Všetky naše zmluvy sú garantované právnikom

Súčasťou kompletného servisu týkajúceho sa sprostredkovania predaja/kúpy/prenájmu nehnuteľnosti našich klientov je nami garantovaný právny servis. Našim záujmom je nestrannosť - rovnaká právna ochrana oboch zainteresovaných strán.
Naši právnici vypracovávajú návrh kúpnych zmlúv spolu s návrhom na vklad do katastra nehnuteľnosti. Každý náš klient má možnosť dať si tieto návrhy skontrolovať svojmu právnikovi, prípadne navrhnúť zmeny, ktoré ak budú akceptované druhou stranou budú následne zapracované.


Náš tím právnikou sa špeciálne venujú tejto oblasti práva, ktorá sa neustále mení
a každoročne vypracuje okolo tisíc zmlúv.

V prípade záujmu zo strany klientov dokážeme vypracovať zmluvy týkajúce sa prevodu nehnuteľností s právnou zárukou:
darovacie zmluvy, zmluvy so zriadením vecných bremien, ako aj ich odstránenia, zmluvy na nadobudnutie nehnuteľnosti maloletou osobou, predaj nehnuteľnosti vo vlastníctve maloletej osoby, zámenných zmlúv...


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia