Spokojnosť s maklérom: Beľa Ján

spokojný klient realitnej kancelárie v Lučenci Ján Beľa

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať osobnému maklérovi a zároveň manažérovi pobočky v Lučenci realitnej kancelárie HALO REALITY a to konkrétne Jánovi Beľovi, ktorému som zveril predaj môjho 1 izbového bytu. Ján Beľa od prvého kontaktu pôsobil na moju osobu profesionálne, seriózne a k predaju pristúpil veľmi zodpovedne. Počas celej našej spolupráce bol vždy nápomocný, ochotný konzultovať spoločné problémy a vedel pomôcť či poradiť v akejkoľvek situácii. Vysoko oceňujem jeho ľudský prístup k obom stranám, či už k strane predávajúceho alebo kupujúceho. Na základe tejto milej skúsenosti, ak v budúcnosti budem potrebovať riešiť predaj alebo kúpu nehnuteľnosti, určite sa obrátim opäť na p. Beľu z realitnej kancelárie HALO REALITY v Lučenci. Všetkým ho vrelo odporúčam a jehu prácu hodnotím veľmi pozitívne. Ďakujem, P. Vranský z LC.

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia