Spokojnosť s maklérom: Rašner Michal

spokojný klient realitnej kancelárie v Krupine Ing. Michal Rašner

Služby vašej kancelárie hodnotím veľmi pozitívne. Profesionalitu ale hlavne Váš ľudský prístup pán Rašner. Jednoznačne Vaše služby využijem do budúcna znovu a všetkým mojím známym Vás budem len odporúčať. Chcela by som vyjadriť osobnú, veľkú vďaku pánovi Rašnerovi, za jeho ľudskosť a jeho pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Ste ustretový, flexibilný, dôveryhodný a veľmi nápomocný. Srdečná vďaka ešte raz.
Renata Sroková
Renata Srokova

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia