Realitná kancelária
Prešov

Kontakt:

Konštantínova 6, Prešov 080 01

kancelária N7 / prízemie Nová budova


GPS: 48.998796, 21.243299 48.99879621.243299
HALO Reality, s.r.o HALO Reality, s.r.o

Otváracie hodiny:

Máme otvorené NONSTOP.

Nakoľko sme väčsinu času v teréne, pre dohodnutie stretnutia nás prosím kontaktujte telefonicky. Naplánujte si osobné stretnutie.

Pobočka HALO reality v Prešove všetkým svojím klientom poskytuje prvotriedne profesionálne služby v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Našim prvotným záujmom je predať Vašu nehnuteľnosť v čo najkratšej dobe a za čo najvyššiu možnú cenu. Poskytujeme právny servis skúsených odborníkov na problematiku realitného práva. Klientom zaručujeme maximálnu istotu a bezpečie. Vypracujeme a zaistíme všetky zmluvné podklady a dokumenty. O nič sa nemusíte starať. Ušetríme Vám čas. Jednáme za Vás s úradmi, inštitúciami a bankami. Viac ako polovica predávajúcich zároveň aj kupuje byt alebo dom, do ktorého sa potrebuje presťahovať. Zaistíme Vám bezproblémový priebeh všetkých následných krokov a to bez stresu.
Potrebujete kúpiť nehnuteľnosť a Vaše úspory nepokryjú celú kúpnu cenu? Nájdeme pre Vás najlepšie finančné riešenie! Zaistíme Vám vhodnú hypotéku a najnižšie možné úrokové sadzby. V bankách spolupracujeme s najlepšími úverovými pracovníkmi, čím sme schopní garantovať rýchle a efektívne riešenie každého úverového prípadu a predchádzať tak prípadným problémom.

Chcete sa pridať do tímu maklérov realitnej kancelárie v lokalite Prešov alebo si vytvoriť vlastný kolektív vo Vašej lokalite?

PRIDAJTE SA K NÁM -VIAC INFO FB LOKALITY

Ing. Štefan Páll

I speak English Я говорю на русском Języka polskiego

stefanpall[at]haloreality.sk
0911 750 107

MÔJ PROFIL ČLÁNKY (3) CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Manažér pobočky Košice a Prešov
Váš osobný maklér Košice, Prešov a okolie
Predajca pobočky Košice 2016

Ing. Jozef Gogoľ

jozefgogol[at]haloreality.sk
0948 402 389

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér Prešov a okolie

Ing. František Čamaj

Я говорю на русском

frantisekcamaj[at]haloreality.sk
0905 760 416

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér Prešov a okolie Predajca pobočky 2015, 2016

Anton Priščák

I speak English

antonpriscak[at]haloreality.sk
0918 249 321

Váš osobný maklér pre Bardejov a okolie

Recenzie maklérov realitnej kancelárie Prešov

Spokojnosť s maklérom z Prešov

február 2017 Ing. František Čamaj

Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv nehnuteľnosti vo Veľkom Šariši s realitným maklérom Frentiškom Čamajom.

Spokojnosť s maklérom: Čamaj František

január 2017 Ing. František Čamaj
Bol som spokojny. S pozdravom R.B.

Spokojnosť s maklérom: Gogoľ Jozef

október 2016 Ing. Jozef Gogoľ
Veľmi spokojný
Kocurek

Spokojnosť s maklérom z Prešova

október 2016 Ing. František Čamaj

Pomoc starším pri predaji je naša povinnosť, ochrániť ich majetok pred podvodníkmi a zabezpečiť všetko tak, aby celý predaj prebehol k ich spokojnosti. Preto sa s ochotou na nás obrátila aj pani Mária a je nám vďačná za pomoc pri predaji jej rodinného domu. Hlavne ďakuje realitnému maklérovi pánu Františkovi Čamajovi z Prešova, ktorý zabezpečil všetko potrebné od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Spokojnosť s maklérom z Prešova

október 2016 Ing. František Čamaj

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) z Prešova, po podpise zmlúv v realitnej kancelárii s maklérom Ing. Františkom Čamajom.

Spokojnosť s maklérom z Prešova

september 2016 Ing. František Čamaj

Spokojní klienti z Prešova po podpise zmlúv na predaj bytu s realitným maklérom Ing. Františkom Čamajom.

Spokojnosť s maklérom: Gogoľ Jozef

september 2016 Ing. Jozef Gogoľ
Som spokojný smaklerom a s vašimi službami.

Spokojnosť s maklérom: Gogoľ Jozef

august 2016 Ing. Jozef Gogoľ
Seriózne, dôveryhodné, zodpovedné a profesionàlne vystupovanie, jednanie a ochota. Poďakovanie a maximálna spokojnosť s jeho službami.
Jaro

Spokojnosť s maklérom: Gogoľ Jozef

august 2016 Ing. Jozef Gogoľ
Dobrý deň,touto cestou by sme sa chceli podakovať realitnej kancelárii Halo reality a hlavne realitnému maklérovi Ing. Jozefovi Gogoľovi za profesionálne sprostredkovanie kúpy pozemku. Hlavne mu pekne ďakujeme za jeho ústretovosť,ochotu,profesionálny prístup a rýchle jednanie. Činnosť makléra hodnotíme na výbornú. Takto si predstavujeme prácu profesionála. Spozdravom
Šotik ľuboslav, Mgr Sabolova Viera

Spokojnosť s maklérom z Prešova

júl 2016 Ing. Jozef Gogoľ

Spokojní klienti z Prešova po podpise zmlúv s realitným maklérom Jozefom Gogoľom.

Spokojnosť s maklérom z Prešova

júl 2016 Ing. František Čamaj

Spokojní klienti z Prešova pri preberaní bytu s maklérom Ing. Františkom Čamajom.

Spokojnosť s maklérom: Gogoľ Jozef

apríl 2016 Ing. Jozef Gogoľ
S prístupom p.Gogoľa som bola veľmi spokojna. Vybavil za mňa všetko čo sa dalo. Od katastra až po papiere na elektrárňach a plynárňach. Zistil mi všetky potrebné informacie,čiže som nebola nútená riešiť zbytočnú dovolenku v práci. Z jeho strany bolo všetko vybavené naozaj promptne :)

Spokojnosť s maklérom: Gogoľ Jozef

apríl 2016 Ing. Jozef Gogoľ
Dobry den, bol som spokojny so sluzbami a pristupom pri predaji bytu.
Straka

Spokojnosť s maklérom: Čamaj František

január 2016 Ing. František Čamaj
S pánom Čamajom som bol veľmi spokojný. Všetko čo sme si dohodli platilo a vždy sa aj splnilo. Preto môžem vysloviť úplnú spokojnosť. Aj keď obchod ešte nie je celkom uzavretý, ale verím že to prebehne tak ako má. Preto ešte raz Ďakujem!
Tkáč Peter

Spokojnosť s maklérom z Prešova

december 2015 Ing. František Čamaj
Dobrý deň. Chcem vyjadriť veľkú spokojnosť so službami, ktoré poskytuje Vaša realitná kancelária. Váš maklér, pán Ing. Čamaj sa postaral o všetko čo súviselo s predajom nášho bytu. Som veľmi rada, že sme si vybrali Vašu kanceláriu a konkrétne pána Čamaja, ktorý bol stále v dosahu keď sme to potrebovali. Vrelo Vás odporučím všetkým svojím známym a priateľom.
Ľudmila F.

Spokojnosť s maklérom z Prešova

december 2015 Ing. František Čamaj
Chcem sa poďakovať pánu Ing. Čamajovi za profesionálnu prácu, ktorú odviedol pri kúpe nášho bytu. Pracujem v zahraničí a som málo doma. Pán Čamaj mal vždy všetko pripravené a rozplánované, tak aby sme to stihli vybaviť počas mojej krátkej prítomnosti. Sme s manželkou radi, že na Vianoce už budeme v našom novom byte. Ďakujeme.

Spokojnosť s maklérom z Prešova

november 2015 Ing. František Čamaj
Sme veľmi spokojní s prácou Vášho makléra pána Ing. Čamaja z Prešova, ktorý nám veľmi pomohol pri predaji nášho bytu. Všetko bolo pripravené a zorganizované na profesionálnej úrovni. Vašu realitnú kanceláriu a vyššie menovaného makléra odporúčame všetkým čo potrebujú pomoc pri predaji ale aj kúpe nehnuteľností.
Ďakujeme.

Spokojnosť s maklérom z Prešova

október 2015 Ing. František Čamaj
Chceme sa poďakovať pánu Čamajovi za sprostredkovanie predaja nášho bytu. Komunikácia s ním bola výborná, všetko zariadil tak, aby celý predaj prebehol bez problémov. Sme veľmi spokojní, s jeho vystupovaním a jednaním, iste odporučíme Vašu realitnú kanceláriu a konkrétneho makléra našim známym a priateľom.
Karol Š.

Spokojnosť s maklérom: Gogoľ Jozef

august 2015 Ing. Jozef Gogoľ
Som veľmi spokojná s Vašimi službami... pán Gogoľ milý,ústretový a spoľahlivý...určite Vás ako realitnú kanceláriu odporučím ďakujem
Magdaléna D.