Spokojnosť s maklérom: Nejedlíková Jana

spokojný klient realitnej kancelárie v Bratislave Ing. Jana Nejedlíková

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Janke Nejedlíkovej za úžasnú spoluprácu pri predaji mojej nehnuteľnosti. Jej vysoko profesionálny, precízny a ústretový prístup predčil moje očakávania. Toľká ľudskosť a nápomocnosť sa dnes už len tak nevidí :-) Bola som veľmi spokojná od prvého stretnutia, cez profesionálne spracovaný inzerát s peknými fotkami vrátane home-stagingu až po samotné odovzdanie bytu. Prajem pani Nejedlíkovej veľa spokojných klientov a vo svojom okolí ju budem rozhodne odporúčať. K.L.

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia