Spokojnosť s maklérom: Bernátová Alexandra

spokojný klient realitnej kancelárie v Prievidzi Ing. Alexandra Bernátová

Najsamlepsia maklerka, top pristup, top jednanie a tooooop rychly mega rychly predaj. Som neskutocne spokojna a vdacna p. Ing Alexandre za rady za rychlost a za jej pozitivny usmev, ktory ma na tvari. Uzasny clovek ktory svoju pracu miluje to vidiet na prvy pohlad. Odporucam, verim ze budete tak isto spokojny ako ja. Nech sa dari nadalej.
Veronika Kuricova

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia