Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Bezpečnostné záruky pri kúpe/predaji

Je samozrejmé, že každý kto kupuje alebo predáva nehnuteľnosť, má určité obavy aby ho niekto neoklamal a neprišiel tak o svoje peniaze, veľakrát aj o celoživotné úspory.

Preverenie nehnuteľnosti

Hneď pri nábere nehnuteľnosti do ponuky našej realitnej kancelárie preverujeme skutočný stav nehnuteľnosti, overujeme majiteľov a aktuálny stav na liste vlastníctva. Obmedzenia nehnuteľnosti - ako je zaťaženie ťarchami, či exekúciami riešime hneď na začiatku a snažíme sa nájsť spoločné riešenia pre bezproblémový a čo najľahší prevod nehnuteľnosti.

Zmluvy garantované právnikom

Všetky naše zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti sú garantované právnym oddelením. Zo zákona je každý právnik povinný mať poistenie v prípade pochybenia a tým spojených škôd klientov.

Prevod finančných prostriedkov

Naša realitná kancelária ani žiaden z našich maklérov nepreberá od klientov financie za sprostredkovanie nehnuteľnosti (okrem rezervačných záloh) na žiaden bankový účet a ani v hotovosti. Peňažné plnenie ide vždy medzi predávajúcim/kupujúcim z účtu na účet, prípadne cez vinkulovaný účet alebo notársku úschovu.

Ak majú klienti záujem, zabezpečíme im úschovu peňazí notárskou zábezpekou, alebo vinkuláciou na účte v banke, ktorý je za týmto účelom vo vami vybranej banke zriadený. Úschovu si hradia predávajúci a kupujúci podľa vzájomnej dohody, najčastejšie tá strana, ktorá má túto požiadavku.

Tretia nezávislá strana

Realitná kancelária je zároveň tretia nezávislá strana a je zárukou, že nehnuteľnosť nebude prevedená na katastrálnom úrade SR skôr, ako predávajúci nepotvrdí prijatie financií na svojom osobnom účte od kupujúceho.

Zavkladovanie zmlúv na katastry

Po potvrdení prijatia platby, doručíme vaše zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti na miestny katastrálny úrad, kedy až následne dôjde k prepisu nehnuteľnosti na nového majiteľa.

Robili sme to už tisíckykrát

HALO reality je overená realitná kancelária. Aktuálne predávame najviac nehnuteľností na slovenskom realitnom trhu (ako jedna kancelária, nie franšíza). Predali sme už viac ako 10 000 nehnuteľností a máme už tisíce spokojných klientov po celom Slovensku, recenzie aj s fotkami si môže pozrieť v sekcii Spokojní klienti.

Rýchly, bezpečný a profesionálny predaj/prenájom nehnuteľnosti.

Nechajte všetko na profesionálov vo Vašej lokalite s overenou celoslovenskou realitnou kanceláriou. Doteraz sme mali v ponuke už viac ako 55 000 nehnuteľností.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebuje viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, vyberte si prosím z kontaktov vo vašej lokalite.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia