Realitná kancelária
Banská Bystrica

Kontakt:

Nám. Slobody 9, B.Bystrica 974 01
GPS: 48.737634, 19.156221 48.73763419.156221
HALO reality Banská Bystrica HALO reality Banská Bystrica

Otváracie hodiny:

Máme otvorené NONSTOP.

Nakoľko sme väčsinu času v teréne, pre dohodnutie stretnutia nás prosím kontaktujte telefonicky. Naplánujte si osobné stretnutie.

Kolektív realitnej kancelárie HALO reality - pobočka Banská Bystrica

Chcete sa pridať do tímu maklérov realitnej kancelárie v lokalite Banská Bystrica alebo si vytvoriť vlastný kolektív vo Vašej lokalite?

PRIDAJTE SA K NÁM -VIAC INFO FB LOKALITY

Ing. Hana Dubovská

hanadubovska[at]haloreality.sk
0903 503 355

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Manažér pobočky Banská Bystrica, Váš osobný maklér Banská Bystrica 2. miesto maklér roka 2012, 2013 a 2015 | predajca pobočky 2015, 2016 | 9 x TOP mesiaca

Miloslav Mago

miloslavmago[at]haloreality.sk
0905 934 806

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér Banská Bystrica a okolie

Ing. Andrea Šimončíková

I speak English Azt mondják a magyar Ich spreche Deutsch

andreasimoncikova[at]haloreality.sk
0911 505 484

MÔJ PROFIL ČLÁNKY (1) CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér B.Bystrica a okolie

Zuzana Mačuhová

zuzanamacuhova[at]haloreality.sk
0918 521 107

Váš osobný maklér Banská Bystrica a okolie

Ing. Miloš Klenovčan

I speak English

milosklenovcan[at]haloreality.sk
0904 667 331

Váš osobný maklér Banská Bystrica a okolie

Mgr. Andrea Nosálová

I speak English

andreanosalova[at]haloreality.sk
0905 605 999

Váš osobný maklér Banská Bystrica a okolie

Recenzie maklérov realitnej kancelárie Banská Bystrica

Spokojnosť s maklérom: Klenovčan Miloš

jún 2017 Ing. Miloš Klenovčan
Ochota, ustretovost, profesionalita. Jan Kothaj

Spokojnosť s maklérom: Dubovská Hana

jún 2017 Ing. Hana Dubovská
Dobrý deň, touto cestou by som sa veľmi rada poďakovala pani maklérke Hanke Dubovskej za jej čas a profesionálny prístup pri kúpe nášho krásneho bytu v Banskej Bystrici. Ochota, dôvera, promptnosť, ústretovosť, prístup ku klientovi, profesionalita to je to, s čím sme sa u nej stretli. Keďže sme boli klienti, ktorí momentálne žijú v zahraničí a boli sme časovo naozaj veľmi obmedzení, tak sme potrebovali niekoho kto nám na 100% vyjde v ústrety. Veci, ako vybavenie znaleckého posudku za jeden deň, v ďaka pani Dubovskej, ochota odpovedať na naše otázky a byť v telefonickom kontakte vždy keď sme to potrebovali nám nesmierne uľahčili starosti pri vybavovaní.
Každopádne v budúcnosti pri akejkoľvek ďalšej kúpe, to bude práve Vaša HALO reality, na ktorú sa zase veľmi radi obrátime a ktorú môžem naozaj len vrelo odporúčať a to aj v ďaka pani Dubovskej pre jej profesionálny a priateľsky prístup a nadštandardné služby ktoré nám ňou boli poskytnuté!!
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. S pozdravom, Sobolova

Spokojnosť s maklérom: Klenovčan Miloš

jún 2017 Ing. Miloš Klenovčan
S pristupom pana Klenovcana sme zatial velmi spokojni - stretli sme sa dva krat - pri obhliadke nehnutelnosti a pri podpise rezervacnej zmluvy. Bol prijemny, zodpovedal vsetky nase otazky, do nicoho nas netlacil, co velmi ocenujeme. Ma ludsky pristup - ako maklera by som ho urcite odporucila a som rada, ze mame moznost spolupracovat prave s nim. Iveta Blašková

Spokojnosť s maklérom: Šimončíková Andrea

apríl 2017 Ing. Andrea Šimončíková
Dobrý deň, pani Šimončíkovej veľmi pekne ďakujeme za pomoc pri predaji. Milá komunikácia, rýchle jednanie, môžem len odporúčať.
Kurtyová

Spokojnosť s maklérom z Banskej Bystrice

apríl 2017 Zuzana Mačuhová

Vážená spoločnosť, dovoľte mi, aby som vyjadrila svoje úprimne poďakovanie pani Zuzanke Mačuhovej, Vašej maklérke za jej angažovanosť a prístup k ľuďom - teda v tomto konkrétnom prípade ku mne. Oslovila som ju úplne náhodou v čase, keď som uvažovala o možnosti kúpiť si byt v Banskej Bystrici. Už sme pár mesiacov v kontakte a neustále sa mi potvrdzuje, že je to úžasný človek, a že som mala skutočne šťastnú ruku, keď som oslovila práve ju. Hoci by sa mi už nemusela venovať, keďže ju k tomu zmluvne nič nezaväzuje, neustále mi pomáha a to odbornými radami, a aj tým, že ma usmerní a podporí aj ako človek. Môžem len potvrdiť všetky pozitívne hodnotenia, ktoré sú uvedené na Vašej stránke - naozaj ide o človeka, ktorý robí dobré meno Vašej spoločnosti a dôstojne ju reprezentuje - Zuzanka ďakujem :-) Aj vďaka Vám sa na Bystricu veľmi teším.
Anna Drevická, Košice

Spokojnosť s maklérom: Šimončíková Andrea

marec 2017 Ing. Andrea Šimončíková
so službami som bol veľmi spokojný, zodpovedný prístup a komunikácia na veľmi dobrej úrovni, Ing. Cyril Hajduk.

Spokojnosť s maklérom: Nosálová Andrea

marec 2017 Mgr. Andrea Nosálová
Pani je milá, vo svojej práci profesionál. Spokojnosť. GM

Spokojnosť s maklérom z Banskej Bystrice

marec 2017 Ing. Andrea Šimončíková

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri preberaní bytu v Banskej Bystrici, s realitnou maklérkou Ing. Andreou Šimončíkovou.

Spokojnosť s maklérom z B.Bystrice

december 2016 Zuzana Mačuhová
Chcem sa touto formou srdečne poďakovat pani Zuzane Mačuhovej, realitnej maklérke z pobočky Banská Bystrica, za jej neskutočne angažovanú pomoc a ľudský prístup pri predávaní našej nehnutelňosti v Badíne. Musím zdôrazniť, že je to určite osoba na pravom mieste a určite je to človek,ktorý túto prácu vykonáva veľmi angažovane, zodpovedne a príkladne. Bola s nami v neustálom kontakte od začiatku až do konečného zrealizovania predaja nášho domu! Je veľmi šikovná, ochotná,optimistická čo je pri tejto práci veľmi dôležité! Hľadala vždy optimálne možnosti, aby sa veci vyriešili k plnej spokojnosti či našej, alebo k spokojnosti kupujúcich. Preto sa chcem aj touto formou ešte raz poďakovať za jej naozaj príkladný prístup k nám, ochotu a trpezlivosť! Som presvedčená o tom, že je to maklérka telom aj dušou a mnohým by mohla ísť príkladom a pre realitnú kanceláriu je určite veľkým prínosom!
Srdečne ďakujeme, rodina Danková z Badína

Spokojnosť s maklérom: Šimončíková Andrea

november 2016 Ing. Andrea Šimončíková
Dobrý deň, radi by sme sa touto cestou poďakovali za vynikajúcu spoluprácu s pani Šimončíkovou pri predaji nášho domu. Jej profesionálny a zároveň ľudský prístup, ochota, ústretovost a empatia nám celý už aj tak ťažký proces predaja veľmi uľahčili. Aj s manželkou sme jej veľmi vďační a môžeme ju len vrelo odporučiť. Ďakujeme ešte raz za pomoc a dúfame, že sa ešte v budúcnosti budeme môcť stretnúť. Prajeme Vám pani Šimončíkova veľa pracovných aj súkromných úspechov.
rodina Kamenská

Spokojnosť s maklérom z B.Bystrice

august 2016 Zuzana Mačuhová

Dobry den prajem, chcem sa velmi pekne podakovat pani Zuzanke Macuhovej za jej velku pomoc pri predaji rodinneho domu v lokalite Banska Bystrica, ktory sme realizovali v druhom stvrtroku tohto roku. Pani Macuhova ma vyborne predpoklady a dostatok skusenosti na vykonavanie tejto narocnej prace. Ma skvele vyjednavacie schopnosti, je velmi prijemna, empaticka, vynikajuca organizatorka, disponuje aj mediatorskymi schopnostami, vsetky zalezitosti vie dotiahnut do uplneho konca a dokaze sa postarat o svojich klientov tak, aby nasli kompromisne riesenie, aby nic neopomenuli, aby na nic nezabudli. Sme jej velmi vdacni za celkovy pristup, ochotu riesit aj vzniknute velmi komplikovane vztahove situacie a v neposlednom rade aj za uspesnu relizaciu predaja nasej nehnutelnosti. Pevne verime, ze si pani Machova ponecha nase kontakty a ze sa pri navsteve Banskej Bystrice stretneme uz ako priatelia.
S pozdravom a so zelanim realizacie dalsich uspesnych aktivit Katarina K.

Spokojnosť s maklérom: Šimončíková Andrea

júl 2016 Ing. Andrea Šimončíková
Výborný prístup, perfektne načasovanie a rešpektovanie podmienok=dokonalý realitný maklér.
G. Beata

Spokojnosť s maklérom: Mačuhová Zuzana

jún 2016 Zuzana Mačuhová
Dobrý deň.
Chcem sa veľmi pekne poďakovať p.Zuzane Mačuhovej za predaj bytu. Obdivujem jej profesionálny a ľudský prístup. Bola vždy milá, ochotná, spoľahlivá. Kedykoľvek som zavolala, telefón mala vždy poruke a či len radu a či prosbu, vždy pomohla. Vedela nám vysvetliť všetko zrozumiteľne,čo si cením. Veď predsa predaj starého bytu, kúpa nového bytu ...to nie je sranda keď chceme, aby všetkým stranám bolo po vôli. Od začiatku až do konca bola vždy k dispozícii, či vybavenie hypot.úveru, kataster, banky.... Ešte raz ďakujem a určite budem odporúčať Vašu realitku a hlavne maklérku p.Zuzku Mačuhovú.
Fehérová Jana

Spokojnosť s maklérom z B.Bystrice

jún 2016 Mgr. Andrea Nosálová

Spokojní klienti z Banskej Bystrice pri podpise zmlúv s maklérkou Mgr. Andreou Nosálovou.

Spokojnosť s maklérom: Mago Miloslav

máj 2016 Miloslav Mago
Dobrý deň, pán Mago nám pomáhal s predajom nášho bytu na Slovensku, predaj nebol jednoduchý a objavili sa počas neho viaceré komplikácie, ale navzdory všetkému bolo jeho jednanie vždy vysoko profesionálne, prístup ľudský a trpezlivý, a nepochybne predovšetkým jeho zásluhou sa predaj podarilo dotiahnuť do úspešného konca k obojstrannej spokojnosti. Môžem jedine doporučiť.
Spokojná klientka z Prahy

Spokojnosť s maklérom: Dubovská Hana

máj 2016 Ing. Hana Dubovská
Veľmi som bola spokojná s prácou pani Ing. Hany Dubovskej. Zabezpečila pre mňa v pri kúpe bytu v Banskej Bystrici úplne všetko, vrátane kúpy bytu, hypotéky i postenia nehnuteľnosti. Jediné čo som spravila bolo , že som podpisovala listiny.
Veľmi pekne ďakujem. Lucia

Spokojnosť s maklérom: Nosálová Andrea

máj 2016 Mgr. Andrea Nosálová
Velmi ústretový, profesionálny a ludský prístup.
Magda

Spokojnosť s maklérom: Dubovská Hana

apríl 2016 Ing. Hana Dubovská
Ďakujeme, sme s vašim maklérom spokojní
Ján K.

Spokojnosť s maklérom z Banskej Bystrice

marec 2016 Zuzana Mačuhová

Týmto chcem veľmi pekne poďakovať HALO reality s.r.o a konkrétne pani maklérke Zuzke Mačuhovej, za neskutočný prístup pri kúpe mojej vysnívanej záhradky. Pani Zuzka všetko vybavila, napravila zle označené súpisné čísla na kupovanej nehnuteľnosti, odniesla na kataster a pripravila kúpne zmluvy a zasa dala na kataster. Nemusela som absolútne nič riešiť a o nič sa starať. A to všetko s takou profesionalitou a súčasne s veľmi milým vystupovaním a ochotou s akým som sa už dávno nestretla. Ešte raz, veľmi pekne ďakujem a želám Vám veľa takýchto spokojných klientov ako som Ja.

Spokojnosť s maklérom: Mačuhová Zuzana

február 2016 Zuzana Mačuhová
So službami pri predaji som bol veľmi spokojný. Ďakujem pani Zuzke.
Ing.Peter K.

Spokojnosť s maklérom: Dubovská Hana

december 2015 Ing. Hana Dubovská
Dobrý den,
na konci záři 2015 jsem se obrátil na paní Dubovskou se žádostí o pomoc s prodejem druzstevniho bytu v BB. Již po telefonu mně paní Dubovská překvapila zájmem a nabídla mne služby, které byly velmi nadstandardní. Problém totiž byl v tom, ze v BB neziji a mám to tam asi 500 km. Při mé první návštěvě jsme uzavřeli jednostrankovou smlouvu o zastupování, dohodli výši provize, předal jsem paní Dubovske klíče a odjel do Cech. Asi za měsíc mne paní Dubovská informovala, ze ma na můj byt zájemce, ze je ale nutné vyměnit okna. Sama mne nabídla, ze sežene firmu a o celou záležitost se postará. Asi za 2 týdny mne přišly obrázky s novými okny a faktura na úhradu přesně tak jak jsme si to předem odsouhlasili. Klient pak uhradil rezervační zálohu a na zacatku prosince jsme na družstvu uskutečnili převod. Opět měla paní Dubovská vše perfektně připravené, cela transakce proběhla pro všechny strany absolutně bez problémů. Chtěl bych paní Dubovske tímto poděkovat za perfektní a profesionální služby.
Vladislav Hodáč

Spokojnosť s maklérom z Banskej Bystrice

november 2015 Ing. Hana Dubovská

Dobry den,
chcem sa prostrednictvom Vas podakovat p. Hane Dubovskej, ze nam pomohla splnit sen o nasom novom byvani. S profesionalnym pristupom a ochotou v rekordne kratkom case nam pomohla kupit byt, ktory splna vsetky nase predstavy. Akurat vcera sme si boli po kluce a Vianoce uz mozme stravit vo svojom. V dnesnej uponahlanej dobe sa dobre slovo a pomoc ceni. Este raz dakujem a zelam p. Dudovskej, ako aj Vam vela spokojnych klientov.
S pozdravom
Andrea S.

Spokojnosť s maklérom: Šimončíková Andrea

november 2015 Ing. Andrea Šimončíková
Vyborny pristup, maximalna profesionalita, 100% spokojnost.
Beata

Spokojnosť s maklérom: Šimončíková Andrea

november 2015 Ing. Andrea Šimončíková
Sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom makléra, doporučíme aj svojim známym...
Ďuračík

Spokojnosť s maklérkou Andreou Šimončíkovou

júl 2015 Ing. Andrea Šimončíková

Spokojný klient z Banskej Bystrice pri podpise zmlúv s realitnou maklérkou Ing. Andreou Šimončíkovou.

Poďakovanie maklérke z B.Bystrice

január 2015 Ing. Hana Dubovská
Dobrý deň, chceli by sme sa týmto poďakovať pani Ing. Hane Dubovskej, za profesionálny, ľudský a príjemný prístup pri kúpe domu v obci Ľubietová. Veľmi milo nás to prekvapilo. Ďakujeme týmto i vašej agentúre. Manželia M.