Spokojnosť s maklérom: Janíčková Judita

spokojný klient realitnej kancelárie v Leviciach Judita Janíčková

Obrovská spokojnosť. Pani Janíčková ukázala,že je človek na správnom mieste. Prístup, dostupnosť (kedykoľvek, či sviatok, či piatok), profesionalita, trpezlivosť, odhodlanosť, cieľavedomosť, férovosť a skvelá práca s ľuďmi. To sú vlastnosti, ktoré má, podľa mňa, mať realitný maklér. Ak budeme v budúcnosti potrebovať realitné služby, určite a len cez ňu! Ďakujeme!! :) P.Š.

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia