Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Detská izba - kráľovstvo vašich detí

Na čo myslieť pri zariaďovaní detskej izby pre vaše deti a na čo nezabudnúť? Ako vhodne vybrať zariadenie tak, aby ste ho nemuseli neustále obmienať?

Každý rodič si uvedomuje ako deti rýchlo rastú a menia sa ich nároky a potreby. Je dôležité, aby sa vo svojej izbe cítili bezpečne a pohodlne. Je to ich osobný priestor, v ktorom trávia veľa času a môžu sa rozvíjať. Je to ich útočisko, miesto kde snívajú, vzdelávajú sa, venujú sa svojim záľubám,... Ak máte viac detí, ideálne je, ak má každé dieťa svoj vlastný priestor, ak to je samozrejme možné, pretože každé dieťa je iné, má iné predstavy a záľuby a môžu nastať súrodenecké hádky a spory.

Vlastná, ideálne samostatná detská izba v byte, či rodinnom dome je pre dieťa istá forma osobného priestoru, ktorá mu dáva pocit zodpovednosti a vníma a buduje si v dome svoju vlastnú identitu. Toto privilégium súkromia je dôležité najmä pri deťoch opačného pohlavia a ešte viac pre tínedžeroch.

Ako vybrať vhodný nábytok?

Táto otázka určite trápi mnohých rodičov. Pred zariaďovaním izby a kúpou nábytku je treba zvážiť viacero vecí. Na trhu je veľa možností a variantov, ktoré viete úžasne skombinovať a vytvoriť jedinečný, funkčný a hravý priestor. Treba si uvedomiť, že asi málokto chce kupovať a meniť nábytok každý rok, či dva... Vhodným riešením je nábytok vybrať tak, aby ho bolo možné prispôsobiť podľa veku a potreby, to znamená myslieť dopredu aj 5-10 rokov, či už farebnosťou nábytku, veľkosťami skríň, postelí a podobne. Veď ani sa nenazdáte a vaše malé deti sú školáci, ktorí potrebujú dostatok miesta na štúdium.

Priestor v izbe odporúčame rozdeliť na miesto pre spánok, miesto na hranie a miesto určené na štúdium.

Netreba miestnosť nábytkom zbytočne preplniť a nepreháňajte to ani s príliš pestrými farbami na veľkých plochách. Odporúčam voliť svetlý drevený dekor alebo bielu farbu + neutrálne, jemné farby, ktoré viete dobre kombinovať a prispôsobovať detaily podľa vkusu vášho dieťaťa. Taktiež vyberať farebnosť takú, aby ste v prípade potreby vedeli v budúcnosti dopĺňať izbu ďalšími kusmi nábytku s tými istými vzormi a odtieňmi.

Spestrenie miestnosti

Či už máte doma princeznú alebo športovca, miestnosť viete spestriť aj výraznejšími vzormi. V ponuke nájdete postele s rôznou tématikou alebo použite obrázkové tapety na celú stenu. Na internete nájdete nespočetné množstvo, prípadne sa dajú vyrobiť aj na mieru podľa idola alebo fantázie dieťaťa.

Nezabúdajte ani na kvalitné osvetlenie v miestnosti - ideálne s rôznymi stupňami svietivosti a správnu stolnú lampu vhodnú na kreslenie, čítanie či štúdium.

Kvalitný spánok je tiež dôležitý, preto je treba myslieť na kvalitný matrac, ktorý je nevyhnutný pre zdravý a dostatočný spánok a pohodlnú posteľ, o ktorú sa nebude dieťa v noci neustále udierať. Optimálne podmienky v izbe sú základom pre správny vývoj duševného i fyzického zdravia. Taktiež treba zabezpečiť správne prítmie a eliminovať všetko, čo by mohlo spánok vašich ratolestí rušiť.

Pri navrhovaní detskej izby pre váš poklad dajte priestor fantázií. Ak si však netrúfate alebo nemáte dobrú predstavivosť, môžete využiť služby interiérového dizajnéra, ktorý vám pripraví vizualizáciu podľa vašich požiadaviek, čo samozrejme zariadenie izby predraží, ale práve odborník vám navrhne ideálny priestor podľa predstáv vašich ratolestí.

Emília
Palkovičová

0915 494 157
Váš osobný realitný maklér Malacky, Senica
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 838 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 838)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4838 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4838 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia