Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Predaj a kúpa nehnuteľnosti s prenosom záložného práva

Chcem predať byt a následne kúpiť dom. Je možné zrealizovať proces tak, aby som záložné právo v prospech banky preniesla na novú, kupovanú nehnuteľnosť?
OTÁZKA OD VÁS

Chcem predať byt a následne kúpiť dom. Je možné zrealizovať proces tak, aby som záložné právo v prospech banky preniesla na novú, kupovanú nehnuteľnosť?

NAŠA RADA:

Áno je to možné, ale, bude asi problém nájsť predávajúceho s rodinným domom (ktorý chcete kupovať), aby súhlasil s prenesením vašej ťarchy - hypotéky na jeho nehnuteľnosť a to ešte skôr, ako dostane od vás peniaze za váš predaný byt. V prípade, ak by vám predaj vášho bytu nevyšiel, riskuje, že sa vašej ťarchy na jeho dome tak ľahko nezbaví a nebude ho môcť ďalej predať. Prípadne vrátenie ťarchy spať na vašu nehnuteľnosť ho bude stáť náklady na zrušenie vašej ťarchy, kopec papierovačiek a navyše sa jeho predaj značne oneskorí (niekoľko mesiacov). Je tiež otázne, či v dnešnej dome bude vaša banka s prenesenením ťarchy na inú nehnuteľnosť súhlasiť, nakoľko sú aktuálne úroky v bankách aj niekoľkonásobne vyššie. Preto bude lepšie riešiť celú vec prostredníctvom realitnej kancelárie, ktorá ma s takýmto postupom skúsenosť a byt najskôr začať predávať a zároveň hľadať aj rodinný dom.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 446 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 446)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4446 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4446 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia