Potvrdenie o trhovej cene nehnuteľnosti

Naša realitná kancelária vám vo vybraných lokalitách vystaví potvrdenie o trhovej cene nehnuteľnosti. Toto potvrdenie vystavujeme len pre potreby notára z dôvodu dedičského konania. V prípade záujmu kontaktujte nás cez e-mail: dopyty@haloreality.sk.

Ako sa stanovuje cena nehnuteľnosti

Pri stanovení trhovej ceny musí byť vždy spravená obhliadka nehnuteľnosti - nedá sa spraviť len telefonicky ani cez e-mail na základe zaslaných fotiek. Aktuálna trhová cena sa stanovuje porovnávacou metódou, teda nie podľa tabuliek cien materiálov a práce, ale sledovaním množstva aktuálnych cien, za ktoré sa nehnuteľnosti v danej lokalite v tomto čase predávajú, predávali sa v blízkej minulosti, alebo cien nehnuteľností v daných okolitých obciach. Trhová cena je aktuálna predajná hodnota nehnuteľnosti na trhu, nie cena, za ktorú sa dá postaviť.


Upozornenie: Potvrdenie o trhovej cene robíme iba v niektorých našich lokalitách.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia