Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

S nami sa báť nemusíte!

Je samozrejmé, že každý kto kupuje alebo predáva nehnuteľnosť, má určité obavy aby ho niekto neoklamal...

Je samozrejmé, že každý kto kupuje alebo predáva nehnuteľnosť, má určité obavy aby ho niekto neoklamal a neprišiel tak o svoje peniaze, niekedy aj o celoživotné úspory.

Prečo sa s nami báť nemusíte?

Naša realitná kancelária ani žiaden z našich maklérov nesmie prebrať od klientov peniaze za predaj nehnuteľností (okrem rezervačných záloh) na žiaden bankový účet a ani v hotovosti.

Kupujúci a predávajúci si peniaze vzájomne odovzdajú medzi sebou, najčastejšie bankovým prevodom z účtu na účet. Naša kancelária je zárukou toho, že vaša nehnuteľnosť nebude prevedená na katastrálnom úrade SR skôr než predávajúci nebude mať peniaze od kupujúceho na svojom účte alebo ich nepreberie v hotovosti a s touto skutočnosťou nás neoboznámi, respektíve nedoručí nám o tom doklad.

Následne až po tejto skutočnosti doručíme vaše kúpno - predajné zmluvy na katastrálny úrad k prepisu nehnuteľnosti na nového majiteľa. O tejto skutočnosti budú obe strany informované doručením dokladu Návrh na povolenie na vklad vlastníckeho práva podľa kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľnosti, ktorý je riadne potvrdený príslušným katastrálnym úradom s dátumom jeho prijatia a číslom katastrálneho konania.
Ak majú klienti záujem, zabezpečíme im úschovu peňazí notárskou zábezpekou, t.j., že peniaze budú poukázané predávajúcemu až po konečnom prepise nehnuteľnosti na nového majiteľa. Táto cesta je však zdĺhavá a pre klientov pridrahá.

Ľubor Mäsiar
riaditeľ Halo reality, s.r.o.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 799 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 799)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4799 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4799 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia