Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

RK nevolať! Prečo nepredávať cez realitnú kanceláriu?

"Nie, ja si to predám sám, nechcem RK", takáto formulácia sa nachádza vo viac ako 45 % inzerátov k predaju nehnuteľnosti v súkromnej inzercii. Autori tejto formulácie si myslia, že ušetria na provízii realitnej kancelárie a dostanú za predaj svojej nehnuteľnosti toľko, čo odpozerali z cien predávaných nehnuteľností práve cez realitné kancelárie, ale bez akýchkoľvek služieb a garancie. A ako je to v skutočnosti a čo je pravda?

V prvom rade im budú volať hlavne realitné kancelárie. A kde sú teda kupujúci? Tí v dnešnej dobe už nechcú až tak kupovať nehnuteľnosť bez realitnej kancelárie. Chcú mať istotu, že nebudú podvedení (tretiu nestranú odbornú stranu), chcú primeranú cenu za nehnuteľnosť s čo najmenšími starosťami a strácaním času behaním po právnikoch, katastroch, či zisťovaním postupov pri prevode nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť si môžete predávať aj sami, my si cenu navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete. Celý servis (inzerciu, zmluvy, kolky hradíme my), navyše dohliadneme nad bezpečným prevodom, veď ide o vaše celoživotné úspory. Neriskujte.

Prečo strácať čas a platiť za právne služby, kolky, inzerciu...

Nechajte všetko na nás a nestrácajte čas a nervy. Cenu si navýšime a o všetko sa postaráme.

Sedem bezpečnostných rizík pri predaji

Čo to je bezpečný predaj nehnuteľnosti? Existuje aj nebezpečný predaj? To je častá otázka našich klientov. Väčšina predávajúcich si síce uvedomuje, že nehnuteľnosť predáva raz-dvakrát za život a jedná sa o ich celoživotné úspory, ale aj napriek tomu si povedia, že svoj byt, rodinný dom, pozemok... si predajú sami a ušetria na provízii realitnej kancelárie. Sú teda bezpečnostné riziká? Odpoveď je áno, dokonca sme ich napočítali až 7(!). Viac sa dočítate v tomto článku.

Predstava vs. skutočnosť

Skôr ako sa rozhodnete predávať sami, mali by ste vedieť, že ide o vaše celoživotné úspory a nielen že neviete koho si púšťate pri obhliadke do bytu (vám asi nikto občiansky preukaz nedá), neviete, komu dávate svoje osobné údaje (na kúpno/predajnú zmluvu) a dokonca mu tak dôverujete, že podpíšete predaj nehnuteľnosti bez tretej nezávislej strany s tým, že ste si istý, že zmluvy ktoré máte stiahnuté z internetu, prípadne urobil kamarát predávajúceho vás ochránia, ale...

 • predám si nehnuteľnosť sám a ušetrím na provízii pre realitku a nebude ma to nič stáť / omyl, bude Vás to stáť peniaze za inzerciu, právne služby, kolky, či stratu času s neserióznymi klientmi.
 • predám si nehnuteľnosť bez provízie RK a ostane to mne / omyl, okrem poplatkov spomenutých vyššie a času ste možno prišli o tisíce eur, nakoľko realitná kancelária má možno klienta, ktorý by dal viac, alebo by maklér stanovil cenu vyššie, nakoľko sa vyzná v danej lokalite.
 • je to jednoduché, mám návod z internetu / omyl, väčšinou sa nájde množstvo problémov, či už pri vyplácaní hypotéky, dedičskom, pri hypotéke kupujúceho, dohadovaní sa na konkrétnych bodoch zmluvy, či nezrovnalosti na katastri.
 • kúpne zmluvy mám, len sa podpíšu / omyl, kupujúci väčšinou požaduje množstvo úprav, nakoľko aj on sa bojí o svoje finančné prostriedky a ste si istý, že ste nedali do zmluvy to, čo vás môže znevýhodniť alebo dokonca pripraviť o nehnuteľnosť?
 • bude ma to stáť len 400€, veď poznám právnika / chyba, mohlo vás to stáť 0€ aj so všetkými službami, ktoré treba zaplatiť, nakoľko vašu cenu si realitná kancelária navýši a poskytne všetky služby.
 • dám inzerát a počkám, to robia aj realitné kancelárie / omyl, HALO reality má špeciálny softvér, ktorý monitoruje na internete záujemcov o kúpu a samozrejmosťou je vlastná databáza ľudí, ktorí niečo hľadajú (aktuálne máme viac ako 2800 dopytujúcich).
 • chcem mať obchod pod kontrolou / omyl, sám ho nikdy nebudete mať pod kontrolou, nakoľko len málo kupujúcich vám pred spísaním kúpnej zmluvy dá zálohu na kúpnu cenu, preto sa veľakrát stáva, že po vypracovaní kúpnych zmlúv u právnika kupujúci od obchodu odstúpi, nakoľko sa zmluvne ničomu nezaviazal.
 • pri predaji svojej nehnuteľnosti nechcem byť podvedený / omyl, nikto vám nedovolí pri ukazovaní nehnuteľnosti odpísať údaje z občianskeho preukazu (púšťate si do bytu cudzie osoby), taktiež pri predaji nemáte nestrannú tretiu stranu, ktorá by dohliadala po celý čas nad priebehom obchodu a eliminovala tak prípadné chyby a špekulácie kupujúcich pri podpise zmluvy.
 • nebudem si môcť nehnuteľnosť predávať aj sám / omyl, ak nebudete chcieť, u nás sa nemusíte ničomu zaväzovať, takže si môžete nehnuteľnosť inzerovať aj sám a naša odmena bude len v prípade, že vám dovedieme klienta. V prípade, ak si nehnuteľnosť predáte sami, nič sa nedeje. Týmto okamihom sa naša spolupráca končí.

Stanovili ste si správnu cenu Vašej nehnuteľnosti?

Nechajte stanovenie primeranej ceny a predaj na profesionálov a venujte sa niečo príjemnejšiemu.

Sme lokálny expert s celoslovenskou pôsobnosťou.

Úspešne sme sprostredkovali už viac ako 10 000 obchodov, máme viac ako 25 000 klientov.

Mohlo by vás tiež zaujímať, najčastejšie otázky pri predaji:

 • Bez realitky - prečo nepredávať sám alebo cez inzerciu

  Nájdete sa aj vy v článku o 10+1 dobrodruhov, ktorí sa rozhodli predávať sámi? Ak áno, neváhajte nás kontaktovať cez formulár nižšie a my sa ozveme.

 • Začíname: Ako predať/kúpiť nehnuteľnosť, nepodceňujte to, ide o váš majetok

  Kompletný zoznam rád, pri kúpe/predaji nehnuteľnosti. Nešetrite, tam, kde ide o celoživotné úspory. Ak vás to navyše nemusí nič stáť...

 • Naša realitná poradňa pre vás, ste na správnom mieste

  Sme profesionáli, naša realitná poradňa je tu pre vás. Už viac ako sto odborných rád a článkov pre vás. Reality berieme vážne.

 • Prečo sa obrátiť na realitnú kanceláriu, 8 dôvodov a služieb

  Nechajte všetko na nás, vašu cenu akceptujeme a zabezpečíme všetko potrebné. Bezpečný a rýchly predaj vašej nehnuteľnosti.

 • Zastúpenie už v 59 okresoch Slovenska, tím 100 profesionálnych maklérov

  Nechajte všetko na nás, naše služby využilo už viac ako 25 000 klientov. Robili sme to už tisíckykrát a sme v tom naozaj dobrí.

 • Otázky a odpovede (FAQ), najčastejšie otázky a odpovede

  Zhrnuli sme otázky ohľadne predaja/kúpy nehnuteľnosti na jedno miesto. Jednoduché, prehľadné, rýchle informácie.

35000
zazmluvnených klientov
4799
recenzií od klientov
62996
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma

Zaujali sme Vás, chcete viac informácii, máte akékoľvek otázky? Vyplňte nezáväzný formulár a náš zástupca sa Vám čo najskôr ozve.

Chcem predať

Stručný popis

Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Náš zástupca vás bude čo najskôr kontaktovať.

Prečo HALO reality? Nechajte to na overených profesionálov

HALO reality je slovenská realitná spoločnosť, ktorá sa etablovala na slovenskom trhu a momentálne so zastúpením v 59 okresoch Slovenska, tímom 100 spolupracovníkov a s ponukou 1663 nehnuteľností, patríme k lídrom na slovenskom realitnom trhu (z viac ako 8.000 predajcov).

V každom obchode vystupujeme nestranne, čo je záruka pre obe strany nebyť podvedený a mať rovnaké podmienky.

HALO reality je riadnym členom jedného z top združení realitných kancelárií na Slovensku. Portál nehnuteľností a web združenia: Zoznam realít Združenie realitných kancelárií Slovenska

Kde všade ste o nás mohli počuť alebo nás vidieť

HALO reality si zakladá na prepracovanom marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách.

Dostali sme od vás už 4 799 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 799)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4799 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4799 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia