Bezpečný a garantovaný predaj/kúpa nehnuteľností

Predali sme viac ako 10.000 nehnuteľností

Sme overená kancelária

Už viac ako 3 500 pozitívnych recenzií

Tisíce spokojných klientov

Skoro po celom Slovensku, ďakujeme za dôveru

Garantované právnikom

Súčasťou kompletného servisu týkajúceho sa sprostredkovania predaja/kúpy/prenájmu nehnuteľnosti našich klientov je nami garantovaný právny servis. Našim záujmom je nestrannosť - rovnaká právna ochrana oboch zainteresovaných strán.

Vypracovanie kúpnych zmlúv

Naši právnici vypracovávajú návrh kúpnych zmlúv spolu s návrhom na vklad do katastra nehnuteľnosti. Každý náš klient má možnosť dať si tieto návrhy skontrolovať svojmu právnikovi, prípadne navrhnúť zmeny, ktoré ak budú akceptované druhou stranou budú následne zapracované.

Garantované právnikom

Náš tím právnikov sa špeciálne venuje len k prevodom práv k nehnuteľnostiam a každoročne vypracuje viac ako tisíc takýchto zmlúv, a aj preto nám môžete plne dôverovať.

V prípade záujmu zo strany klientov dokážeme vypracovať zmluvy týkajúce sa prevodu nehnuteľností s právnou zárukou:
darovacie zmluvy, zmluvy so zriadením vecných bremien, ako aj ich odstránenie, zmluvy na nadobudnutie nehnuteľnosti maloletou osobou, predaj nehnuteľnosti vo vlastníctve maloletej osoby, zámenných zmlúv...

Rýchly, bezpečný a profesionálny predaj/prenájom nehnuteľnosti.

Nechajte všetko na profesionálov vo Vašej lokalite s overenou celoslovenskou realitnou kanceláriou. Doteraz sme mali v ponuke už viac ako 50 000 nehnuteľností.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebuje viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, vyberte si prosím z kontaktov vo vašej lokalite.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia