HALO financie - najlepšia hypotéka

Našim klientom poskytujeme okrem kompletných realitných služieb aj profesionálny hypotekárny servis . Pokiaľ potrebujete financie na novú nehnuteľnosť, alebo refinancovať starú, neváhajte nás kontaktovať cez formulár nižšie, je to úplne nezáväzné a bezplatné. Po vyplnení formulára vás budeme čo najskôr kontaktovať prostredníctvom partnera - jednotky v hypotékach na Slovensku.

Potrebujete novú hypotéku, alebo refinancovanie starej ?
Prečo by ste chodili do jednej banky, my vám vyberieme tú najlepšiu zo všetkých priamo .
S najnižšími urokmi, s najlepšími službami a vhodnú práve pre vás.

Prepočítajte si najvýhodnejšiu hypotéku

V prípade záujmu, neváhajte vyplniť kontaktný formulár, my sa vám čo najskôr ozveme a spoločne nájdeme čo najlepšiu hypotéku práve pre vás. Našou výhodou je, že vás netlačíme do hypotéky v konkrétnej banke, ale urobíme prieskum, ktorá banka je pre vás najlepšia. Navyše, ak nemáme certifikovaného zástupcu vo vašej lokalite, bude vás kontaktovať náš partner - jednotka v hypotékach na Slovensku, s ktorým si môžete dohodnúť osobné stretnutie tam, kde to vyhovuje práve vám.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia