Profesionáli v realitách na Slovensku

Nehľadám pre klientov len byty, domy... ale vysnívaný domov.

CERTIFIKOVANÝ MAKLÉRHALO reality

Emília
Palkovičová

0915 494 157
Váš osobný realitný maklér Malacky, Senica
DEEN

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

V realitách som ešte len nováčik, ale rada sa učím nové veci a k práci pristupujem zodpovedne a s rešpektom. Som milá, vždy usmiata, zodpovedná, komunikatívna a priateľská osôbka, ktorá urobí maximum pre svojich klientov, na ceste za ich vysnívaným domovom. Mám vlastné, aj tie zlé, skúsenosti s RK. Práca realitného makléra je náročná, keďže ide o prácu s ľuďmi. Je to o dôvere.

Som srdcom aj dušou ,,záhoráčka" a lokalita Záhoria je pre mňa srdcovka.

Mám vyštudovanú stavebnú priemyslovku a vždy som mala vzťah k architektúre. Mám dobrú predstavivosť a budem tak vedieť pomôcť klientom vidieť v starom dome alebo v byte v pôvodnom stave nový potenciál. Každá nehnuteľnosť má svoju minulosť a verím, že aj budúcnosť. Niekedy stačí málo a zo starej zanedbanej chatrče sa stane útulný domček snov. Sama som nedávno kúpila starší rodinný dom a hneď na obhliadke som cítila, že to je môj budúci domov hoci vyzeral zanedbane a treba rekonštrukciu. Teším sa na spoluprácu....

Nehľadám pre klientov len byty, domy... ale vysnívaný domov.

Predstavivosť je silná zbraň vo svete realít. NIE, nie je vždy konečná odpoveď... Predaj či kúpa nehnuteľnosti je vo veľkej miere aj o šťastí.

Kávovar ako darček každému môjmu exkluzívnemu klientovi

Každý môj klient (predávajúci), získa pri podpise exkluzívnej zmluvy na predaj svojej nehnuteľnosti okrem profesionálneho servisu aj darček - kávovar Dolce Gusto.

Podmienky:
- trvanie akcie od 5.5.2021 do 30.6.2022.
- trvanie exkluzívnej zmluvy min. 6 mesiacov pri predaji bytu a 12 mesiacov pri predaji rodinného domu, pozemku, chalupy.
- kávovar dostane jeden zástupca vlastníkov uvedený na zmluve bez ohľadu, či danú nehnuteľnosť predáme.

Profesionálne fotenie

Spravím profesionálne fotky nehnuteľnosti, prípadne využívam externého fotografa.

Homestaging

Nehnuteľnosť naaranžujem tak, aby vyzeralo čo najviač príťažlivo, mám vlastné dekorácie.

Moji spokojní klienti

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.
19
CELKOVO

Moje aktuálne nehnuteľnosti

Moje nehnuteľnosti Moje byty Moje domy Moje ostatné Nehnuteľnosti v MalackáchNehnuteľnosti v Senici
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Máme už viac ako 15 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 15 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3535 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3535 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Súrne hľadám pre mojich klientov

Predávate nehnuteľnosť? Máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, či nehľadáme práve tú vašu.

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom, pôvodný stav nie je prekážkou, ale dobrý technický stav nevyhnutný. Suchý, bez väčších prasklín, bez tiarch. Aspoň menší pozemok, kúpou voľný. Ponúknite...

Pre zvýšený záujem hľadáme do ponuky staršie rodinné domy v okrese Malacky, prípadne Senica. Dobrý technický stav, môže byť pôvodný stav alebo čiastočná rekonštrukcia. Bez tiarch, samostatný dvor, vhodný na trvalé bývanie alebo chalupu. Ponúknite...

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Veľké Leváre. Ideálne trojizbový, môže byť starší vhodný na rekonštrukciu no v dobrom technickom stave, napojený na všetky inžinierske siete. Pozemok 3 áre. Kontaktujte ma s vašimi ponukami...

Nájom jednoizbový byt Malacky

250 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt prípadne garzónku. Lokalita Malacky, nájom cca 200-250€. Kontaktujte ma s Vašimi ponukami.

Kúpa jednoizbový byt okr.

80 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Malackách, v dobrom stave za rozumnú cenu, pôvodný stav nevadí. Ponúknite ...

Kúpa dvojizbový byt okr. Malacky

120 000 €

Hľadám do ponuky dvoj-trojizbové byty v okrese Malacky pre konkrétnych klientov, prípadne pre spoluprácu a inzerciu. Stav - pôvodný, čiastočná rekonštrukcia alebo novostavby. Neváhajte ma kontaktovať...

Kúpa dvojizbový byt okr. všetky okresy

120 000 €

Hľadám do ponuky dvoj-trojizbové byty v okrese Senica, Skalica pre konkrétnych klientov, prípadne pre spoluprácu a inzerciu. Stav - pôvodný, čiastočná rekonštrukcia alebo novostavby. Neváhajte ma kontaktovať...

Kúpa dvojizbový byt Borský Mikuláš

120 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvoj-trojizbový byt (novostavba), prípadne starší rodinný dom v obci Borský Mikuláš v dobrom stave. Nevadí ani radová výstavba. Ponúknite...

Kúpa dvojizbový byt Holíč

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový prípadne trojizbový byt v Holíči alebo v Skalici. Môže byť aj bez balkóna. Podmienkou je, aby sa dalo po kúpe ihneď nasťahovať. Cena max. 90.000€. Ponúknite...

Nájom dvojizbový byt Kúty

350 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme do prenájmu jedno-dvojizbový byt v obci Kúty. Byt by mal byť k dispozícii najneskôr júl 2022. Ponúknite

Kúpa dvojizbový byt Malacky

115 000 €

Pre klienta hľadáme dvojizbový byt v Malackách, prípadne blízke okolie. Čiastočná rekonštrukcia (prerobené jadro) vítaná, môže byť aj pôvodný stav za dobrú cenu. Podmienka: balkón, výťah, úložný priestor alebo pivnica. Ponúknite...

Zobraziť všetky moje dopyty

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti.

 • rodinný dom - Závod

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Závod
 • rodinný dom - Borský Mikuláš

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Borský Mikuláš
 • rodinný dom - Borský Mikuláš

  PRENAJATÉ

  rodinný dom
  Borský Mikuláš
 • pozemok - Malé Leváre

  PREDANÉ

  pozemok
  Malé Leváre
 • dvojizbový byt - Malacky

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  Malacky
 • rodinný dom - Studienka

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Studienka
 • rodinný dom - Závod

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Závod
 • rodinný dom - Závod

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Závod
 • chata - Plavecký Štvrtok

  PREDANÉ

  chata
  Plavecký Štvrtok
 • rodinný dom - Malacky

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Malacky
 • rodinný dom - Kostolište

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Kostolište
 • rekreačný pozemok - Borský Svätý Jur

  PREDANÉ

  rekreačný pozemok
  Borský Svätý Jur
 • dvojizbový byt - Malacky

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Malacky
Zobraziť viac naposledy predaných

Zmienka o mne v HALO

Dnes sme opäť natáčali reláciu Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť našu maklérku Emíliu Palkovičovú z Malaciek.

HALO reality HALO reality
Zobraziť viac

Predávate? Vypočítajte si cenu

Využite našu službu bezplatnej kalkulácie vašej ceny nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 50 tisíc aktuálnych nehnuteľností. Sme HALO reality.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti
15000
klientov so zmluvou
3535
recenzií od klientov
55244
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0915 494 157 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR Správa Whatsapp

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Emília Palkovičová Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.