Hľadáte kupujúceho?

Bezpečne, rýchlo, profesionálne

Nechajte starosti na HALO reality

Predali sme už viac ako 10.000 nehnuteľností

Sme overená kancelária

Predávajte nehnuteľnosť bezpečne cez overených profesionálov

Hľadáme nehnuteľnosti pre našich klientov

Pokiaľ máte podobnú nehnuteľnosť akú hľadáme, neváhajte kontaktovať čo najskôr makléra uvedeného pri danom dopyte. Samozrejme predáme akúkoľvek nehnuteľnosť, stačí sa ozvať cez kontaktný formulár na predaj nehnuteľnosti a my sa o všetko postaráme rýchlo a bezpečne. Už vo väčšine miest Slovenska.

Prečo hľadáme, keď máme tisíc nehnuteľností?

Máme približne tisíc ponúk, ale sú rozstrúsené po celom Slovensku a každý klient má inú predstavu - požiadavka na lokalitu, plochu, cenu, poschodie, rozmer pozemku, farbu kachličiek v kúpeľni a podobne :-) a to je len zlomok dôvodov, prečo stále hľadáme pre svojich reálnych klientov z našej internej databázy.

nezáleží garsonka/jednoizbový byt dvojizbový byt trojizbový byt štvorizbový a iný byt rodiný dom chata pozemok komerčný priestor/objekt
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia