Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Spokojní klienti - naše realitné recenzie

Sme veľmi radi, že čoraz viac klientov oceňuje naše profesiónálne služby a snahu zaviesť v realitných službách čo najvyšší štandard. Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4838 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť tu, navyše aj s fotkami spokojných klientov po celom Slovensku. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.


Pokiaľ ste sa už stretli s našimi službami, budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť cez formulár klienta. Ďakujeme.

POSLAŤ HODNOTENIEPROFIL SPOLOČNOSTIVYHĽADAŤ MAKLÉRA - KONTAKTY

Spokojnosť s maklérom: Petriska Martin

Spokojnosť s maklérom: Petriska MartinĎakujeme za komplexne služby, ba dokonca prácu naviac pri príprave bytu na prenájom a jeho rýchly prenájom. Vaše služby boli vysoko profesionálne a spolupracovať s Vami bola veľmi dobrá skúsenosť. Srdečne odporúčam.
Anna K

Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

Spokojnosť s maklérom: Paršová KatarínaPani Paršová mi pomohla predať jeden byť a kúpiť druhý, mám teda skúsenosť z oboch klientskych pohľadov. Pani Paršová bola od prvého telefonátu až po posledné stretnutie k odovzdaniu kúpeného bytu úplne skvelá. So všetkým nám veľmi promptne pomohla, všetko vyriešila k našej spokojnosti, všetko nám podrobne vysvetlila a pripravila, takže keby môžem, dám 20 hviezdičiek z 10. Už som jej kontakt posunula dvom ďalším známym a veľmi rada ju budem odporúčať aj naďalej, bola s ňou radosť spolupracovať. Vďaka pani Paršovej máme krásne bývanie a veľmi sa tešíme, že nám pomohla práve ona.
Lucia

Spokojnosť s maklérom: Gréčová Mariana

Spokojnosť s maklérom: Gréčová MarianaPani Marianu Gréčovú mi zoslalo samo nebo. Jej profesionálny prístup, všeobecný nadhľad, odborné poradenstvo v rámci financovania, osobná zanietenosť, obetavosť, flexibilita a pomoc aj nad rámec povinností...to musíte mať veľké šťastie, aby ste takéhoto úžasného človeka stretli. Som maximálne spokojná a ĎAKUJEM krásne za pomoc.
EB.
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia