Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Spokojní klienti - naše realitné recenzie

Sme veľmi radi, že čoraz viac klientov oceňuje naše profesiónálne služby a snahu zaviesť v realitných službách čo najvyšší štandard. Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3620 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť tu, navyše aj s fotkami spokojných klientov po celom Slovensku. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.


Pokiaľ ste sa už stretli s našimi službami, budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť cez formulár klienta. Ďakujeme.

POSLAŤ HODNOTENIEPROFIL SPOLOČNOSTIVYHĽADAŤ MAKLÉRA - KONTAKTY

Spokojnosť s maklérom: Sláviková Jana

Spokojnosť s maklérom: Sláviková JanaVrele odporúčam pani Slávikovú ako maklérku a človeka, k svojej práci pristupuje zodpovedne, spoľahlivo, nezavedie človeka, rozpráva priamo a vždy pomôže a poradí v ktorúkoľvek hodinu. Mne ako klientovi pomohla najlepšie ako mohla, a viem na koho sa obrátim v prípade predaja svojej nehnuteľnosti aj v budúcnosti. Je to milá osoba,ktorá robí dobré meno sebe a realitnej kancelárii. Ešte raz ďakujem a odporúčam. J.B.

Spokojnosť s maklérom: Dubovská Hana

Spokojnosť s maklérom: Dubovská HanaPani Ing. Hanka Dubovská predávala našu nehnuteľnosť v Banskej Bystrici. Je to profesionálka a špička vo svojom odbore. Dôkazom sú aj mnohé jej ocenenia, ktoré má na svojom konte vo firme Halo reality. Po osobnostnej ako ak odbornej stránke patrí ku výnimočným ľuďom. Gratulujem aj firme Halo reality, že má takúto zamestnankyňu! Pani Hanke ešte raz ďakujeme za príjemnú spoluprácu. Úprimne jej prajeme pevné zdravie a veľa pracovných ako aj súkromných úspechov. Mária

Spokojnosť s maklérom zo Spišskej Novej Vsi

Spokojnosť s maklérom zo Spišskej Novej VsiDobrý deň prajeme,radi sa chceme touto cestou poďakovať manželom Jurčišinovým za ich precízne odvedenú prácu,opakovane nám poskytli svoje služby pri kúpe i predaji našej nehnuteľnosti v oboch prípadoch vyjadrujeme 100% spokojnosť. Ešte raz ďakujeme a vrelo odporúčame ich služby ďalším klientom.
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia