Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Dokonalá spálňa nepotrebuje nákladnú rekonštrukciu

Vytvorte z vašej spálne miesto plné harmónie a relaxu bez toho, aby ste museli investovať do drahej rekonštrukcie. Preradíme vám pár jednoduchých trikov, ktoré vám pomôžu zmeniť izbu na spanie na nepoznanie.

Teplé svetlo a deka

Tak ako i pri iných miestnostiach v dome, dokáže atmosféru vášho príbytku dokonalo zmeniť svetlo. Teplé tlmené odtiene sú tak ideálne na vytvorenie príjemného hrejivého pocitu. Na internete nájdete kopec inšpirácií na štýlové spálňové lampy, do ktorých určite investujte. Pre zvýšenie hrejivého efektu nezabudnite tiež na mohutnú plyšovú deku, ktorá navyše vytvorí skvelý dizajnový prvok na vašej posteli.

Upokojujúce obliečky a dekorácie

Nový nádych podporujúci relax dodá vašej spálni aj nová posteľná bielizeň. Pri jej kúpe však pustite uzdu fantázii a upustite od klasických vzorov, ktoré už niekoľko rokov okupujú vašu skriňu. Investujte skôr do pastelových farieb. Ideálne sú modré alebo staroružové odtiene. Tie môžete dokombinovať s kontrastnými vankúšikmi. Navyše keď celú farebnú premenu skĺbite s teplým tlmeným osvetlením dosiahnete skvelý efekt priestoru určeného na absolútny oddych. Ten ešte vyšperkujte ozdobami stien okolo postele. Siahnuť môžete po klasických obrazoch či posteroch, ale veľmi dobre a pokojne na nich vyzerajú i decentné kovové alebo textilné girlandy.

Stavte na návrat do detstva

V každom z nás drieme jeho detské ja. Tak kde inde popustiť uzdu svojim skrytým túžbam ako práve v spálni? Veľmi sľubne v tomto prípade vyzerá interiérová závesná hojdačka alebo klasické kreslo na čítanie. Podobný pocit vám dodá aj príjemný koberec s upokojujúcim vzorom či plyšovými vlasmi. Celkový dojem vašej novej spálne tak dotvoríte už len black-out (zatemňovacími) závesmi. Na trhu existuje široká škála farebných prevedení, no odporúčame vám ich kombinovať s farbou koberca a stien.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 3 980 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (3 980)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3980 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3980 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia