Spokojnosť s maklérom: Virág Eduard

spokojný klient realitnej kancelárie v Leviciach Bc. Eduard Virág

Vždy som mala predsudky pri predaji, prenajme, kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom realitnej kancelárie, ale po skúsenosti s pánom Bc. Eduardom Viragom sa môj názor otočil o 180 stupňov. Chválim jeho dochvíľnosť, ktorá bola 100%. Informovanosť úžasná, jednanie a vysvetlenie všetkých podrobnosti dokonca aj našej starej mame, ktorej nehnuteľnosť sa predávala bola úžasná a až by som povedala nadštandardná a v dnešnej dobe je takéto ľudské, profesionálne jednanie už žiaľ až vínimkou. Kiež by každý takto pristupoval k svojej práci a jednal na tak profesionálnej úrovni ako pán Virag. Bola s nim radosť spolupracovať. Pán Virág srdečne Vám ďakujeme a prajeme veľa pracovných úspechov. Robíte svoju prácu úžasne.
Mgr. Diana Jakabova

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia