Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Spokojní klienti - naše realitné recenzie

Sme veľmi radi, že čoraz viac klientov oceňuje naše profesiónálne služby a snahu zaviesť v realitných službách čo najvyšší štandard. Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4446 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť tu, navyše aj s fotkami spokojných klientov po celom Slovensku. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.


Pokiaľ ste sa už stretli s našimi službami, budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť cez formulár klienta. Ďakujeme.

POSLAŤ HODNOTENIEPROFIL SPOLOČNOSTIVYHĽADAŤ MAKLÉRA - KONTAKTY

Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

Spokojnosť s maklérom: Paršová KatarínaSme velmi spokojni s vyberom maklerky, vsetko prebehlo hladko a velmi rychlo a to sme nemali lahku situaciu, predavali sme a kupovali zaroven. Narodenie dietata atd, vsetko maklerka zohladnila a tomu prisposobila aby to vsetko klaplo. Riesila veci navyse, ako notarska uschova, hladanie bytu, hladanie stahovakov atd. Prosto nic lepsie sme si nemohli priat :) Komunikacia jasna rychla, vzdy bola spatna reakcia. Nemam jedinu vyhradu a mozem len dopprucit.
Takacsova Dominika

Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

Spokojnosť s maklérom: Paršová KatarínaVeľmi pekne ďakujeme Katke za to, aká je ochotná, šikovná, milá, pri predaji bytu sme sa na ňu mohli úplne spoľahnúť, aj komplikácie vyriešila bravúrne. Aj ako realitná maklérka aj ako osoba, od nás má 100 bodov a 1*!
Ďakujeme! Katarína Škodová

Spokojnosť s maklérom: Virág Eduard

Spokojnosť s maklérom: Virág EduardĎakujem p. Virágovi za sprostredkovanie kúpy (už nášho) bytu v Leviciach. Spolupráca s p. Virágom bola na jednotku, presne podľa našich predstáv. Dochvíĺnosť, informovanosť, ochota. Vrelo odporúčam služby p. Virága. I. K.

Spokojnosť s maklérom: Ploransky Slavomíra

Spokojnosť s maklérom: Ploransky SlavomíraSpokojnosť je hlavne po stránke komunikácie a v poskytovaných detailoch o celom procese ako sprostredkovania, tak aj predaja/kúpi. Maklérka pamätá na všetky úkony spojené s kúpou a predajom nehnuteľností. Je zjavné, že skúsenosť a odborný servis nie sú cudzie slová.
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia