Spokojnosť s maklérom: Nejedlíková Jana

spokojný klient realitnej kancelárie v Bratislave Ing. Jana Nejedlíková

Pani Nejedlíková ma nedávno sprevádzala kúpou nehnuteľnosti. Celá transakcia dopadla veľmi dobre aj vďaka nej, jej vysoko profesionálnemu ale pritom veľmi ľudskému prístupu a schopnosti rýchlo a efektívne riešiť aj komplikovanejšie situácie. Jej expertná znalosť procesu predaja/kúpy nehnuteľnosti túto transakciu veľmi urýchlila a ja ako kupujúci som veľmi ocenila, že ma týmto procesom sprevádzala práve pani Nejedlíková. V budúcnosti by som sa obrátila s prosbou o pomoc v tejto oblasti určite na ňu!
Monika K, Bratislava

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia