Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Čistá sprcha je základom domova

Sprcha je každodenným útočiskom každého z nás. Dopraje relax po náročnom dni, ale aj bezpečný prístav, keď si chceme utriediť myšlienky bez detí a partnera...

Sprcha je každodenným útočiskom každého z nás. Dopraje relax po náročnom dni, ale aj bezpečný prístav, keď si chceme utriediť myšlienky bez detí a partnera. Jej pravidelné používanie však predstavuje aj miesto, kde sa hromadí špina, vlasy a plesne. Preto by údržba sprchového kútu mala byť prioritou na zozname vášho sobotného upratovania domácnosti.

Stop plesniam a baktériám

Vlhkosť a teplo sú ideálnymi spojencami baktérií a plesní. Hygiena sprchovacieho kútu tak nie je len o upratovaní, ale predovšetkým o dezinfekcií vášho príbytku pred zdraviu škodlivými látkami. Takže pravidelná údržba sprchy si vyžaduje niekoľko krokov, aby ste si mohli naplno užívať chvíle relaxu pod prúdmi teplej vody.

Používajte ocot a nezabúdajte na odtok

Predtým ako začnete sprchový kút čistiť, odstráňte z neho všetky šampóny, sprchové gély a ostatnú drogériu. Následne sa pustite do dezinfekcie odtoku. Na ten je vhodné použiť špeciálne čistiace prostriedky, ktoré sa zalievajú vriacou vodou. Následne sa zamerajte na steny sprchového kútu. Tie najprv opláchnite teplou vodou, potom na nich naneste čistiaci prostriedok. Ak máte doma keramické dlaždice a sklolaminát, skvelo vám poslúži i ocot zmiešaný v rovnakom pomere s vodou.

Jedlá sóda na podlahy

Výborným domácim pomocníkom pri čistení sprchy je aj jedlá sóda. Tá vás svojimi výsledkami príjemne prekvapí najmä pri podlahe. No aj tú nechajte najskôr účinkovať aspoň 10 minút ako pri stenách sprchového kútu. Následne celú plochu opláchnite a dočistite hubkou alebo kefou s jemnými štetinami. Nakoniec sa pustite do dverí sprchového kútu, ktoré patria k najkomplikovanejším častiam sprchy. Zložitosť ich dezinfekcie totiž priamoúmerne súvisí s ich materiálom. Čím lacnejšie plastové sklá obsahujú, tým horšie sa čistia. No skúste na nich podobne ako pri stenách najskôr aplikovať ocot s vodou a po vysušení ich doleštite prostriedkom na čistenie okien a skiel.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 446 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 446)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4446 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4446 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia