Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Prečo sa obrátiť na realitnú kanceláriu

Kúpa alebo predaj nehnuteľnosti nepatrí v našom živote za bežný obchod, naopak uskutočňujeme ju iba párkrát za život. Pritom ide mnohokrát o naše celoživotné úspory. Dnes nie je problém si nájsť na internete celý postup, preto sa vám môže zdať využívanie služieb realitných kancelárií zbytočné. Prečo teda by ste mali využiť služby realitnej kancelárie?

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Šetríme čas

V prípade, že ste sa rozhodli predávať vašu nehnuteľnosť cez realitnú kanceláriu, odpadnú vám všetky starosti s inzerciou a zháňaním záujemcov o kúpu vašej nehnuteľnosti. Po prehliadke nehnuteľnosti vám realitný maklér stanoví návrh trhovej ceny, za koľko je možné reálne vašu nehnuteľnosť predať. V prípade, že uvažujete o kúpe nehnuteľnosti, je vždy pre vás výhodnejšie postupovať cez realitnú kanceláriu a to z dôvodu, že disponuje širokou ponukou nehnuteľností, ktoré vás možno zaujmú a splnia vaše požiadavky. Pokiaľ by ste si sami podali inzerát na predaj vašej nehnuteľnosti, nevyhli by ste sa vybavovaniu kopy niekedy náročných telefonátov. Realitná kancelária dokáže ponuky vyfiltrovať a vám odprezentuje len tých záujemcov, ktorí spĺňajú vaše požiadavky a očakávania.

Právna pomoc

Pred kúpou nehnuteľnosti je nevyhnutné overiť si, či predávajúci je skutočným majiteľom nehnuteľnosti, či nehnuteľnosť nie je zaťažená ťarchami a vecnými bremenami, pre ktoré sa nehnuteľnosť nemôže predávať. V spolupráci s právnikom vám realitná kancelária zaistí, že dôjde k bezchybnému prevodu nehnuteľnosti príslušnou správou katastra a nebudete podvedení.

Skúsenosti a profesionalita

Každá realitná kancelária sa opiera o osvedčené postupy pri obchodovaní s nehnuteľnosťami v praxi. Má reálne skúsenosti z trhu a vie, ako sa pohybujú predajné ceny v konkrétnej lokalite. Poradí vám, ako nehnuteľnosť najlepšie pripraviť na prehliadku a ponúkne všetkým potencionálnym záujemcom ponuku vašej nehnuteľnosti. Najväčšou výhodou služieb realitnej kancelárie sú dlhodobé skúsenosti získané každodennou praxou na trhu s predajom nehnuteľností, nakoľko veľa obchodov je jedinečných a dosť problematických.

Tretia neutrálna strana

Realitná kancelária ako tretia strana v realitnom obchode je neutrálny sprostredkovateľ, ktorý sa snaží hájiť záujmy ako predávajúcej, tak aj kupujúcej strany. V praxi to znamená, že realitná kancelária vždy vytvára zmluvy pre svojich klientov tak, aby chránili jednu aj druhú stranu a snaží sa nájsť spoločné riešenie, aby boli spokojné obe zmluvné strany.

Minimalizovanie rizika

V prípade predaja nehnuteľností na vlastnú päsť sa vám môže stať, v úmysle ušetriť za služby právnika, že kúpnu zmluvu zmluvu spíše laik, ktorý využije šablóny stiahnuté z internetu. A tak sa obidve strany vystavia riziku, že v zmluve nebudú stanovené rovnaké zmluvné podmienky pre obe strany. Takáto zmluva môže byť neplatná, neúplná, výhodná len pre jednu stranu. Pri využívaní právnych služieb realitnej kancelárie máte istotu, že nebudete podvedení, zmluva zodpovedá právnemu poriadku a bude schválená príslušnou správou katastra a nehnuteľnosť bude riadne prevedená na nových majiteľov.

Nechajte všetko na profesionálnu realitnú kanceláriu

Doteraz sme mali v ponuke viac ako 50 000 nehnuteľností, sme overená realitná kancelária reálnymi klientmi.

Zabezpečenie finančných prostriedkov

Dobrý realitný maklér vám poradí, ako získať potrebné finančné prostriedky a na ktorú banku, alebo hypotekárneho poradcu (v závislosti od vašej životnej situácie) sa obrátiť. Vašu hypotéku nikdy nenechávajte na vašu banku/bankového poradcu. Za celé obdobie môžete prísť až o tisíce eur na úrokoch a bankových poplatkoch. Vyberte si v našej sekcii tú najlepšiu hypotéku.

Vyplatenie peňazí

Nákup a predaj nehnuteľnosti je riskantná operácia. Predávajúci aj kupujúci sú chránení uschovaním kúpnych zmlúv v realitnej kancelárií až do okamžiku zaplatenia finančných prostriedkov kupujúcim. Až po tomto splnení podmienok bude podaný návrh na vklad na príslušnú správu katastra. Je tiež možné zrealizovanie vinkulácie v banke, alebo uschovanie finančných prostriedkov u notára, s čím ale musia súhlasiť obe zmluvné strany teda predávajúci aj kupujúci, nakoľko finančné prostriedky budú vyplatené predávajúcemu až po prevedení nehnuteľnosti správou katastra na kupujúceho cca po 30 dňovej lehote.

Kompletné služby

Realitná kancelária vám poskytne pohodlie kompletných služieb. Ako predávajúci nebudete mať žiadne starosti, všetko urobí za vás. Overí právny stav nehnuteľnosti, pomôže vám stanoviť cenu, nájde vám záujemcu o kúpu nehnuteľnosti, vypracuje zmluvu a zabezpečí vám finančné vyrovnanie. Kontroluje priebeh celého realitného obchodu a výsledkom sú spokojní zákazníci.

Určite si pozrite aj Vedeli ste, že..., nájdete tam, čo ste o nás určite nevedeli.

Obráťte sa na lokálnych profesionálov s celoslovenskou pôsobnosťou. Predávate raz-dvakrát za život, vyberte si správne a oslovte overenú realitnú kanceláriu, ktorá má skúsenosti a dôveru tisícok klientov po celom Slovensku. Nenechajte nič na náhodou.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia