Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Spokojní klienti - naše realitné recenzie

Sme veľmi radi, že čoraz viac klientov oceňuje naše profesiónálne služby a snahu zaviesť v realitných službách čo najvyšší štandard. Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4125 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť tu, navyše aj s fotkami spokojných klientov po celom Slovensku. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.


Pokiaľ ste sa už stretli s našimi službami, budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť cez formulár klienta. Ďakujeme.

POSLAŤ HODNOTENIEPROFIL SPOLOČNOSTIVYHĽADAŤ MAKLÉRA - KONTAKTY

Spokojnosť s maklérom: Kovarčíková Andrea

Spokojnosť s maklérom: Kovarčíková AndreaVyskúšala som troch rôznych maklérov, až som narazila na pani Andreu. Priviedla svojho prvého klienta a predaj sa uskutočnil. Nebola som prítomná, pretože žijem v zahraničí, a so skúsenosťami s nehnuteľnosťami som vedela, že nestačí len otvoriť dvere a nechať ľudí len tak. To by dokázal každý a nemuseli by sme mať maklérov. Pani Andrea upútala klientovu pozornosť a som si istá , že mala všetko pod kontrolou. Dala všetko dokopy, ja som už len priletela a podpísala zmluvu. Takéto veci sa nestávajú každý deň. Ďakujem pani Andrea a prajem Vám všetko len to krásne v živote. Zaslúžite si to!
Anna

Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

Spokojnosť s maklérom: Paršová KatarínaĎakujem veľmi pekne za tak profesionálny, ľudský, ústretový prístup.Katka je priateľská, vybalila aj nemožné a stále bola nápomocná. Odporúčam najviac ako sa len dá. Správy maklér je pri kúpe nehnuteľnosti dôležitý. Bol to náš prvý byt a bez nej by som nevedela ako mám postupovať,čo treba vybaviť a pod. Ďakujem ešte raz!
Jana

Spokojnosť s maklérom: Vígh Andrea

Spokojnosť s maklérom: Vígh AndreaAndrea Vígh je vynikajúca realitná maklérka. Sprostredkovala predaj mojej nehnuteľnosti a vypracovala všetky potrebné dokumenty. Bola rýchla, efektívna a podala návrh na vklad do katastra za 24 hodín od nášho prvého telefonického kontaktu. Tiež zorganizovala podpis zmluvy na matrike a dohliadala na uskutočnenie platby. Som veľmi spokojný s jej profesionálnym prístupom a odporúčam ju všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivého realitného makléra. Ďakujem, Andrea!
Alexander Csonka

Spokojnosť s maklérom: Janíčková Judita

Spokojnosť s maklérom: Janíčková JuditaChcela by som poďakovať p. Janíčkovej, za jej vysoko profesionálnu prácu, zodpovednosť, dochvíľnosť, veľmi ľudský prístup a príjemné vystupovanie. Som veľmi spokojná ako promptne vyriešila moju žiadosť o predaj môjho bytu a kúpu bytu, o ktorý som mala veľký záujem. Ešte raz zo srdca ďakujem. Beatric P.

Spokojnosť s maklérom: Klapáč Miroslav

Spokojnosť s maklérom: Klapáč MiroslavZijem v zahranici a pri realizacii predaja mojho bytu som bola nadmieru spokojna. Pan Klapac vybavil vsetky potrebne veci ohladne predaja a ochotne so mnou vybehal vsetky urady. V priebehu par hodin som mala vsetko v mojej spokojnosti vybavene. Veeelmi srdecne dakujem a odporucam. L.B.
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia