Nechajte predaj na profesionálov

Predali sme už viac ako 10.000 nehnuteľností

Bezpečne, rýchlo, bez starostí

Overená kancelária overená skutočnými klientmi

Sme overená kancelária

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Výpočet ceny nehnuteľnosti - online kalkulačka

Chcete predať byt, dom, chalupu, pozemok a neviete, koľko by ste mohli dostať? Určite nechcete predať pod cenu, ale nechcete, ani aby sa predávala roky. Ste na správnom mieste, najrýchlejšie a najpresnejšie ocenenie vašej nehnuteľnosti online a okamžite a to bez nutnosti zanechávania kontaktu.

Ocenenie mojej nehnuteľnosti

Ako teda vybrať tú správnu cenu? Poradíme vám. Stačí vyplniť kalkulačku nižšie a cenu sa dozviete okamžite, prípadne, ak chcete vedieť cenu vašej nehnuteľnosti presnejšie, nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme. Hodnotu vašej nehnuteľnosti chceme samozrejme určiť čo najpresnejšie na základe dát a skúseností, ktoré máme o nehnuteľnostiach. Preto, ak v danej lokalite nemáme dostatok referenčných nehnuteľností, alebo je veľké cenové rozpätie a vašu nehnuteľnosť chcete naozaj predať, zanechajte nám váš kontakt. Ak máme v danej lokalite zastúpenie, prídeme nehnuteľnosť osobne pozrieť a navrhneme vám možnosti predaja. Sme HALO reality, profesionáli v realitách na Slovensku.

Online kalkulačka nehnuteľnosti

Bezplatný okamžitý vypočet aktuálnej ceny bytu, rodinného domu, pozemku, chalupy, objektu je podľa porovnania cien takmer 80.000 nehnuteľností, ktoré sú aktuálne dostupné na slovenskom trhu. Zadajte prosím parametre, ktoré potrebujeme na čo najpresnejší výpočet ceny vašej nehnuteľnosti:

Online výpočet ceny nehnuteľnosti

nevybratý okres
nevybratá obec
nevybratá kategória
nevybratý typ nehnuteľnosti
nevybratý stav nehnuteľnosti
zlý počet izieb
nevybraté parkovanie
neurčená lokalita
plocha nehnuteľnosti len celé číslo
plocha pozemku len celé číslo
nevybraté poschodie
OCENIŤ NEHNUTEĽNOSŤ

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Náš zástupca vás bude čo najskôr kontaktovať.

Prebieha výpočet, čakajte prosím
€ - €

Upozornenie: Cenový výpočet je len na základe štatistík.
Odzrkadluje AKTUÁLNE predávané alebo nedávno predávané nehnuteľnosti dostupné v danej lokalite. Prípadné veľké cenové rozpätie je z dôvodu vysokého počtu neštandardných ponúk (veľmi lacné a veľmi drahé/luxusné nehnuteľnosti) alebo nedostatku podobných nehnuteľností podľa zadaných kritérii.

Výsledná cena NEODZRKADLUJE osobný prístup nacenenia profesionálnym maklérom HALO reality.

Nechajte predaj nehnuteľnosti na nás

Aj v čase technológii je ľudský prístup nadovšetko. Neváhajte nás kontaktovať, poradíme vám s nastavením ceny a ak sa vám bude náš prístup a služby páčiť, tak samozrejme aj s kompletným predajným servisom. Pozrite si viac o nás, naše referencie (už viac ako 4799) spokojných klientov aj s fotkami. Aktuálne nás nájdete už vo viac ako 50-tich okresoch Slovenska. Stačí vyplniť formulár a my sa vám úplne nezáväzne ozveme. UPOZORNENIE, OSOBNÉ NACENENIE NEHNUTEĽNOSTI MAKLÉROM JE IBA V PRÍPADE PREDAJA CEZ HALO REALITY. V prípade, ak potrebujete ohodnotiť nehnuteľnosť pre dedičské konanie, vyplňte prosím formulár v sekcii Dedičské konanie - potvrdenie pre notára.

Kontaktujte ma

KONTAKTUJTE MA

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Náš zástupca vás bude čo najskôr kontaktovať.

Čo všetko vplýva na cenu nehnuteľnosti

Problematika oceňovania nehnuteľnosti sa nedá zohľadniť len parametrami. Nehnuteľnosť treba vidieť a to je aj naša zásada, prečo neinzerujeme ponuky spôsobom, "klienti pošlite nám fotky". Každá nehnuteľnosť je špecifická, ma svoje "čaro", je v konkrétnej lokalite s konkrétnymi susedmi a problémami. Preto, ak chcete skutočnú cenu, neváhajte nás nezáväzne kontaktovať cez formulár nižšie, alebo zavolať naším zástupcom podľa lokality uvedených v našich kontaktoch. A čo všetko vplýva na cenu a prečo sa nedá robiť len podľa štatistiky?

Lokalita a prostredie

Základom je lokalita, je samozrejme veľký rozdiel v mestách, kde je dostatok práce, občianska vybavenosť, dopravná infraštruktúra a podobne. Veľa ľudí si ale neuvedomuje, že taká istá nehnuteľnosť v tom istom vchode môže mať úplne inú cenu. Stačí, aby orientácia jednej bola do parku a druhej na hlavnú cestu.

Typ a stav nehnuteľnosti

Plocha nehnuteľnosti nie je všemohúca. Dôležitá je aj dispozícia bytu a aktuálny stav. Nehnuteľnosť taktiež nemôže pôsobiť odpudivým dojmom, ale neodporúčame ani drahé prerábky, investované peniaze by sa vám nemuseli vrátiť, nakoľko kupujúci môže mať úplne iný vkus ako vy.

Žiadanosť a dopyt

Dopyt po danom type nehnuteľnosti a nedostatočný počet v danej lokalite vie cenu nehnuteľnosti poriadne navýšiť, nakoľko niektorí kupujúci majú záujem iba o nehnuteľnosti v danej lokalite.

Zaťaženie bytu a dĺžka predaja

Ak máte na nehnuteľnosti exekúcie alebo potrebujete nehnuteľnosť veľmi rýchlo predať, počítajte skôr s nižšou sumou, nakoľko potrebujete predať nehnuteľnosť rýchlo, cena musí byť najnižšia oproti konkurenčným ponukám a nemáte čas čakať, že sa nájde nejaký kupujúci.

Kde všade nás môžete alebo ste mohli vidieť alebo počuť

HALO reality si zakladá na marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách. Chceme vašu nehnuteľnosť predať čo najrýchlejšie a čo najlepšie. Mohli ste o nás vidieť alebo počuť aj v týchto celoslovenských médiách:

Dostali sme od vás už 4 799 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 799)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4799 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4799 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia