Realitná kancelária
Považská Bystrica

Overená realitka skutočnými klientmi

3692 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Považskej Bystrici a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Považskej Bystrici a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

Marcel
Brezničan

0903 379 488
Váš osobný realitný maklér Považská Bystrica, Púchov
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
15
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Považská Bystrica

Pozrite si referencie našej pobočky v Považskej Bystrici, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
15
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Považská Bystrica

Všetky v okrese Považská Bystrica Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Považskej Bystrici a okolí.

Kúpa jednoizbový byt Považská Bystrica

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám jednoizbový prípadne dvojizbový byt v Považskej Bystrici do 60000 Eur, ideálne strojárska štvrť. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

120 000 €

Pre konkrétneho klienta, súrne hľadám dvojizbový byt v Považskej Bystrici ( v lokalitách Stred, Lánska, Hliny ), v cene do 120.000 Eur. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

110 000 €

Pre konkrétnu klientku súrne hľadám dvojizbový byt v Pov. Bystrici na Strede, prípadne možná výmena za veľký trojizbový byt na Strede o výmere 80m2. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

125 000 €

Pre konkrétneho klienta mladý pár súrne hľadám dvojizbový prípadne trojizbový byt v Považskej Bystrici, klient má záujem o lokality SNP a Lánska. Cena do 125.000 Eur v závislosti od stavu bytu a lokality. Byt može byť aj v pôvodnom stave vhodný na prerábku. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Považská Bystrica

130 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám trojizbový byt v Považskej Bystrici, klient má záujem o všetky lokality okrem Kolónie. Cena do 130.000 Eur v závislosti od stavu bytu a lokality. Hypotekárny úver je už predschválený, takže by sa jednalo o celkom rýchly proces predaja. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Jasenica

200 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám rodinný dom v Jasenici a blízkom okolí s pozemkom okolo 1000m2. Cena v závislosti od stavu a lokality domu, môže sa jednať aj o starší dom vhodný na rekonštrukciu. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Považská Bystrica

150 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám starší rodinný dom v širšom okolí Považskej Bystrice, najlepšie samotka alebo nie v tesnej blízkosti susedov, s dobrou prístupovou cestou a dostupnosťou, cena v závislosti od stavu a lokality domu. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Považská Bystrica

170 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám rodinný dom alebo nostavbu v štádiu holodom v okolí Považskej Bystrice ideálne Dolný Moštenec, Horný Moštenec, Sverepec alebo Prečín, v cene okolo 170000eur. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Považská Bystrica

120 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám rodinný dom do 15km od Považskej Bystrice , ktorý je obyvateľný a má pozemok min. 300 m2 v cene do 120 000 Eur. ( Marikovská dolina, Papradňanská dolina, Plevník, smer Domaniža, Sverepec, Dolný Lieskov ...). Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Udiča

190 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám rodinný dom ideálne v obci Udiča, prípadne Prosné, Hatné, Dolná Mariková. Cena je v závislosti od stavu a lokality domu, záujemca preferuje novší dom, ale môže byť aj starší dom vhodný na rekonštrukciu. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Udiča

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám menší RODINNÝ DOM, ktorý je obyvateľný, môže byť aj menšej výmery, veľkosť pozemku nerozhoduje. Ideálne v lokalite Udiča, Prosné, Hatné, prípadne Dolná Mariková. Za ponuky vopred ďakuem.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3692 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3692 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia