Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

spokojný klient realitnej kancelárie v Bratislave Ing. Katarína Paršová

Ak je maklér mimoriadne nadaný a má dobré renomé, potom si ho takéto príležitosti často vyhľadávajú aj samé. To je naša skúsenosť. Realitná maklérka spoločnosti HALOREALITY pani Ing. Katarína Paršová, ktorá nás zastupovala pri predaji nehnuteľností, počas celého procesu svojou vysokou odbornou profesionalitou, starostlivosťou, precíznosťou viedla celý proces predaja od znaleckého posudku nehnutelnosti, komunikácie s potenciálnym klientom, rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy, prehlásenie energií, vznik a zánik daňovej povinnosti k daní z nehnuteľností, koncesionárske poplatky, protokola o odovzdaní nehnuteľnosti a následnom Návrhu na vklad do katastra nehnuteľností na základe kúpnej zmluvy prevádzala na vysokej urovni. Takýto vysoko profesionálny prístup si veľmi cenním a hlavne odporúčam… Najvyššie hodnotenie.
Lubo

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia