Výpočet aktuálnej ceny nehnuteľnosti

Chcete predať byt, dom, chalupu, pozemok alebo komerčný priestor a neviete, koľko by ste mohli dostať? Určite nechcete predať pod cenu, ale nechcete, ani aby sa predávala roky. Ste na správnom mieste, najrýchlejšie a najpresnejšie ocenenie vašej nehnuteľnosti online a okamžite.

Chcem predať nehnuteľnosť - ocenenie

Ako teda vybrať tú správnu cenu? Poradíme vám. Stačí vyplniť kalkulačku nižšie a cenu sa dozviete okamžite, alebo po zadaní kontaktu na vás sa dohodneme na prípadnom stretnutí. Hodnotu vašej nehnuteľnosti chceme samozrejme určiť čo najpresnejšie na základe dát a skúseností, ktoré máme o nehnuteľnostiach. Preto, ak v danej lokalite nemáme dostatok referenčných nehnuteľností, alebo je veľké cenové rozpätie, vám túto skutočnosť po zadaní údajov oznamíme a môžte nám zanechať kontakt na vás pre prípadnu osobnú bezplatnú konzultáciu, ktorú už využilo tisícky ľudí pred vami. Sme HALO reality, profesionáli v realitách na Slovensku.

Bezplatné ohodnotenie vašej nehnuteľnosti

Bezplatný okamžitý vypočet aktuálnej ceny bytu, rodinného domu, pozemku, chalupy, objektu vo vašom meste je podľa porovnania cien takmer 100.000 nehnuteľností aktuálne dostupných na trhu. Zadajte parametre vašej nehnuteľnosti uvedené nižšie:

nevybratý okres
nevybratá obec
nevybratá kategória
nevybratý typ nehnuteľnosti
nevybratý stav nehnuteľnosti
zlý počet izieb
nevybraté parkovanie
neurčená lokalita
plocha nehnuteľnosti len celé číslo
plocha pozemku len celé číslo
nevybraté poschodie
OCENIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
Prebieha výpočet, čakajte prosím.
€ - €

Upozornenie: Cenový výpočet je len na základe štatistík. Odzrkadluje AKTUÁLNE predávané nehnuteľnosti dostupné na trhu. Prípadné veľké cenové rozpätie je z dôvodu vysokého počtu neštandardných ponúk (veľmi lacné a veľmi drahé/luxusné nehnuteľnosti) alebo nedostatku podobných nehnuteľností podľa zadaných kritérii. Výsledná cena NEODZRKADLUJE profesioálny prístup ocenenia nehnuteľnosti maklérom.

Kontaktujte nás

Aj v čase technológii je ľudský prístup nadovšetko. Neváhajte nás kontaktovať, poradíme vám s nastavením ceny a ak sa vám bude náš prístup a služby páčiť, tak samozrejme aj s kompletným predajným servisom. Pozrite si viac o nás, naše referencie (už viac ako 1700) spokojných klientov aj s fotkami. Aktuálne nás nájdete už vo viac ako 50-tich okresoch Slovenska. Stačí vyplniť formulár a my sa vám úplne nezáväzne ozveme. POZOR, NACENENIE NEHNUTEĽNOSTI MAKLÉROM JE BEZPLATNÉ IBA V PRÍPADE PREDAJA CEZ NAŠU REALITNÚ KANCELÁRIU. V prípade, ak potrebujete ohodnotiť nehnuteľnosť pre dedičské konanie, viac informácii tu.

SÚHLASÍM SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV
(informácie o súhlase)

Pred odoslaním musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

KONTAKTUJTE MA NA NEZÁVÄZNÚ PONUKU ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV a MIESTA PÔSOBNOSTI

Čo všetko vplýva na cenu nehnuteľnosti

Problematika oceňovania nehnuteľnosti sa nedá zohľadniť len parametrami. Nehnuteľnosť treba vidieť a to je aj naša zásada, prečo neinzerujeme ponuky spôsobom, "klienti pošlite nám fotky". Každá nehnuteľnosť je špecifická, ma svoje "čaro", je v konkrétnej lokalite s konkrétnymi susedmi a problémami. Preto, ak chcete skutočnú cenu, neváhajte nás nezáväzne kontaktovať cez formulár nižšie, alebo zavolať naším zástupcom podľa lokality uvedených v našich kontaktoch. A čo všetko vplýva na cenu a prečo sa nedá robiť len podľa štatistiky?

Lokalita a prostredie

Základom je lokalita, je samozrejme veľký rozdiel v mestách, kde je dostatok práce, občianska vybavenosť, dopravná infraštruktúra a podobne. Veľa ľudí si ale neuvedomuje, že taká istá nehnuteľnosť v tom istom vchode môže mať úplne inú cenu. Stačí, aby orientácia jednej bola do parku a druhej na hlavnú cestu.

Typ a stav nehnuteľnosti

Plocha nehnuteľnosti nie je všemohúca. Dôležitá je aj dispozícia bytu a aktuálny stav. Nehnuteľnosť taktiež nemôže pôsobiť odpudivým dojmom, ale neodporúčame ani drahé prerábky, investované peniaze by sa vám nemuseli vrátiť, nakoľko kupujúci môže mať úplne iný vkus ako vy.

Žiadanosť a dopyt

Dopyt po danom type nehnuteľnosti a nedostatočný počet v danej lokalite vie cenu nehnuteľnosti poriadne navýšiť, nakoľko niektorí kupujúci majú záujem iba o nehnuteľnosti v danej lokalite.

Zaťaženie bytu a dĺžka predaja

Ak máte na nehnuteľnosti exekúcie alebo potrebujete nehnuteľnosť veľmi rýchlo predať, počítajte skôr s nižšou sumou, nakoľko potrebujete predať nehnuteľnosť rýchlo, cena musí byť najnižšia oproti konkurenčným ponukám a nemáte čas čakať, že sa nájde nejaký kupujúci.


HALO reality v číslach

21 našich kancelárií
54 zastúp. v okresoch
100 maklérov
1103 nehnuteľností
5000+ obchodov

Kde všade nás môžete alebo ste mohli vidieť alebo počuť

HALO reality si zakladá na marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách. Chceme vašu nehnuteľnosť predať čo najrýchlejšie a čo najlepšie. Mohli ste o nás vidieť alebo počuť aj v týchto celoslovenských médiách:


HALO reality FLOTILA

HALO reality je profesionálna realitná kancelária. Autá s logom HALO reality môžete stretnúť už na celom Slovensku. Aktuálne je takto obrendovaných až 33 automobilov :-) a stále pribúdajú ďalšie.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia