Príjemný 3 - izbový byt na prenájom

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Prenájom, trojizbový byt Kolta, kvalitná komletná rekonštrukcia

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
609 €/mesiac
v cene prenájmu energie

Ponúkame Vám na prenájom 3 - izbový byt s klimatizačnou jednotkou nachádzajúci sa v obci Kolta. Byt s rozlohou 90 m² je po kompletnej rekonštrukcii a nachádza sa na vyvýšenom prízemí bytového domu.

DISPOZÍCIA:

- vstupná chodba, dominantou bytu je obývacia izba prepojená s kuchynskou časťou, 2 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Moderná kuchynská linka je vybavená všetkými zabudovanými spotrebičmi - umývačka riadu, elektrická rúra, varná doska (nie indukčná), zabudovaná chladnička s mrazničkou a mikrovlnkou.

K bytu prislúcha aj samostatná uzamykateľná pivnica s výmerou cca 30 m² s plávajúcou podlahou a vlastná záhrada (výmera podľa dohody).

TECHNICKÝ STAV:

V roku 2023 bola dokončená kompletná rekonštrukcia - elektrické podlahové kúrenie, klimatizačná jednotka, moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, interiérové dvere, keramická dlažba v obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, keramická dlažba a obklad v kúpeľni, sanita, elektroinštalácia, vodoinštalácia, plávajúca podlaha v izbách, plastové okná, interiérové žalúzie - deň a noc, vstupné bezpečnostné dvere. Bytový dom je zateplený, zámková dlažba v okolí obytného domu a nová spoločná terasa.
Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler (80L). Byt má vlastný termostat na podlahové kúrenie.

MESAČNÉ NÁKLADY:

Cena za prenájom je 499 eur plus energie (voda, elektrina - cca 110 eur). Plyn k dispozícii nie je.

Platobné podmienky - mesačné nájomné vo výške 499 eur + energie, čo je 609 eur, vratný depozit pre majiteľa vo výške 3 x 609 eur, 1x výška pre sprostredkovateľa pre RK - 609 eur.

Prenajíma sa v stave viď. foto. K dispozícii je ihneď.

VÝHODY:

- vlastné parkovanie,
- veľká spoločná terasa,
- príjemná lokalita,
- vlastná záhrada k dispozícii.

LOKALITA:

Obec Kolta disponuje dostatočnou občianskou vybavenosťou (obecný úrad, matrika, kostol, potraviny, lekáreň, praktický lekár pre dospelých, reštaurácia, pohostinstvo, pošta, stavebniny, domáce potreby). Obec je vzdialená od okresného mesta Nové Zámky 20 minút cesty autom (20 km), Šurany 32 km, Nitra 58 km a Levice 36 km.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.




"Príjemný 3 - izbový byt na prenájom"
ihneď voľná
zateplená
bezproblémové parkovanie
izieb
trieda
90 m²
osobné
0/2
áno
áno
áno
áno
1970
tehlová

Mgr. Jana Sláviková

Realitný maklér Nové Zámky

0908... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0908 798 364 janaslavikova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Nových Zámkoch podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Nových Zámkoch, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Nových Zámkoch

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Nových Zámkoch.

35000
zazmluvnených klientov
6078
recenzií od klientov
69799
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
64696 janaslavikova[at]haloreality.sk 609
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Ďakujeme p. Slávikovej Jane za super prístup a ochotu.Štefan Juhász
  • Spokojní kupujúci pozemku v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková..

  • Prístup, ústretovosť. Šramko
  • Veľmi milá pani, znala pomerov a odborne zdatna. Ochotne odpovedala na otázky a podľa potreby bola v kontakte. EL
  • Ďakujem pani Janke za rýchly predaj mojej nehnuteľnosti. Vybrali sme si ju len na základe sympatií, a jej recenzií a neľutujeme. Aj keď sme mali roztržitého kupujúceho, pani Janka predaj s nadhľadom zvládla. Ďakujem a vrelo odporúčame. DG
  • Dobrý deň, s pani Slávikovou som spolupracoval už po druhý krát, a opäť sa osvedčila ako vynikajúca realitná maklérka. Príjemná osoba, povie si svoj názor priamo, vie správne usmerniť, čo uprostredňujem pri osobe, ktorá sa zaoberá tomuto biznisu. Takéto osoby by sa mali venovať realitám!!!! Príjemná, ľudská, šikovná, dostal som všetky informácie, a nezavádza. Ak môžem odporučiť realitného makléra, ktorému zveriť predaj nehnuteľnosti, tak je to určite ona. Všetkými dvadsiatimi :-) Ďakujem
  • Dobrý deň, odporúčam pani Janku ako najlepšiu voľbu, ak hľadáte realitnú maklérku. Jej silné stránky - komunikácia, prístup a profesionalita, a mnohé ďalšie ktoré som spozorovala pri spolupráci s ňou, ju robia spoľahlivým partnerom pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Mala som možnosť komunikovať ešte pred pani Jankou s viacerými maklérmi, no keďže musím mať všetko perfektné, moja voľba bola jednoznačná. Ďakujem Vám, L.N.
  • Spokojnosť s vašimi službami, ďakujem moc krát.Ivan Ťažký
  • Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.

  • Ďakujem za profesionálne sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Ak potrebujete pomôcť s nehnuteľnosťou, tak sa na 100% môžete spoľahnúť na pani Slávikovú. Sprostredkovanie rieši kvalitne a pohotovo.D.P.
  • Ďakujem pani Slavikovej za jej prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti. Predávala moju nehnuteľnosť ešte minulý rok, bohužiaľ iná realitka nebola schopná mi pomôcť, kontaktovala som pani Slávikovu a moju nehnuteľnosť v Šuranoch predala po pár obhliadkach. Fošumová
  • Ďakujem pani Slávikovej za jej ústretovosť, ľudskosť a profesionalitu. Je úžasná, B.S.
REALITNÝ MAKLÉR Nové Zámky
35000
zazmluvnených klientov
6078
recenzií od klientov
69799
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia