S nami sa báť nemusíte!

Realitná kancelária Ľubor Mäsiar

Je samozrejmé, že každý kto kupuje alebo predáva nehnuteľnosť, má určité obavy aby ho niekto neoklamal a neprišiel tak o svoje peniaze, niekedy aj o celoživotné úspory.

Prečo sa s nami báť nemusíte?

Naša realitná kancelária ani žiaden z našich maklérov nesmie prebrať od klientov peniaze za predaj nehnuteľností (okrem rezervačných záloh) na žiaden bankový účet a ani v hotovosti.

Kupujúci a predávajúci si peniaze vzájomne odovzdajú medzi sebou, najčastejšie bankovým prevodom z účtu na účet. Naša kancelária je zárukou toho, že vaša nehnuteľnosť nebude prevedená na katastrálnom úrade SR skôr než predávajúci nebude mať peniaze od kupujúceho na svojom účte alebo ich nepreberie v hotovosti a s touto skutočnosťou nás neoboznámi, respektíve nedoručí nám o tom doklad.

Následne až po tejto skutočnosti doručíme vaše kúpno - predajné zmluvy na katastrálny úrad k prepisu nehnuteľnosti na nového majiteľa. O tejto skutočnosti budú obe strany informované doručením dokladu Návrh na povolenie na vklad vlastníckeho práva podľa kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľnosti, ktorý je riadne potvrdený príslušným katastrálnym úradom s dátumom jeho prijatia a číslom katastrálneho konania.
Ak majú klienti záujem, zabezpečíme im úschovu peňazí notárskou zábezpekou, t.j., že peniaze budú poukázané predávajúcemu až po konečnom prepise nehnuteľnosti na nového majiteľa. Táto cesta je však zdĺhavá a pre klientov pridrahá.

Ľubor Mäsiar
riaditeľ Halo reality, s.r.o.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia