Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Spokojní klienti - naše realitné recenzie

Sme veľmi radi, že čoraz viac klientov oceňuje naše profesiónálne služby a snahu zaviesť v realitných službách čo najvyšší štandard. Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4666 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť tu, navyše aj s fotkami spokojných klientov po celom Slovensku. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.


Pokiaľ ste sa už stretli s našimi službami, budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť cez formulár klienta. Ďakujeme.

POSLAŤ HODNOTENIEPROFIL SPOLOČNOSTIVYHĽADAŤ MAKLÉRA - KONTAKTY

Spokojnosť s maklérom: Páll Štefan

Spokojnosť s maklérom: Páll ŠtefanVeľmi ústretový človek, hlavne svojou šikovnosťou, svojimi radami vie poradiť aj v tých najhorších a stresujúcich chvíľach. Patrí mu veľká vďaka za to čo robí.
Dominika Tkáčová

Spokojnosť s maklérom: Varga Zoltán

Spokojnosť s maklérom: Varga ZoltánJednalo sa o prvú spoluprácu s pánom Vargom a môžem povedať, že jeho služby sú na vysokej úrovni, maximálne profesionálny, ľudský a veľmi citlivý prístup, absolútna spokojnosť. Rada využijem Vašich služieb aj v budúcnosti. Prajem veľa spokojných klientov.
S úctou Jana Fialová
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia