Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

3D obhliadka pri predaji - neoceniteľný pomocník alebo drahá zbytočnosť?

Prečítajte si môj článok o tom, prečo je 3D sken nehnuteľnosti pri predaji užitočný. V dnešnej dobe technológií sa 3D obhliadky stávajú čoraz populárnejšími. V článku popíšem výhody a nevýhody tejto technológie...

Výhody 3D obhliadky nehnuteľnosti

Jednou z najväčších výhod 3D obhliadky je, že umožňuje potenciálnym kupujúcim prejsť si nehnuteľnosť z pohodlia svojho domova bez nutnosti osobnej obhliadky, čo majiteľom určite šetrí čas strávený na osobných obhliadkach. Môžu si ju prezrieť kedykoľvek a koľkokrát chcú. Ak sa na základe 3D obhliadky záujemcovia rozhodnú ísť na osobnú obhliadku, ide už väčšinou o vážnych záujemcov, ktorí reálne o kúpe vašej nehnuteľnosti uvažujú a zvyšuje to vaše šance na úspešný predaj. 3D obhliadky teda poskytujú detailný a realistický pohľad na nehnuteľnosť, čo pomáha eliminovať zbytočné fyzické obhliadky a tým pádom šetria váš drahocenný čas.

Dokáže 3D obhliadka zvýšiť cenu nehnuteľnosti?

3D obhliadka môže prispieť k rýchlejšiemu predaju vašej nehnuteľnosti a to dokonca aj za vyššiu cenu, ako bez nej. Inzercia s 3D obhliadkou vie zaujať väčšie publikum, tým pádom má majiteľ väčšie množstvo potencionálnych záujemcov a zvyšuje svoje šance na úspešný predaj. Potenciálni kupujúci majú lepšiu predstavu o priestore a môžu sa rozhodnúť rýchlejšie. Navyše, nehnuteľnosti s 3D obhliadkou často vyzerajú atraktívnejšie a profesionálnejšie, čo často zvýši ich hodnotu v očiach kupujúcich.

Záver a odporúčanie

3D obhliadka nehnuteľnosti je moderný a efektívny nástroj, ktorý vám môže pomôcť predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za vyššiu cenu. Aj keď má svoje nevýhody, jej výhody jednoznačne prevažujú. Ak zvažujete predaj svojej nehnuteľnosti, neváhajte ma kontaktovať, 3D sken nehnuteľnosti patrí medzi moje štandardné služby, ktoré pri predaji využívame veľmi často. Bonus je, že túto službu pre klientov poskytujeme bez akýchkoľvek príplatkov. Spokojnosť s rýchlym predajom nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu pre spokojnosť našich klientov je našou prioritou. Budem sa tešiť na našu spoluprácu pri úspešnom predaji Vašej nehnuteľnosti.

Mgr. Marián
Hlavna

0944 515 056
Manažér pobočky Liptovský Mikuláš
Váš osobný realitný maklér Liptovský Mikuláš
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 838 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 838)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4838 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4838 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia