 901 01


GPS: 48.437468, 17.018574
FB LOKALITY

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

48.43746817.018574

Mgr. Beáta
Ninisová

0911 127 197
Manažér pobočky Malacky
Váš osobný realitný maklér Malacky, Senica
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
manažér roka 2017 | 2. miesto maklér roka 2016 | 3. miesto maklér roka 2018 | 1. miesto nováčik roka 2015 | predajca pobočky 2015-21 | 3x TOP mesiaca
45

Lukáš
Emrich

0907 115 577Správa ViberSpráva Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Malacky, Senica
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér homestaging 29

Emília
Palkovičová

0915 494 157Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Malacky, Senica
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti realitný maklér homestaging 24
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Malacky

Pozrite si referencie našej pobočky v Malackách, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
98
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Malacky

Všetky v okrese Malacky Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Malackách a okolí.

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom, pôvodný stav nie je prekážkou, ale dobrý technický stav nevyhnutný. Suchý, bez väčších prasklín, bez tiarch. Aspoň menší pozemok, kúpou voľný. Ponúknite...

Pre zvýšený záujem hľadáme do ponuky staršie rodinné domy v okrese Malacky, prípadne Senica. Dobrý technický stav, môže byť pôvodný stav alebo čiastočná rekonštrukcia. Bez tiarch, samostatný dvor, vhodný na trvalé bývanie alebo chalupu. Ponúknite...

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Malackách. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 45 m2, môže byť p"vodný stav aj rekonštrukcia. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Veľké Leváre. Ideálne trojizbový, môže byť starší vhodný na rekonštrukciu no v dobrom technickom stave, napojený na všetky inžinierske siete. Pozemok 3 áre. Kontaktujte ma s vašimi ponukami...

Kúpa garsonka Malacky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Garsónku najideálnejšie po čiastočnej rekonštrukcii ( plastové okná, murované jadro, laminátové podlahy, malá kuchyňa) Ideálne Malacky , ale aj Stupava prichádza do úvahy. Klient je hotovostný platca. Cena je predmetom dohody v závislosti od stavu, lokality a miery zariadenia. V prípade, že plánujete predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Rada Vám pomôžem s predajom aj tej Vašej. ( prosím kontaktovať iba v prípade seriózneho záujmu s predajom- nenosíme záujemcov z našej databázy na neznáme nehnuteľnosti a už vôbec nie také, ktoré predávate cez inú RK. Ďakujeme za pochopenie našej profesionality a spôsobu práce)

Kúpa jednoizbový byt Malacky

100 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Malackách s dobrou dostupnosťou na D2.

Nájom jednoizbový byt Malacky

250 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt prípadne garzónku. Lokalita Malacky, nájom cca 200-250€. Kontaktujte ma s Vašimi ponukami.

Kúpa jednoizbový byt Malacky

65 000 €

Pre klienta hľadám v Malackách väčšiu garsónku, alebo byt aspoň s lodžiou. Aj neprerobený. Cena do 65.000 Eur

Kúpa jednoizbový byt Malacky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Malackách. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 30 m2, môže byť pôvodný stav aj rekonštrukcia. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Malacky

105 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Malackách. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 30 m2, môže byť pôvodný stav aj rekonštrukcia. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Malacky

120 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Malackách. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 34 m2. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3779 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3779 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie nájdete tu realitná poradňu, blogy, inšpirácie.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia