Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Nalaďte sa doma na vianočnú nôtu

Vianočné dekorácie sú neodmysliteľne späté s najkrajšími sviatkami v roku. Preto neotáľajte a vyzdobte si váš domov už teraz. Jednoduché dizajnové úpravy v podobe tradičných i moderných ozdôb...

Vianočné dekorácie sú neodmysliteľne späté s najkrajšími sviatkami v roku. Preto neotáľajte a vyzdobte si váš domov už teraz. Jednoduché dizajnové úpravy v podobe tradičných i moderných ozdôb do vášho príbytku prinesú neopísateľnú atmosféru spojenú s časom Vianoc.

Začnite s vencom

Začnite čas adventu tým, že si na vchodové dvere zavesíte vianočný veniec. Na trhu nájdete množstvo inšpirácií na vytvorenie tohto neodmysliteľného symbolu Vianoc. Preto ak máte aspoň trošku času a citu v rukách, nemusíte ho kupovať, ale spolu s rodinou v rámci spoločného času vyrobiť. Postačí vám pár vecí z papiernictva, čerstvé ihličie a šišky, ktoré nájdete všade kam sa pohnete, keď sa rozhodnete vyraziť do prírody. Navyše podobným spôsobom vytvoríte aj adventný veniec, ktorý by mal mať zaslúžené miesto na vašom jedálenskom stole.

Neskončite len pri vianočnom stromčeku

Vianočný stromček tvorí bez pochýb prím celej vianočnej výzdoby. No neohraničte váš domov len na tento jeden element. Ozdobte napríklad poličku v obývačke girlandou z ihličia, ktorú dotvoríte v podobnom duchu ako stromček. Môžete tiež vyrobiť domáce ikebany z čečiny a ozdôb, ktoré sa na strom nezmestili. A tie následne rozmiestniť okrem obývačky na chodbu a do kuchyne.

Nadýchajte sa vianočnej atmosféry

Nefalšovanú vôňu Vianoc do vášho domova prinesiete nielen živým ihličím, ale aj prostredníctvom vonných sviečok. Vďaka ním navyše zabijete dve muchy jednou ranou, keďže vám poslúžia aj ako skvelá dekorácia do ikebán. Aktuálna ponuka obchodov sa len tak hemží tónmi mandarínky, škorice či vanilky, ktoré nájdete v rôznych prevedeniach s vianočnými motívmi. No a dizajn ako z amerického magazínu vo vašej obývačke docielite aj v prípade, keď vymeníte obliečky na vankúšoch za vianočné spolu s hrubými dekami kožušiny či plyšu.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 582 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 582)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4582 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4582 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia