Spokojnosť s maklérom: Józsa Michal

spokojný klient realitnej kancelárie v Galante Michal Józsa

Som veľmi spokojný so službami firmy Halo reality Galanta a najlepší menežmentom-maklérom s p. Michalom Jozsom. Vysoký úroveň a ochota poradiť nonstop, aj cez víkendy, promptnosť pri vybavování potrebných dokumentácií a najma vysoká profesionalita! Rozhodne odporúčám a obrátím sa jeho služby aj pri najbližšie príležitosti, rovnako ho odporučím aj svojím známym a kolegom. A zároveň Vám prajem ako predávajúci zo Šale pre Haloreality v Galante ešte hodne veľa úspešných realizácií vo Vašom obore.
Szabados Zoltán

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia