Realitná kancelária
Považská Bystrica

Overená realitka skutočnými klientmi

4686 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Považskej Bystrici a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Považskej Bystrici a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Nájdete nás:

Centrum 1746/265, Považska Bystrica 017 01


Budova Brel
GPS: 49.1138994, 18.4464191

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

49.113899418.4464191

Marcel
Brezničan

0903 379 488Správa Whatsapp
Manažér pobočky Považská Bystrica
Váš osobný realitný maklér Považská Bystrica, Púchov
CLUB TOP 10 CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
2x maklér mesiaca | predajca pobočky 2023
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti realitný maklér natáčanie nehnuteľnosti dronom 33
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Považská Bystrica

Pozrite si referencie našej pobočky v Považskej Bystrici, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
33
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Považská Bystrica

Všetky v okrese Považská Bystrica Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Považskej Bystrici a okolí.

Kúpa garsonka Považská Bystrica

60 000 €

Pre konkrétneho klienta, súrne hľadám garzónku v Považskej Bystrici v cene do 60.000 Eur. Cena v závislosti od stavu a lokality. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Považská Bystrica

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám jednoizbový prípadne dvojizbový byt v Považskej Bystrici do 70000 Eur, lokalita nerozhoduje. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Považská Bystrica

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám jednoizbový prípadne dvojizbový byt v Považskej Bystrici do 60000 Eur, ideálne strojárska štvrť. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

120 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt po rekonštrukcii v Považskej Bystrici do 120.000 Eur, všetky lokality okrem Rozkvetu. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

100 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový, prípadne jednoizbový byt v Považskej Bystrici v sume do 100.000 Eur v závislosti od stavu a lokality ( preferovaná lokalita Lánska ). Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

120 000 €

Pre konkrétneho klienta, súrne hľadám dvojizbový byt v Považskej Bystrici ( v lokalitách Stred, Lánska, Hliny ), v cene do 120.000 Eur. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

75 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Dôležitá podmienka je, aby boli vymenené okná. Ďakujeme vopred za všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

90 000 €

Pre konkrétnu klientku súrne hľadám dvojizbový byt v Považskej Bystrici, preferovaná lokalita Kolónia, ale klientka je má záujem aj o ostatné lokality v Pov. Bystrici podľa možností. Cena do 90.000 Eur môže byť aj pôvodný stav. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

120 000 €

Pre konkrétneho klienta mladý pár súrne hľadám dvojizbový prípadne trojizbový byt v Považskej Bystrici, klient má záujem o lokality SNP a Lánska. Cena do 120.000 Eur v závislosti od stavu bytu a lokality. Byt može byť aj v pôvodnom stave vhodný na prerábku. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

120 000 €

Pre konkrétneho klienta, súrne hľadám dvojizbový byt v Považskej Bystrici ( v lokalitách Stred, Lánska, Hliny ), v cene do 120.000 Eur. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Považská Bystrica

130 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám trojizbový byt v Považskej Bystrici, klient má záujem o všetky lokality okrem Kolónie. Cena do 130.000 Eur v závislosti od stavu bytu a lokality. Hypotekárny úver je už predschválený, takže by sa jednalo o celkom rýchly proces predaja. Za ponuky vopred ďakujem.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4686 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4686 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia